Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


marek1712

Rekomendowane odpowiedzi

LINK

TGS08 Debut Trailer

Data: Q4 2009

 

Tym razem zobaczymy co działo się w Nowej Mombasie między wydarzeniami z H2 i H3. I to z oczu elitarnych jednostek UNSC. Może to i lepiej, że MC nie będzie głównym bohaterem (w ogóle obecny?) - w końcu chcę zobaczyć uniwersum także z oczu innych postaci.

Oj będzie trzeba przygotować wór kasy na przyszły rok.

 

EDIT:

Więcej info z TGS08

- Nie będzie MC,

- będzie sprzedawany tylko w pudełkach,

- koniec (teoretycznie) szarż ale też nie będzie to skradanka,

- nie mamy się spodziewać kolejnych części Recon - jest to po prostu pojedynczy spin-off,

- jak wiadomo od jakiegoś czasu - Bungie pracuje nad jeszcze kilkoma projektami.

EDIT2:

Trochę więcej info z nie wiadomo jakiego źródła ;)

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Mi się bardzo Halo 3: Recon podoba, z tego co można wyczytać z polygamii nie trzeba będzie posiadać Halo 3 aby w ową gre pograć czyli ma sie rozumieć że gra wyjdzie normalnie na płycie lub poprostu coś jak Xbox Originals. Ma posiadać elementy skradankowe co tym bardziej mnie rajcuje. Pozostaje czekać na jakiś gameplay z gry czy cuś.

Odnośnik do komentarza
Hmm, no to może sytuacja będzie wyglądać analogicznie, jak miało to miejsce w przypadku Tomb Raider Anniversary? Z Xbox Live można było ściągnąć (jeżeli miało się TR Legend) lub kupić jako samodzielną grę w wersji pudełkowej.

 

Wydaje się być to najlepsze rozwiązanie bo praktycznie każdy będzie zadowolony,ale zobaczymy co ujawni przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Ciekawy ma to być mission pack skoro choćby bohater będzie inny...

Wydawać taką grę tylko w trybie online? No to życzę powodzenia w czasach, gdy dobre 60% użytkowników ma dyski 20GB...

 

 

A co to za problem, że inny bohater? Mission pack to mission pack, czyli zbiór nowych misji do singla, nie koniecznie z tymi samymi postaciami (patrz dodatki do pierwszego Half-Life'a, o których nie mówiło się inaczej jak właśnie mission pack).

Jeśli chodzi o opcję z netem - Microsoftowi (no bo to przecież oni są wydawcą) zależy na sprzedawaniu nowych, większych dysków jako akcesoriów, oraz na renomie XBL (jeśli pomyślicie o tym pod odpowiednio napieniężonym kątem to stwierdzicie, że mogę mieć rację). Opcja a'la TR też wydaje się mocno rzeczywista.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie ucieszyła wiadomość że powstaje ta gra, liczę na wersję pudełkową i czas gry dłuższy niż w Halo 3 :) Nie przeszkadza mi brak Mastera, ale muszą go chociaż pokazać, wyjaśnić co nie co. New Mombasa idealnie mi pasuje, uwielbiam takie futuromiejskie klimaty. I jeszcze deszczyk tam widać na filmiku, miodzio!

 

Co do wersji pudełkowej to na ekranie podczas prezentacji widać obrazek z gry i zielone pudełko z grą i okładką.

http://img519.imageshack.us/img519/8305/652548046lm1.jpg

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Skoro akcja ma sie dziać między wydarzeniami z H2 a H3 to po kij ta trójka w tytule ?

bo to mission pack!

 

btw. znalazłem zdjęcia z konferencji, na których widać projekt pudełka z H3R, przyznaję się do błędu i zwracam honor (czyli w tej chwili opcja wydania na płycie i na Marketplace jednocześnie jest dla mnie najbardziej prawdopodobna).

 

MC raczej nie pokażą, on walczy na Delta Halo w chwili gdy Recon ma miejsce. No ale w tym momencie na Ziemi znajdował się jeszcze Spartański Blue Team (drużyna Master Chief'a)

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Link - więcej detali.

- Nie będzie MC,

- będzie sprzedawany tylko w pudełkach,

- koniec (teoretycznie) szarż ale też nie będzie to skradanka,

- nie mamy się spodziewać kolejnych części Recon - jest to po prostu pojedynczy spin-off,

- jak wiadomo od jakiegoś czasu - Bungie pracuje nad jeszcze kilkoma projektami.

Odnośnik do komentarza

Moje oczekiwania...

 

- Brak shielda dla ODST (w koncu nie ma ani MJOLNIR ani MARK), a health ubywa na zasadzie jak np. w CoD

- klimat i krazaca legenda SPARTAN... jak juz w reklamach przed H3 pokazywano "We knew Master Chief was still fighting, he gave us hope". Chce by takie informacje naplywaly. Mimo iz nie bedziemy zwyklym trooperem a ODST chce czuc, ze SPARTANie nadal walcza :)

 

Odnośnik do komentarza
Jedną z największych sensacji mijającego tygodnia jest z pewnością oficjalna zapowiedź i ujawnianie podstawowych informacji na temat Halo 3: Recon, czyli gry pozwalającej wcielić się w rolę zwykłego żołnierza elitarnego oddziału ODST, walczącego na Ziemi pomiędzy wydarzeniami z drugiej oraz trzeciej części serii Halo. Nic więc dziwnego, że cały najnowszy biuletyn studia Bungie poświęcono właśnie temu projektowi. Dowiadujemy się z niego bardzo ważnej rzeczy - nie ma co liczyć na elektroniczną wersję Recon w formie rozszerzenia do Halo 3. Przygotowywane jest wyłącznie zwykłe wydanie pudełkowe, za nieco niższą cenę niż pełnoprawne produkcje.

 

Oprócz tego deweloperzy obiecują wypuszczenie głośnego dodatku "Mythic Map Pack" do Halo 3 na początku przyszłego roku. Jeśli komuś nie będzie się zbytnio spieszyć, to paczkę znajdzie kilka miesięcy później na płycie z Halo 3: Recon. Obie pozycje mają mieć wspólny tryb wieloosobowy i opcje z nim powiązane, a wszelkie elementy dotyczące ODST pojawią się wyłącznie w kampanii dla jednego gracza. Premierę nowych przygód w uniwersum Halo zaplanowano na koniec 2009 roku.

 

Źródło: Online center

 

Jeśli mają mieć wspólne multi to bzdurą jest wypuszczenie Recona na osobnej płycie chyba że polepszą grafikę (ale to i tak to będzie ten sam silnik)

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ODST nie bedzie mial pancerze, ani motion trackera. ani dual wielding weapon.

Bedzie mu sie za to zdrowie regenerowac, bedzie mial PDA, visual Mode i silenced SMG

Gra bedzie opierac sie na odnalezienie 4 pozostalych ODST i dowiedzeniu co sie przez 6h po initial drop. Polegac to bedzie na tym, ze bedziemy grac rookie... naszym zadaniem bedzie odnalezienie dropow innych 4 odst w new mombasa, gdy odnajdziemy jeden cofamy sie o 6h do momentu initial dropa, az dojdziemy do momentu gdy dowiemy sie co sie z odst stalo, nastepnie to samo z pozostalymi. Gameplay ma trwac od 3-5h. cena ok $40. ODST bedzie wolniejszy od Chiefa, bedzie nizszy, nie bedzie skakac tak wysoko.

Pomysl na Recon wzial sie z rozkazu Microsoftu na nowy projekt. Ryan dal Statenowi miesiac na wymyslenie czego fenomenalnego i wpadli na pomysl Recona. Ma to byc Expansion set w stylu bungie. Ma to tez byc zamknieta historia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...