Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

za kogo ty mnie (pipi) masz, ogladalem to

 

ale to od obso obczaje

 

jeszcze bym prosił coś dobrego o psychopatycznych mordercach, w ogóle o mordercach, coś nakręconego z jajem w klimacie pulp fiction albo pierwszej połowy od zmierzchu do świtu, fajne dialogi, troche zabijania, może być też śmiesznie

 

edit: sorry gekon, że nakrzyczałem na ciebie, możesz mi polecać filmy dalej :(

Edytowane przez Carleone
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam filmu z motywem tułaczki, postapokaliptycznego świata, wyginięcia ludzkości (choroby etc.). Widziałem już kilka z nich; Droga, 28 dni później, Jestem Legendą, Księga Ocalenia, Zdarzenie.

 

Troche póżno ale co tam jesli nie jesteś nastawiony na ciągła akcje polecam film Carriers.Masz w nim wszystko czego szukasz.

A co do komedii światecznych to te z lepszych:

 

Family Man - z Nicolasem Cagem

święta last minute

W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju" -to najlepsze

Śnięty Mikołaj

Walnięty Święty

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza

Dobra komedia na święta ale taka bez Kevina.

 

Love actually (to wlasnie milosc) - mimo iz nie przepadam za komediami romantycznymi, to zapewniam ze to perelka wsrod komedii romantycznych z swiatecznym klimatem.

 

Ja bym prosil odjechana komedie pokroju Glupi i glupszy, zebym sie zlal ze smiechu.:potter:

Odnośnik do komentarza

Szukam filmu z motywem tułaczki, postapokaliptycznego świata, wyginięcia ludzkości (choroby etc.). Widziałem już kilka z nich; Droga, 28 dni później, Jestem Legendą, Księga Ocalenia, Zdarzenie.

chłopiec i jego pies

 

 

Love actually (to wlasnie milosc) - mimo iz nie przepadam za komediami romantycznymi, to zapewniam ze to perelka wsrod komedii romantycznych z swiatecznym klimatem.

 

Ja bym prosil odjechana komedie pokroju Glupi i glupszy, zebym sie zlal ze smiechu.:potter:

Lać ze śmiechu można na większości komedii z Luisem de Funes nie spełniają one jednak kryterium że mają być jak głupi i głupszy, ale takich ci nie polecę bo jedyne komedie jakie potrafię oglądać to te z Luisem de Funes.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza
Ja bym prosil odjechana komedie pokroju Glupi i glupszy, zebym sie zlal ze smiechu.:potter:

no to lecim z zestawem najgłupszych komedii, które da się oglądać, bo nie są kolejnymi "Strasznymi Filmami":

1.Kung Pow - absolutny miszcz w tej kategorii

 

2. Rrrrr! -równie głupi, pomimo paru francuskich przywar filmowych (obleśny naturalizm w paru momentach) polski dubbing ratuje sytuację z nawiązką

 

 

3. Harold&Kumar - dwie części, druga słabsza, ale trzyma poziom (oprócz sceny z "kanapką")

 

4. Hot Fuzz - poniekąd brytyjskie spojrzenie na amerykańskie kino akcji, rozwala dialogami

 

to tyle tak na szybko, z tego gatunku można sprawdzić jeszcze np. Black Dynamite, ale to już jest specyficzne, dla kogoś kto nie trawi Shafta klimat nie do przejścia

Odnośnik do komentarza

Dobra komedia na święta ale taka bez Kevina.

 

Love actually (to wlasnie milosc) - mimo iz nie przepadam za komediami romantycznymi, to zapewniam ze to perelka wsrod komedii romantycznych z swiatecznym klimatem.

 

Ja bym prosil odjechana komedie pokroju Glupi i glupszy, zebym sie zlal ze smiechu.:potter:

 

"Year One" z J. Blackiem i M. Cera

 

http://www.filmweb.pl/film/Rok+Pierwszy-2009-450178

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...