Skocz do zawartości

Śniadaniowe wariacje :P


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

A ktoś pisał o fotografii nago? :dunno:

 

Jaka spina XD

No piszesz o sylwetce, sylwetke w koszulce przeciez wrzucalem jak opisywalem wrazenia z duatlonu wiec skoro taka nie starcza to chyba chcesz zobaczyc mnie nago nie tak? 

 

Nie nadinterpretuj staruszku zero spinki bo niby o co xD

Ci starzy ludzie nigdy nie wyczuja zartobliwego tonu jak im nie powiesz w internetach, mam takiego kumpla 60 lat gracza (pisze powaznie teraz) to na zywo do rany przyloz ale jak cos popiszemy na mesangerze to typ nie jarzy kompletnie kiedy aie zartuje , czasem nawet sie obraza xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@krupek ale ja tak serio pytałem

 

staram się od paru tygodni żyć zdrowiej, przejąć kontrolę nad swym życiem, odpuściłem sobie cukier i sól, zacząłem jeść pożywne śniadania, skończyłem z zamawianiem jedzenia i każdy obiad robię sam od podstaw, szukam pracy bez nocek by nie rozpie.rdalać sobie regularności snu.

Innymi słowy jak robię coś źle to napisz, staram się ustalić jakiś dobry jadłospis aby mieć jakąś energię do działania i chęć do życia. Dlatego pytam mądrzejszych ode mnie. Czyż nie od tego jest internet.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Figaro napisał:

obecnie legalizuję wodomierze, które idą do polskich mieszkań, nie jest lekko

 

historie i przekręty jakie bym wam mógł opowiedzieć o wodomierzach...

No ja bardzo chetnie poslucham bo mam wrazenie, ze mnie moj wodomierz robi w ch.uja z tymi cokwartalnymi niedoplatami. W ogole mozna sprawdzic jakos czy wodomierz dobrze liczy?

Odnośnik do komentarza

Wypraszam sobie! Obecnie dorzucam sobie (obok ślusarki, spawania, obsługi pojazdów budowlanych) oklejanie aut i wszystkiego co się da folią. Kumpel mnie zaraził - dla ludzi ogarniętych manualnie do wyuczenia w pół roku i można w ciepełku robić na fuszkach stówkę za godzinę lekko brać. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...