Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze "The Happening". Niezłwykły, nakręcony z rozmachem film katastroficzny o wkurzonych roślinach zmuszających zatruwającą środowisko ludzkość do samobójstw przy pomocy morderczego wiatru. Trzyma w napięciu non stop, a do tego niepowtarzalne kreacje Marka Walhberga i Johna Laguiziamo. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Witam,

w pod-kategorii seriale nie ma tego tematu, a specjalnie zakładać nie będę. Posłużę się tym

Mój tata jest kierowcą ciężarówki, a ja żeby umilać mu podróże zaopatruje go w filmy/książki i seriale. Ogólnie sprawa wygląda tak, że nie mam pojęcia co mu załatwić teraz z seriali. Poszukuję realistycznych seriali sensacyjnych/kryminalnych itp.

Obejrzał na razie wszystko, co jest dostępne z serialu 24 godziny i jest wielkim fanem. Obejrzał również i lubi Prison Break'a oraz Kompanie Braci.

Na pewno odpada wszystko co ma jakieś wątki surrealistyczne/fantastyczne, więc żadnych Heroes/4400/lost.

 

Znacie coś naprawdę dobrego co by mu mogło pod pasować? Najlepiej w stylu wyżej wymienionych, czyli coś co by trzymało w napięciu i by miało spójną całość, no ale niekoniecznie.

 

Widzę, że The Wire wszędzie jest dobrze odbierany. Widział ktoś? Jakieś opinie by się przydały o samym serialu i czy by pasowało pod taki gust.

 

Za pomoc, z góry dziękuje.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dextera czytał książki i średnio mu niestety pasowały, to wątpię by była znaczna zmiana w przypadku serialu. CSI ogląda nieraz w domu, ale mu kiedyś proponowałem załatwić, to mówił, że to jest taki serial, żeby raz kiedyś sobie obejrzeć odcinek czy dwa jak nic ciekawszego w tv nie ma.

 

Ale jestem wdzięczny za dobre chęci.

Edytowane przez zolwik777
Odnośnik do komentarza
"The Wire" to najintelgentniejszy serial, jaki zrobiono, ale zbrodnia nie jest tu motywem przewodnim. Chyba nie jest to najlepszy wybór do jazdy ciężarówką. Może daj mu "The Shield".

 

 

 

The Wire to najlepsza rzecz jaka kiedykoliwek przydarzyla sie telewizji oprocz Clarksona;]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
cholernie mam ochote na jakis fajny horror, napiszcie mi co sie pojawilo ostatnio, lub poleccie cos fajnego o cyzm nie bylo glosno.

snejk, licze na Ciebie.

"Fajny horror" to w sumie bardzo względne pojęcie. "Ruiny" i "Zęby" pewnie widziałeś. Może "Red"? "Splinter"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...