Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Przechodzę właśnie grę poniżej 30-stu godzin,chcąc zdobyć trofeum Liberty City Minute.Gdy dzwoni ktoś z kumpli chcąc umówić się na jakiś wypad,odmawiam,gdyż zależy mi na czasie.Te wypady zaliczają się jednak do 100% gry.Czy można te procenty jakoś nadrobić po skończeniu wątku głównego,czy tylko w czasie gry ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że można nadrobić procenty po przejściu fabuły, za każdym razem gdy dzwoni do ciebie przyjaciel odbierz i powiedz że chcesz się z nim gdzieś wybrać, pozniej zadzwoń do niego i wybierz w telefonie opcję że jednak nie możesz dzięki temu nie stracisz respektu u przyjaciela - po skończeniu fabuły mniej czasu poświęcisz na wypady z przyjaciółmi.

Edytowane przez ATG
Odnośnik do komentarza

Chce zdobyć trofea za ukończenie gry poniżej 30 godzin. I mam takie pytanie czy muszę robić wszystkie misje dla wszystkich postaci?? czy mogę niektórych pominąć. Bo nie stety nigdzie nie znalazłem wzmiankę o tym. Mam już 20 godzin na liczniku przed chwilą dostałem dostęp do 3 wyspy i spotkałem znajomego gejka:D.

Odnośnik do komentarza

Bzdura z tym nietraceniem respektu - tak czy siak pojawia się łapka z kciukiem w dół.

 

Olewaj, potem zajmij się nimi, że będzie ponad 90 %, wpadnie trofeum i znowu olewaj. Szkoda że nie da ich się wyłączyć/zabić or sth.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie trzeba mieć 90% u wszystkich pięciu znajomych.W moim przypadku były to cztery osoby(Brucie,Jacob,Packie,Roman).Nabiłem ich statystyki na 100%,choć chyba już nawet wcześniej wpadło to trofeum.Dwayne u mnie nie żył,a jego statystyka widnieje mi na około 60%.Co do nabijania ich statystyk,to nabiłem obie:Respect i Like

Odnośnik do komentarza

Dzwoń, próbuj, męcz o różnych porach dnia, najlepiej popołudniu. Jak jest mocno obrażony to nie będzie odbierać, ale w końcu się odfocha.

 

 

Aaaaa, pytanko: czy już do Ciebie dzwonił? To ważne, bo kontakt z nim zaczyna się w momencie, kiedy oddzwania po telefonach do niego mówiąc, że brał prysznic or sth i zaczyna się Wasza znajomosć.

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Po wysłaniu pozytywnej odpowiedzi na maila, Dwayne sam do ciebie zadzwoni i się z tobą gdzieś umówi.

 

EDIT: nie odświeżyłem strony i 2xkruczek mnie wyprzedził ;)

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma
I tak, dzwonił do mnie i odpowiedziałem mu na jego maila.

 

No ale Dwayne dzwoni, następnie wysyła ci maila i gdy mu odpiszesz to dzwoni jeszcze raz, ze chce gdzieś wyjść (np. na kregle) i po udanym wyjściu mozesz go zapraszać.

 

Jeżeli już wychodziłeś z nim gdzieś i nagle przestał odbierać to nie wiem, może spróbuj w innej porze zadzwonić.

 

 

A co do sejwa to nie mam pojęcia, mógłbym ci podesłać swój ale to raczej nie zadziała ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...