Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie są dobre filmy traktujące o tematyce zombiaków? Mam zaległości, więc można wymieniać nawet te największe klasyki, przy których wychodzi się z założenia, że każdy je widział.

 

Shaun of the Dead

tylko jeśli ktoś lubi angielski humor i akcje rozwijającą sie w wolnym tempie. Sam film nie porażał smiechowymi momentami liczylem na cos wiecej, chociaż bywała beka :)

Odnośnik do komentarza

Nalezy jeszcze dodac Planet Terror i Dead Snow. Mozesz tez kiedys sprawdzic filmy Luciego Zombi 2 i Siedem bram piekiel.

Jest taki włoski film, "O miłości i śmierci", ma różne tytuły angielskie chyba. Takie artystyczne podejście do tematu. Zombiaki w naturalny sposób są przedłużeniem romantycznej natury filmu. Bardziej śmieszy niż straszny, w każdym razie bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza

Nalezy jeszcze dodac Planet Terror i Dead Snow. Mozesz tez kiedys sprawdzic filmy Luciego Zombi 2 i Siedem bram piekiel.

Jest taki włoski film, "O miłości i śmierci", ma różne tytuły angielskie chyba. Takie artystyczne podejście do tematu. Zombiaki w naturalny sposób są przedłużeniem romantycznej natury filmu. Bardziej śmieszy niż straszny, w każdym razie bardzo fajny.

Jak śmieszny to sprawdzę, nie ma nic lepszego niż śmieszne filmy o zombie.

 

polećcie mi jakieś dobre współczesne chińskie superprodukcje. najlepiej takie co to mogę dorwać w odmętach internetu z co najmniej angielskimi napisami.

Myślałem, że jesteś neomarksistowskim nihilistycznym anarchistą, rewolucjonistą i bojownikiem o prawdę. Powinieneś gardzić Chinami i wspierać wolny Tybet.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

polećcie mi jakieś dobre współczesne chińskie superprodukcje. najlepiej takie co to mogę dorwać w odmętach internetu z co najmniej angielskimi napisami.

Uderzaj w Johna Woo, jego "Trzy królestwa" to największa chińska produkcja. Film nie jest taki zły... "Hero", "Latające sztylety" itp. to znasz... Obczaj pozostałe filmy Zhanga, a także dzieła Chena Kaige i Tsuia Harka. Kaige to taki romantyczny typ, jeśli nie znasz "Żegnaj moja konkubino" to niedobrze. Hark to klasyk kina akcji... raz cięższego, raz lżejszego. Aha, no i "Kung fu Hustle", też zdecydowanie jedna z większych chińskich produkcji (oraz wcześniejsze tegoż twórcy "Shaolin Soccer"). Jest jeszcze taka epopeja "Tai yang zhao chang sheng qi"... fajna.

Odnośnik do komentarza

trzeba poznać swojego wroga. do poszukiwań zainspirował mnie ten plakat:

 

1911poster1c911.jpg

 

właśnie tego rodzaju produkcji szukam. podobno trochę tam robią takich epickich historycznych. wolałbym uniknąć latających chinoli odbijający mieczami grad strzał jak w hero czy innych takich (chociaż nie mówię, że film mi się nie podobał). trzy królestwa to był mój pierwszy wybór. sprawdzę resztę tego co piszesz.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

polećcie mi jakieś dobre współczesne chińskie superprodukcje. najlepiej takie co to mogę dorwać w odmętach internetu z co najmniej angielskimi napisami.

Aftershock da sie pewnie dorwać z napisami. Jest rozmach i popili rekord sprzedanych biletów z tym shitem. Taki dramacik o trzęsieniu ziemi itp. Dość popularne tutaj. Jak przeję się do kina to obadam więcej produkcji. Na pewno jest jeszcze Legend of the Fist The Return of Chen Zhen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...