Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam tytułu jakiejś komedii romantycznej, fabuła mniej więcej kreciła się wokół tego, że na początku się nie lubili, była scena w barze jak koles sie schlał, pierdział itepe, potem się zaprzyjaźniają aż w koncu sie w sobie zako(pipi)ą, pamietam scene ze koles zapisywał na sekretarce kazdą wiadomosc która uwazal za wazną. Nie sądzę że ktoś to tu zna ale byłbym wdzieczny bo meczy mnie to od paru dni

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coś w stylu Big Lebowski, ogólnie nie musi to być "komedia kryminalna", ale film w którym są śmieszne momenty (Pulp Fiction np.), fabuła to nie gó.wno jakieś.

 

Też coś w stylu chciałbym american pie (oprócz american pie ofkors, bo obejrzane już jest wsio), czyli jakąś taką komedyje o nastolatkach, dobre gagi itepe, no wiecie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

@Zetsu

 

Wszystko widziałem, Wieczny Student 2 też, itd. itepe. Chodzi mi raczej o coś nowszego, jak Supersamiec którego nei oglądałem bo to chyba komedia romantyczna, a nie pokręcona opowiastka dla gównażerii jakie lubie i jaką było np. American Pie. Adam Sandler nawet mnie śmieszył w tym filmie o golfie. Kurcze no, chodzi mi o coś mniej znanego a równie dobrego. Bo to co wymieniłeś to klasyki...

 

@alienator

 

Tego mi było trzeba.

Odnośnik do komentarza

są kręcone jakieś animacje, bądź kreskówki w ciężkich, mrocznych klimatach? Ostatnio z kumplem gadaliśmy sobie, że fajnie jakby nakręcili taką wersję kaczora donalda i spółki, że odkrywana jest tajemnica, jak sknerus zarobił pierwszą dziesięciocentówke, będąc killerem braci be, albo że wynalazki diodaka to jego chore wizje w szpitalu psychiatrycznym.

 

 

nie chodzi mi o jakieś krwawe masakry, tylko bardziej thrillery, dramaty. I nie anime.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...