Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV


Dżem_tvstrych

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

pewnie bedzie, ale nie szybko. jak drugi dodatek na X360 ma byc przed listopadem to mysle ze na PC oba wyjda razem gdzies w polowie 2010. wiec troche czekania jest. praktycznie rok jak nie wiecej. o PS3 raczej mozesz zapomniec ;P. w sumie ten dodatek jest tak swietny ze warto dla niego kupic X360 ;)

Odnośnik do komentarza

Co do najnowszego patcha, to moim zdaniem jest o wiele lepiej jezeli chodzi o wydajnosc... gram z powodzeniem na detalach medium na laptopie z gf9600m gt, wszystko włączone poza v-sync. Na poprzednim patchu grałem bez cieni i na low, i gra chodziła praktycznie tak samo jak teraz.

 

Probowalem ustawic wszystko na maksa, nie liczac View Distance, i smigalo ~12 fps, wiec nie jest tragicznie, jakas porzadna stacjonarka powinna to calkiem niezle udzwignac.

Odnośnik do komentarza

Moj core 2 duo 8400, 4gb ramu i krecony 8800 gts radzi sobie bez problemu. Jedynie texture quality nie mozna ustawic na max, ale nie wiem czy W OGOLE jest taka mozliwosc. Jak dam wszystko na low to tez nie mozna, wiec wnioskuje, ze na zadnym kompie na ma takiej opcji. Zreszta i tak wyglada to lepiej niz na konsoli, wiec nie ma co byc zbyt wybrednym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość _Be_
ja spodziewałem sie czegoś więcej ,pograłem 2-3 dni i wywaliłem,jak dla mnie lepszy ojciec chrzestny II

Haha, fajnie, że oceniesz gre po 2-3 dniach. I przyrównujesz ją do Godfather II, olololooooololollol.

Odnośnik do komentarza
Moj core 2 duo 8400, 4gb ramu i krecony 8800 gts radzi sobie bez problemu. Jedynie texture quality nie mozna ustawic na max, ale nie wiem czy W OGOLE jest taka mozliwosc. Jak dam wszystko na low to tez nie mozna, wiec wnioskuje, ze na zadnym kompie na ma takiej opcji. Zreszta i tak wyglada to lepiej niz na konsoli, wiec nie ma co byc zbyt wybrednym.

 

Właśnie przeglądam ciekawy artykuł o grafice w GTA IV na PC http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/M...trona/4383.html,

podobno jest sposób aby ominąć ograniczenia ustawień grafiki:

 

1. Stwórz skrót do gry na pulpicie.

2. Kliknij na niego PPM i wybierz Właściwości.

3. W polu Element docelowy dopisz po cudzysłowie (”) następującą linijkę:

-norestrictions –nomemrestrict –novblank.

 

4. Zaakceptuj zmiany, włącz grę przez skrót.

 

Nie sprawdzałem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak, ale udało mi się zmienić ustawienia jakości tekstur, przy czym po ustawieniu na HIGH (wszystkie inne ustawienia na absolutne minimum), wymagania dotyczące pamięci wyskoczyły na 564MB, lol.

Co zrobiłem? Ustawiłem wszystko ci się dało na max, odpaliłem benchmark, po zakończeniu wyszedłem z gry. Ponowne uruchomienie, wchodzę do opcji i texture quality odblokowane O_o.

 

Ale ja w sumie nie o tym chciałem pisać. Jest ktoś chętny pograć/porobić acziwy w multi? Co prawda teraz zbliża się zabójcza sesja, ale najpóźniej od lipca można wieczorkami pograć... Głownie chodzi mi o tryby Co-Op.

Odnośnik do komentarza
Niby tak, ale wyobraź sobie: Wydajesz 50 mln zielonych, aby mieć exclusive, a tutaj po kilku miesiącach inna firma płaci i też ma. No chyba że Bill wyraził zgodę czy coś, niby ludzie już X'a nie będą dla "Dżitiej" kupować, ale tak naprawdę sądzę, że nie powinni "oddawać" excl.

Żałujesz M$ jakby rzeczywiście ich to przejęło :lol:.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy z obecnymi patchami, poprawkami, poradom w necie da się grać w nowe GTA komfortowo? Mam na myśli płynną animację przy średnich detalach na średniej klasy kompie (C2D 3ghz, 4gb ram, radeon 4850). Czy wystarczy pościągać patche i grać, czy trzeba przy tym dłubać?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...