Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


marek1712

Rekomendowane odpowiedzi

Wiispace recenzuje grę na 360'tkę? Nie no suuuper.

W minusach powinien podać: broń palną, tylko jedno życie, brak power upów, przeciwnicy nie giną od skoku na głowę.

 

Śmieszna jest ta moda na dissowanie Halo, która zaczęła się na trochę po trzeciej części. Wielki hype stworzony przed zwieńczeniem trylogii spowodował wysyp niezłych ocen ludzi podjaranych serią, a teraz starają się to zatuszować waląc jakimiś 3/10 i tak dalej. Taka zabawa w "kto da mniej bo wcześniej dał za dużo".

 

Dla mnie ta gierka może dostać nawet 0/10 na gamespot czy IGN i tak będę miał to w rzyci (Wiedźmina niedawno skończyłem xD) bo dla mnie każda część tej sagi była i jest dobra. Nie wybitna, ale dobra w singlu i genialna w multi (poza słabą 2-gą częścią). Jestem pewien, że jak ktoś nie robi z ODST mesjasza growego jak to było przy H3 to napewno się nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

Koso by pewnie uderzył z grubej rury. Napisałby co mu się nie podoba ogólnie w uniwersum Halo i ocena 3/10 stałaby się faktem. Niżej niż w recce na Wiispace ;)

 

A na serio - z tego co pamiętam paru amatorów serii Halo się w redakcji znajduje. Na pewno tam sam nie jesteś.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Wiispace recenzuje grę na 360'tkę? Nie no suuuper.

 

Ta, koleś trafiał, jaaasne. Wszyscy tak mówią.

 

Nie chcę nic mówić, ale wersje "pirackie" wzięły się stąd, że we Francji, zupełnie legalnie sprzedano kilkanaście dni temu, kilka tysięcy kopii gry. Ot, rypnęli się w dacie premiery.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nic mówić, ale wersje "pirackie" wzięły się stąd, że we Francji, zupełnie legalnie sprzedano kilkanaście dni temu, kilka tysięcy kopii gry. Ot, rypnęli się w dacie premiery.

z tymi francuzami coś jest na rzeczy.

dokładnie rok temu (również we wrześniu) za szybko wypuścili do sprzedaży ostatnią płytę Metalliki - Death Magnetic.

Odnośnik do komentarza

IGN AU - 8/10 (serwis znany z bardzo niskich not)

Just Push Start - 3.5/5

Meristation - 8.5/10

Level7 - 8.5/10

Eurogamer Italy - 6/10 (ale włochy to jakby w jednym kraju zebrać wszystkich fanbojów PS3, nie mniej jednak ocena liczy się ;) )

G4TV - 5/5

GamePro - 4.5/10

GameDaily - 8/10

Destructoid - 8/10

OXM UK - 9/10

HardGame2 - 9/10

GamesRadar - 7/10

PlanetXbox360 - 9.3/10

Collage News - B/A+ (czyli 5/6+ według amerykańskiego, szkolnego systemu oceniania)

 

 

 

I na koniec bardziej swojsko:

Online Center - 9+/10

Polish Gaming League - 9/10

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra na max. 8 (ODST samo). Krotka (zaloze sie ze od zalecanego czasu mozna odjac do 2h gry), lekko poprawiona grafika,malo nowosci wzgledem serii. itp. Ale w nazwie Halo to +1 do oceny ;). Przekonamy sie za 2 dni czy znow recki jak przy H3 byly przecenione :). Ale grac zapewnie bedzie sie słitasnie

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...