Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze do tego dodać Ghost World, Persepolis, Batmany Burtona i Mrocznego Rycerza oraz Scotta Pilgrima i mamy kompletną listę dobrych filmów opartych na komiksie.

 

Nie widziałem "Tank Girl".

 

No i nie liczę japońskich filmów, bo w sumie nie wiem, który z nich na czym jest oparty. Wiem, że "Akira" to adaptacja mangi, no spoko film...

Odnośnik do komentarza

Z animowanych Batman: Under The Red Hood bylo calkiem dobre. Slyszalem dobre rzeczy o Hulk Vs ale osobiscie nie widzialem.

 

HBO zrobilo tez kiedys animowana ekranizacje Spawna, ktora jak pamietam byla niezla.

 

Z mniej powaznych seriali osobiscie lubie Justice League Unlimited . Dobra akcja i czasem niezle fabuly (i absurdalnie duza galeria postaci DC). Pierwsze sezony sa znane po prostu jako Justice League ale nie sa tak dobre jak Unlimited.

Odnośnik do komentarza

Batman: Under the Red Hood byl moim pierwszym spotkaniem z pelnometrazowa animacja... powiem szczerze, ze rozczarowal mnie caly desing - po okladce (nie moge sie oprzec w tym momencie "nie ocenia sie ksiazki po okladce") myslalem, ze ogolna kreska bedzie bardziej dopracowana, a w rezultacie oprawa jest ... w stylu Animated Series... to moje jedyne rozczarowanie, reszta byla tip top

Odnośnik do komentarza

Polećcie dobre animacje. Wczoraj obejrzałem Toy Story 3, czekają w kolejce Wall-e i Up. Widziałem już te lepsze, jak Ratatuj, Uciekające Kurczaki czy Wpuszczony w kanał i te gorsze, jak Shreki, Kung Fu Panda itp. Co jeszcze warto zobaczyć?

Odnośnik do komentarza

Jak wytresować smoka ?

Przede wszystkim dużo cierpliwości, to nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

 

Potrzebujesz dużo azbestu, żeby zabezpieczyć pomieszczenia, no i nie zapominaj o przysmakach (kawałki księżniczek powinny być ok) - przecież metoda kija i marchewki jest uniwersalna!

 

 

Tylko z kijem nie przesadzaj, to jednak nie jest zwykły zwierzaczek. :sorcerer:

 

 

 

Polećcie dobre animacje. Wczoraj obejrzałem Toy Story 3, czekają w kolejce Wall-e i Up. Widziałem już te lepsze, jak Ratatuj, Uciekające Kurczaki czy Wpuszczony w kanał i te gorsze, jak Shreki, Kung Fu Panda itp. Co jeszcze warto zobaczyć?

 

sprawdź może Hoodwinked - technicznie szit, ale jak dla mnie ciekawy, głównie ze względu na pomysł

 

Despicable Me też polecam, jak ktoś, gdzieś w internecie napisał, to animacja dla każdego, kino familijne bez wstawianych na siłę w polskiej wersji podtekstów i śmiesznych inaczej głupawych docinków.

 

 

Edytowane przez dziki_dziku
Odnośnik do komentarza

Okej, dzięki za sugestie. Zainteresuje się tymi co poleciliście.

 

A Legendy Sowiego Królestwa ktoś oglądał? Warto obejrzeć? Widziałem trailery i wizualnie ryje beret, ciekawi mnie czy w innych aspektach nie kuleje.

Odnośnik do komentarza

trio z belleville, iluzjonista, persepolis, walc z baszirem, ruchomy zamek hauru, metropia, koralina, nightmare before christmas, gnijąca panna młoda i oczywiście kultowy klasyk - dzielny mały toster.

 

wallace & gromit i klątwa królikołaka też spox jak ci uciekające kurczaki podpasowały

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Tak stricte akcji to, ja wiem, The Chaser? Silmido? Shiri? Tae Guk Gi (Braterstwo broni po polsku bojdaże) to wojenny, tez w sumie akcji, chociaż wiesz, jacy są Koreańczycy. Oni rzeczy w stylu Johna Woo raczej nie kręcą za dużo, zawsze muszą łączyć 10 gatunków w jednym filmie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...