Skocz do zawartości

Assassin's Creed 2


oddball66

Rekomendowane odpowiedzi

sznurek i niez rozumiesz. kolejny powód by dymać naszych dystrybutorów i kupować eng wersję. jak doczekamy się wersji GOTY to może dodatki będą spolonizowane jak to miało miejsce z Fable 2 (z tego co pamiętam)

 

Czyli znów będę musiał kupić grę, za którą już płaciłem. A czy będzie GOTY to nie wiemy. Czy będzie po naszemu to też nie wiemy. Fallout 3 GOTY po miesiącach wyszedł tylko w wersji angielskiej :confused:

Odnośnik do komentarza

a była tak fajnie, zróżnicowane misje, ciekawa architektura a tu nagle jak nie trzaśnie ostatnia "misja"

 

banda asasynów wyskakuje zza rogu, Borgia to (pipi)any terminator, raz masz walkę banda na bandę by po chwili się okazało że styka kop w brzuch i odwieczny wróg znika kij wie gdzie (tzn w watykanie), do tego magiczna pała waląca prądem itp. - albo się spieszyli albo scenarzysta to kretyn bo na sam koniec walnął taki nielogiczny i naciągany ser że wrażenia z całej gry poszło się rypać żółtą ceglaną dróżką

 

Odnośnik do komentarza

Nie klei się chociażby z tego powodu, że przed ostatnią misją wycięto dwie sekwencje - dwunastą i trzynastą. Gryzie w oczy jak diabli brak fabuły w Forli i Cannaregio i rozwinięcia stosunków (nomen omen) z Katarzyną Sforzą.

DLC na pewno to uzupełni :D

AC2 padło, świetna gra 21h wyrwane z życiorysu :)czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Zostało 49 piórek - jedziemy.

 

Diabeu ma racje, poczułem się co najmniej dziwnie na końcówce. Miast być w cholerę trudna, zachowanie przeciwników przy omijaniu w Rzymie, przypominało mi Tenchu 1. No nic, najbardziej będzie bolał fakt nie działającego DLC z wersją PL. Gra przeleży do 8 lutego i pójdzie w zapomnienie za Dante Inferno.

 

Miejscówki, zmiana pory dnia, wygląda to obłędnie, stawiam oczko wyżej od Uncharted 2.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy podwójnie wydymani.

UbiSoft sprzedaje nam coś co powinno być na tej cholernej płytce z grą!. Nie mam nic co do samej idei DLC, ale to jest przegięcie. Nie mogli wymyślić czegoś nowego. Dobrze że nie sprzedawali tego od razu z premierą gry:/

No i Microsoft z tym swoim Live, znowu nie zadziała z polską wersją :ermm: I potem ten barany z naszego odziału MS wmawiają nam że mamy kupować od naszych dystryputorów.

Sorry ale rzygać się chce...

Obejdę się smakiem, i DLC podziękuje. Bo nie mam zamiaru teraz kombinować.

 

EDIT: Pamiętam jak dziś, kiedy Ubi Polska po tym kiedy spóźniali się z ACII PL, zarzekali się że warto czekać i nie brać angielskiej wersji, bo wszystkie DLC tym razem NA PEWNO będą działać :diablo:

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Jesteśmy podwójnie wydymani.

UbiSoft sprzedaje nam coś co powinno być na tej cholernej płytce z grą!. Nie mam nic co do samej idei DLC, ale to jest przegięcie. Nie mogli wymyślić czegoś nowego. Dobrze że nie sprzedawali tego od razu z premierą gry:/

No i Microsoft z tym swoim Live, znowu nie zadziała z polską wersją :ermm: I potem ten barany z naszego odziału MS wmawiają nam że mamy kupować od naszych dystryputorów.

Sorry ale rzygać się chce...

Obejdę się smakiem, i DLC podziękuje. Bo nie mam zamiaru teraz kombinować.

 

EDIT: Pamiętam jak dziś, kiedy Ubi Polska po tym kiedy spóźniali się z ACII PL, zarzekali się że warto czekać i nie brać angielskiej wersji, bo wszystkie DLC tym razem NA PEWNO będą działać :diablo:

To wina głównie Ubisoftu. EA polska dubbinguje dodatki do Dragon Age i podobno zamierza tak wspierać każdy kolejny przez dwa lata.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i jest to świetny dodatek uzupełniający fabułę, a te troszkę ponad 300 punktów to niska cena za całą sekwencję. Fabuła DLC oczywiście urywa sie w najlepszym momencie i trzeba poczekać do 13 cząstki DNA.

ee to w takim razie czekam aż oba dodatki będą dostępne.

mam pytanko - aktualnie jestem w sekwencji nr 8 albo 9. jeśli pobiorę teraz DLC, to dodatkowe misje fabularne będą dostępne w trakcie normalnego przechodzenia, czy dopiero po zamknięciu wszystkich sekwencji z podstawowej wersji, odblokowują się questy z DLC ? to drugie jest dla mnie mało logiczne, ale istotne z punktu widzenia, czy poczekać na oba dodatki, czy spokojnie mogę kończyć grę bez DLC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...