Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

1. Poszukuję dobrych komedii - lubię humor angielski i starszy amerykański (taki z lat 80-90). Czyli filmy typu Top Secret, Hot Shots, wszelkie Monty Pythony mam obrobione, trudno mi znaleźć coś nowego. Nie bawią mnie współczesne komedie typu "najebaliśmy się i były jaja", chociaż np. z nowości taki Kick-ass nie był zły.

2. Przy okazji też poszukuję filmów z dużą dawką nerdostwa, jak Scott Pilgrim, czy ten w stylu serialu IT Crowd.

3. Szukam też filmu, o którym kiedyś usłyszałem gdzieś przelotem, który opowiada o grupce przyjaciół, którzy grają w sesję rpg, kiedy nagle bodaj dziewczyna jednego z nich zostaje przeniesiona do ich świata, a oni muszą ją odbić. Jest to film gdzieś z zakresu lat 2006 - 2010 bodajże. Tytuł, z tego co pamiętam, był krótki, ale głowy nie dam.

 

Jak mi ktoś odpowie na te prośby, to mu zrobię e-lodzika.

Odnośnik do komentarza

1. Poszukuję dobrych komedii - lubię humor angielski i starszy amerykański (taki z lat 80-90). Czyli filmy typu Top Secret, Hot Shots, wszelkie Monty Pythony mam obrobione, trudno mi znaleźć coś nowego. Nie bawią mnie współczesne komedie typu "najebaliśmy się i były jaja", chociaż np. z nowości taki Kick-ass nie był zły.

2. Przy okazji też poszukuję filmów z dużą dawką nerdostwa, jak Scott Pilgrim, czy ten w stylu serialu IT Crowd.

3. Szukam też filmu, o którym kiedyś usłyszałem gdzieś przelotem, który opowiada o grupce przyjaciół, którzy grają w sesję rpg, kiedy nagle bodaj dziewczyna jednego z nich zostaje przeniesiona do ich świata, a oni muszą ją odbić. Jest to film gdzieś z zakresu lat 2006 - 2010 bodajże. Tytuł, z tego co pamiętam, był krótki, ale głowy nie dam.

 

Jak mi ktoś odpowie na te prośby, to mu zrobię e-lodzika.

 

submarine

 

albo może role models - masz tam po trochę z wszystkiego co pisałeś, z tym, że humoru którego jak mówisz nie cierpisz też trochę znajdziesz bo gram tam stifler ;). hot fuzz pewnie widziałeś. filmowego nerdostwa to tam jest od groma - co druga scena to jakieś mniej lub bardziej subtelne odniesienie do innego tytułu.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
1. Poszukuję dobrych komedii - lubię humor angielski i starszy amerykański (taki z lat 80-90). Czyli filmy typu Top Secret, Hot Shots, wszelkie Monty Pythony mam obrobione, trudno mi znaleźć coś nowego. Nie bawią mnie współczesne komedie typu "najebaliśmy się i były jaja", chociaż np. z nowości taki Kick-ass nie był zły. 2. Przy okazji też poszukuję filmów z dużą dawką nerdostwa, jak Scott Pilgrim, czy ten w stylu serialu IT Crowd. 3. Szukam też filmu, o którym kiedyś usłyszałem gdzieś przelotem, który opowiada o grupce przyjaciół, którzy grają w sesję rpg, kiedy nagle bodaj dziewczyna jednego z nich zostaje przeniesiona do ich świata, a oni muszą ją odbić. Jest to film gdzieś z zakresu lat 2006 - 2010 bodajże. Tytuł, z tego co pamiętam, był krótki, ale głowy nie dam. Jak mi ktoś odpowie na te prośby, to mu zrobię e-lodzika.
submarine
albo może role models - masz tam po trochę z wszystkiego co pisałeś, z tym, że humoru którego jak mówisz nie cierpisz też trochę znajdziesz bo gram tam stifler ;). hot fuzz pewnie widziałeś. filmowego nerdostwa to tam jest od groma - co druga scena to jakieś mniej lub bardziej subtelne odniesienie do innego tytułu.

 

Four Lions

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

jakies dobre kino o dragach.

Zaznaczam ze juz widzialem dzieci z dworca zoo, las vegas parano, where the buffalo's roam, drugstore cowboy, easy rider, requiem dla snu, blablabla i tak dalej.

Czeka na mnie jeszcze nagi lunch i trainspotting bodajze. Ktos cos innego by polecil? Bo wiekszosc w.w. filmow nawet przypadla mi do gustu, szczegolnie klimaty drugstore cowboy.

Odnośnik do komentarza

Hmm, rzucę parę tytułów przychodzących na myśl, obczaj czy znasz. Filmy bardzo różne, ale dotykające jakoś tam dragów.

 

Spun

Half-Baked

Dazed & Confused

Gridlock'd

Altered States

Up in Smoke

Bad Lieutenant (obie "części")

Naked Lunch

Pineapple Express!

Basketball Diaries

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...