Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Ej no, przecież to jest taniocha. Real prawie tyle samo wydał na Benzemę - oceniasz tych zawodników na tyle samo? Na chwilę obecną na pewno nie są zbliżeni wartością. A Eto'o i tak nie chciał być w drużynie i to jest osiągnięcie, że prezes potrafił z niego zrobić w takiej sytuacji jakiś pożytek.

Nie wiem gdzie to czytałeś,raczej było wprost przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Ej no, przecież to jest taniocha. Real prawie tyle samo wydał na Benzemę - oceniasz tych zawodników na tyle samo? Na chwilę obecną na pewno nie są zbliżeni wartością. A Eto'o i tak nie chciał być w drużynie i to jest osiągnięcie, że prezes potrafił z niego zrobić w takiej sytuacji jakiś pożytek.

Lol? 45M + jakieś 30M za Eto'o = 35M za Benzeme?

nie wydaje mi się żeby to było "prawie tyle samo" :P

 

IMO Inter robi na tym złoty interes. A Barca robi to tylko dlatego aby pozbyć się niesfornego i prawdopodobnie odchodzącego za rok Eto'o.

Odnośnik do komentarza
Lol? 45M + jakieś 30M za Eto'o = 35M za Benzeme?

nie wydaje mi się żeby to było "prawie tyle samo" :P

 

IMO Inter robi na tym złoty interes. A Barca robi to tylko dlatego aby pozbyć się niesfornego i prawdopodobnie odchodzącego za rok Eto'o.

 

No przecież mówię, że Eto'o i tak nie chcieli, więc go nie liczę. Wypożyczenia na rok jednego młodego rezerwowego też nie liczę jako wielkiej straty dla klubu, wybacz. Benzema ma kosztować 41 mln euro (licząc bonusy), dla mnie to jest zbliżone do 45 mln.

 

Barca IMO ewidentnie zyskuje. Naprawdę nie wiem, kogo mogli pozyskać w obecnej sytuacji, żeby było lepiej. Villa, jako bardziej typowy egzekutor? Być może. Ale wyniki to jedno - one już lepsze być nie mogą. Drugie to styl. Ibrahimovic to, jak wspominałem, być może najbardziej spektakularny gracz spoza ligi hiszpańskiej. Wiem, że mecze Barcy będę oglądał w tym sezonie jeszcze chętniej, niż w zeszłym - i to mnie przede wszystkim obchodzi. Takie najbliższe Gran Derbi zapowiada się na najciekawsze od niepamiętnych czasów.

 

Czy Inter zyska? Ja tego nie widzę. Stracili najlepszego gracza całej ligi włoskiej. Osobiście nie uważam, że Eto'o - mając takich partnerów - będzie w stanie zbawić ten klub.

Odnośnik do komentarza
Ej no, przecież to jest taniocha. Real prawie tyle samo wydał na Benzemę - oceniasz tych zawodników na tyle samo? Na chwilę obecną na pewno nie są zbliżeni wartością. A Eto'o i tak nie chciał być w drużynie i to jest osiągnięcie, że prezes potrafił z niego zrobić w takiej sytuacji jakiś pożytek.

Nie wiem gdzie to czytałeś,raczej było wprost przeciwnie.

 

a ja nie wiem gdzie Ty to wyczytales. oggozo ma racje, gdyby Samu chcial zostac w klubie, przyjalby przedluzenie kontraktu na takich samych warunkach jak dotychczas. proste.

 

 

eto w tej sytuacji nie ma wartosci pienieznej, po co komu zfochowany niewolnik, ktory za rok i tak odszedl by za darmo, i jeszcze sciagnac z kasy klubu 8mln, Hleb nie jest rozliczany w transferze Zlatana. To osobna sprawa

Odnośnik do komentarza
Ej no, przecież to jest taniocha. Real prawie tyle samo wydał na Benzemę - oceniasz tych zawodników na tyle samo? Na chwilę obecną na pewno nie są zbliżeni wartością. A Eto'o i tak nie chciał być w drużynie i to jest osiągnięcie, że prezes potrafił z niego zrobić w takiej sytuacji jakiś pożytek.

Nie wiem gdzie to czytałeś,raczej było wprost przeciwnie.

 

a ja nie wiem gdzie Ty to wyczytales. oggozo ma racje, gdyby Samu chcial zostac w klubie, przyjalby przedluzenie kontraktu na takich samych warunkach jak dotychczas. proste.

 

 

eto w tej sytuacji nie ma wartosci pienieznej, po co komu zfochowany niewolnik, ktory za rok i tak odszedl by za darmo, i jeszcze sciagnac z kasy klubu 8mln, Hleb nie jest rozliczany w transferze Zlatana. To osobna sprawa

To,że chciał podwyżkę nie znaczy,że chciał odejść.To Barca już od dawna chciała się go pozbyć,zwłaszcza gdy do klubu przyszedł Guardiola.

Odnośnik do komentarza

w takim razie co by zrobil pod koniec sezonu ?

podpisal nowa umowe z klubem na te ~8mln na sezon czy zdupczyl do np ManCity gdzie by zarabial 11mln ?

Juz nie raz mowil, ze chce opuscic barcelone, a ze za nim nie przepadalem to sie ciesze, ze go nie ma.

Jedynie szkoda mi, ze Villa nie zasilil zespolu barcy :(

Odnośnik do komentarza

Swiety spokoj Laporta powiedzial kiedys ze gracze tacy jak E2 i Ronaldinho 5 lat po zakonczeniu kariery pilkarskiej beda bankrutami i wydaje mi sie ze moze sie to sprawdzic

 

Pozyskanie Zlatana to moze byc dla Barcy naprawde wielkie wzmocnienie Ibrahimovic ( jak i zreszta Villa ktorego klub nie chcial wypuscic ) mowili otwarcie ze moga grac w Barcie nawet za mniejsza kase co swiadczy tylko o tym ze chca osiagnac cos sportowo a nie zasilic konto w banku zycze Barcelonie wszystkiego najlepszego :F

 

Sir Alex Ferguson dostal wlasnie 70 mln funtow na Transfery czyzby " nie planujemy innych zakupow " bylo powiedziane tylko po to zeby pozbyc sie dziennikarzy ??

Odnośnik do komentarza
Myślę że Eto'o wart jest każdych pieniędzy , tylko szkoda że przeszedł z nielubianej przeze mnie drużyny do najbardziej nielubianej . MU mógl kasą sypnąć :twisted2:

 

Bądźmy szczerzy. Kolejny napastnik w United jest nam tak potrzebny jak choroba weneryczna.

 

Rooney, Berbatov, Owen - trzech świetnych napastników. Dodatkowo Macheda który bardzo mi ostatnio imponuje, Welbeck oraz Petrucci, który choć jeszcze nie zadebiutował, to ponoć jest jeszcze lepszy niż Macheda.

 

Ja od jakiegoś czasu obstaję za rozgrywającym, ale to nie ja odpowiadam za transfery, a SAF, a ja ufam mu bezgranicznie.

Odnośnik do komentarza

Oficjalna strona Manchesteru City potwierdziła, że Kolo Toure opuścił szeregi Arsenalu, aby dołączyć do nowego klubu i podpisać z nim czteroletni kontrakt. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, który spędził na Highbury i Emirates siedem lat jest szóstym nabytkiem The Citizens w tym oknie transferowym.

 

Toure pomyślnie przeszedł testy medyczne późnym popołudniem, następnie udał się bezpośrednio do siedziby Manchesteru City, aby dopełnić wszystkich formalności.

 

- Jestem zachwycony pozyskaniem Kolo - stwierdził Mark Hughes. - Nie jest tajemnicą, że od dawna szukaliśmy wzmocnień dla formacji defensywnej. Wydaje mi się, że realizując ten transfer wzmocniliśmy naszą obronę o gracza światowej klasy. Toure wniesie do drużyny mnóstwo doświadczenia nabytego podczas siedmiu lat gry w Arsenalu.

 

- Kolo był przez wiele lat jednym z kluczowych graczy w bardzo silnym zespole Arsenalu. Podziwiałem jego osobę od bardzo dawna. To zawodnik silny, szybki, które doskonale czyta grę. W naszej szatni będzie osobą bardzo wpływową.

 

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-1264...daz-trwa-.shtml

 

kwota podobno 17 mnl funtow

Odnośnik do komentarza

Nie Yaya, a Kolo! :D

 

A po Huntelaarze teraz i Drenthe nie chce odejść z Realu, za dobrze tam im ;)

 

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktu...ci&id=25132

 

Real chce opchnąć oprócz Drenthe i Huntka też Van Der Vaarta, bez sensu w sumie zeszłoroczne transfery były w takim razie. Tylko piłkarzy pomarnowali, VDV powinien zostać a oni powinni wylać się na Liverpool i ich Xabiego, chociaż już teraz to Xabi chyba jednak będzie w Realu.

Odnośnik do komentarza

Xabi to inny piłkarz,zupełnie inny od VDV.Xabi to środkowy pomocnik potrafiący rozbić akcje przeciwnika,uderzyć lub podać a VDV to gracz kreatywny,dobrze dryblujący podający,uderzający z dystansu ogólnie bardziej techniczny od Xabiego.Drenthe powinien odejść no chyba,że Pelle uzna,że się raper przyda inaczej wyjazd :D .

Odnośnik do komentarza

Wiecznie na coś narzekający brazylijczyk Elano wykopany z Manchester City do Galatasaray Stambuł za kwotę około 9,5 mln euro .

 

 

Caicedo , Evans , Vassell , Jo , Sturridge , Elano , Gelson Fernandes , Hart już polecieli i to za niemałe pieniądze . A jeszcze do odstrzału są np Bojinov czy Benjani Mwaruwari . Kasa na kilka transferów się zwróciła hehe .

Odnośnik do komentarza
Myślę że Eto'o wart jest każdych pieniędzy , tylko szkoda że przeszedł z nielubianej przeze mnie drużyny do najbardziej nielubianej . MU mógl kasą sypnąć :twisted2:

 

Bądźmy szczerzy. Kolejny napastnik w United jest nam tak potrzebny jak choroba weneryczna.

 

Rooney, Berbatov, Owen - trzech świetnych napastników. Dodatkowo Macheda który bardzo mi ostatnio imponuje, Welbeck oraz Petrucci, który choć jeszcze nie zadebiutował, to ponoć jest jeszcze lepszy niż Macheda.

 

Ja od jakiegoś czasu obstaję za rozgrywającym, ale to nie ja odpowiadam za transfery, a SAF, a ja ufam mu bezgranicznie.

Teraz dawać Younga, a za rok Gourcuffa i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Xabi to inny piłkarz,zupełnie inny od VDV.Xabi to środkowy pomocnik potrafiący rozbić akcje przeciwnika,uderzyć lub podać a VDV to gracz kreatywny,dobrze dryblujący podający,uderzający z dystansu ogólnie bardziej techniczny od Xabiego.Drenthe powinien odejść no chyba,że Pelle uzna,że się raper przyda inaczej wyjazd :D .

 

No to dlatego VDV jest lepszy ;p

 

A jest jeszcze Sneijder i dziadek Guti. Naprawdę nie potrzeba Xabiego, ale w sumie Real już wzmocnił defensa i napad, więc tylko środek pola typowo nie został umocniony. Mówię tylko, że szkoda mi strasznie VDV bo to mega kozak i jakby dobrze poszło to drugi Ronaldo z niego by mógł być ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...