Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiem jednak że można dostać trofeum bez jednej sesji, bo byłem tego świadkiem.

:] :piwo:

 

slyszalem juz glosy ze musi byc to zrobione w odstepie nie dluzszym niz 2 tygodnie, wtedy wpada ale kto to wie

swojego petrovica robiłem około 4 tygodni...

 

osobiście nie miałem problemu (że niby nie chciało zaliczyć) z żadnym trofeum online.

odnośnie petrovica to moja teoria jest taka, że może niektórzy mają zaliczone zwycięstwa np w wyścigach przed patchem z trofeami i mimo że na stronce/w statystykach jest wygrana to nie jest ona liczona do trophy. tak samo jak ktoś miał 100% to po patchu nie dostawał automatycznie trophy tylko od nowa trza było.

ja online przed patchem w ogóle nie tykałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Jeśli Petrovic nie wpada,a wpaść powinien,to pozostaje tylko jedna sesja?Na stronce Rockstar mam wszystko zaliczone,oprócz Fly ithe Co-op w czasie,choć do Petrovica ten czas nie jest wymagany.Miał ktoś podobną sytuację?Oprócz tego trofeum brak mi tylko Fly the Co-op i Wanted.W tym pierwszym znowu czasy mi sie nie zapisują.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zakupem czwóreczki i tak się zastanawiam ile zajmuje wbicie 'Wanted' i czy da jeszcze radę znaleźć ludzi, którzy np. chcą się bawić w nabijanie kasy. Bo nawet nie wiem czy próbować, a po Resistance 2 mam przykre doświadczenia z tego typu pucharkami...

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Jeszcze dodam, że wanted to minimum 100h gry. Bez odpowiednich ludzi jeszcze dłuzej. AWP to dobre 15h jak nie więcej + 10h na inne trofea co daje nam 125h na same trofea multi. :jupi:

125h czystej gry HEHE.

 

 

Have fun! ;f

Odnośnik do komentarza

Jakby co to ja mam zamiar za jakiś czas zabrać się za trofea online. Najpierw ubiję gołębie (póki co oczyściłem pierwszą wyspę) i będzie 100% single'a.

Podobno juz naprawiono AWP. Mam nadzieję, że to prawda.

Te 5mln exp to ostra przesada.

 

Niestety jest jeszcze jeden zonk... Ostatnio są problemy z zapraszaniem ludzi do gry. Albo zaproszenia nei dochodzą, albo nie da się ich w ogóle wysłać.

U mnie np. z listy w grze zniknęła jedna osoba, z którą kiedyś grałem masę czasu w GTA IV (Olsen_PL) i żeby zagrać razem, musi najpierw ktoś zaprosić mnie i jego do gry -_- (zap. od niego dochodza po ok 30 minutach, a ja nie mogę wysłać mu w ogóle, bo jak napsiałem nie mam go na liście).

Mam na liscie z kolei kilka osób, których juz na friendliście PSN nie mam...

Odnośnik do komentarza

To wina zwalonej infrastruktury online w wersji na PS3 :potter: To ten sam problem co z MC LA - Gra obsluguje tylko 50 FRIENDSOW!!! jesli masz np. 80 to te ostatnio dodane 30 osob nie bedzie w zakladne "friends" w grze.

A najlepsze jest to ,ze mimo wielu skarg ludzi zarowno w IV jak i MC LA R* poraz kolejny ma w du/pie fanow gry...

 

Hint:

Jesli chcesz by Olsen znowu byl na friends liscie mussz po prostu usunac 31 osob z FL i znowu je dodac , Olsen wtedy znowu pojawi sie w zakladce "friends"/Wiem ,z du/py pomysl ,ale jak R* nic z tym nie robi to tylko to pozostaje...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No to ma problem... Chodzi o to że zaliczam trophy auf wiedersehen petrovic, no i robie z kumplem wyścigi Race -> Free Race i trasa Highs & Lows jakoś tak. Wygrywam wyścig, patrze w statsy a tam widzę że grałem 1 raz i 0 wygranych... o co chodzi? potrzebna mi jest wygrana do własnie tego trophy ale jak widze że mam 0 wygranych, chodź wyścig ten wcześniej wygrałem to nie zdobędę tego pucharka... ma ktoś jakąś rade na to? czy może bedzie taki zonk że pucharek za petrovica wpadnie pozniej? bo wszystkie wysicigi i te multi mam zrobione, tylko ten nieszczęsny wyscig mi został...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

o dobrze ze mi przypomniałes, do pucharka potrzeba wygrać w Cops N Crooks po dwóch stronach. Podczas jednej sesji raz jesteśmy policjantami, a raz "złodziejami" czyli wtedy można zaliczyć to w dwie strony? Bo w w statystykach nie jest to oddzielone po której stronie ile razy wygraliśmy?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.