Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ogqozo napisał:

Higuain ma 31 lat i jest w średniej formie, w ostatnich 11 meczach zdobył jednego gola

Tu raczej chodzi o to jak Milan gra. Z gów,na bata nie ukręcisz, kontuje Bigli i Bonaventury odbiły się tym, że tam jest chyba tylko jeden piłkarz kreujący grę (no teraz doszedł Paqueta, który wymiatał w lidze brazyliskiej, ale no własnie to liga brazylijska) a Pipita jednak bazuje na dograniach do niego niż sam kreuje grę (co w Londynie będzie dla niego idealną sytuacją) . W Genoi niby Piątek też nie miał jakichś strasznie dobrych piłkarzy i sporo bramek w tym sezonie strzelił bo jednak coś tam próbował kreować i nie były to bramki w stylu Inzaghiego ale niekoniecznie musi odpalić w Milanie, który jest w fazie przebudowy. 

Odnośnik do komentarza

Najwiekszy problem piatka w milanie jest taki, ze milan zabijal o wiele wieksze pilkarskie cv niz krzysiek. z drugiej strony ten moze poleciec na fali strzeleckiej z genoi i cos tam postrzelac. Natomiast jesli na stole byla/jest oferta z realu, to tam powinien wbic, bo po pierwsze to najlepszy moment od kiedykolwiek, zeby zagrac w bialej koszulce (odejscie ronaldo, kontuzja benzemy i ogolny wylew ofensywnych graczy realu). Nawet jesli by mu tam nie pyklo, to jakis sredniak z premier league by go powinal, a jak nie odpali w milanie to moze byc kiepsko z ciekawymi ofertami. No i dla samego bulu dupy roberta bym tam poszedl na miejscu piatka :cool: 

 

btw. dzis genoa odrzucila 35mln euro od whu za piatka

 

tymczasem w arsenalu blisko odejscia z klubu jest szef skautow mislintat, ktory nie moze dogadac sie ze sztabem emeryego i ogolnie jest srednio zadowolony z polityki transferowej klubu, czyli tego, ze stan kroenke zydzi kazdego funta. carrasco jest do wyjecia z chin za 15mln i podobno jara sie na mysl o grze w koszulce kanonierow, ale nie, bo moze uda sie sciagnac jakiegos free agenta. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2019 o 19:03, Qvstra napisał:

Najwiekszy problem piatka w milanie jest taki, ze milan zabijal o wiele wieksze pilkarskie cv niz krzysiek. z drugiej strony ten moze poleciec na fali strzeleckiej z genoi i cos tam postrzelac. Natomiast jesli na stole byla/jest oferta z realu, to tam powinien wbic, bo po pierwsze to najlepszy moment od kiedykolwiek, zeby zagrac w bialej koszulce (odejscie ronaldo, kontuzja benzemy i ogolny wylew ofensywnych graczy realu). Nawet jesli by mu tam nie pyklo, to jakis sredniak z premier league by go powinal, a jak nie odpali w milanie to moze byc kiepsko z ciekawymi ofertami. No i dla samego bulu dupy roberta bym tam poszedl na miejscu piatka :cool: 

 

 

Niby sie wszystko zgadza ale real gra obecnie tak chu.jowo ze nie wiem czy by tam ktokolwiek w tej chwili odpalil xd

Odnośnik do komentarza

Potrzebują kogoś do siedzenia na ławce. Wiadomo, że to będzie jego podstawowe zadanie. Drugim może być pozytywny wpływ na młodych. Niby gość wydoroślał i jest chwalony za etykę zawodową, to może jeszcze podpowie Dembele czego nie robić, żeby w wieku 31 lat ludzie nie pisali, że się zmarnował. Trzecim może być doświadczenie, o bramki (no przynajmniej sytuacje bramkowe) też mu będzie łatwiej niż w poprzednich klubach. Presje ma niemal zerową. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Gra, gra. Jest bardzo ważny dla drużyny w sumie bardziej niż przepłacony Coutinho

Bardzo wazny to moze nie, ale po poczatku, kiedy w ogole nie gral, dostal sporo szans i stal sie obok Busquetsa, i Rakiticia podstawowym pomocnikiem, ale znowu od jakiegos czasu do lask powrocil Arthur, ktory jest wspanialy i nie mam pojecia dlaczego nagle przestal grac, wiec najwyrazniej rywalizacja trwa. W mojej opinii to pilkarz lepszy od swietej krowy Rakiticia. Wyraznie lepszy jesli chodzi o umiejetnosc wychodzenia spod pressingu (Chorwat ewidentnie panikuje, lmao), duzo biega do przodu i wygrywa duzo wiecej pojedynkow.  Szkoda, ze Valverde ani razu nie przetestowal pomocy skladajacej sie z Arthura, Busiego i wlasnie Vidala. 

 

Co do Coutinho to oczywiscie pelna zgoda - gosc jest ewidentnie zagubiony.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ludwes napisał:

powrocil Arthur, ktory jest wspanialy i nie mam pojecia dlaczego nagle przestal grac

No chłopak miał kontuzje z tego co pamiętam czyż nie? Ogólnie Arthur i Frankie De Jong mogli by stworzyć bardzo fajną pomoc na lata, ale z tego co widziałem to FdJ chce gwarancji bycie w wyjściowej 11 i być może wybierze Paryż. Co za dzban. 

Odnośnik do komentarza

No tak, faktycznie, kompletnie zapomnialem. Chociaz cos mi sie przypomina, ze zagral swietnie z Tottenhamem, pozniej jeszcze troche pogral, a nagle zostal odstawiony, doznal kontuzji czy cos. Nie wiem, juz nie pamietam. Moze cos mi sie pomieszalo.

 

W momencie jak odpuscili De Ligta i sciagneli Todibo, to nabralem pewnosci, ze De Jonga to juz na pewno zaklepia. Niestety wszystko wskazuje na PSG, tak jak piszesz. Cos tam ostatnio niby Barcelona zaczela dzialac, ale mimo wszystko jestem pesymistycznie nastawiony. 

 

Sciagniecie Holendra i obecnosc Arthura to gwarancja spokoju w pomocy na 10 lat. No cholera, co on daje :(

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Bartomeu chcial go nawet zapewnić, że w przeciągu jednego, dwóch sezonów z FCB ma odejść dwóch starterów (jednym jest na pewno Rakitić, drugi to nie wiem Busquets jeszcze pogra chwile tak mi się wydaje) więc na bank będzie miał miejsce i tego typu rzeczy, ponoć hajsem zrównali się z ofertą PSG, Frankie mówił też, że bardzo chce grać z Messim ale jak widać coś tam się jeszcze je,bie mu w glowie, może jego agent mu mąci w glowie i szejkowe złote góry przedstawia, chuy wie. 

Odnośnik do komentarza

Ten drugi to pewnie jednak Vidal, bo ten podpisal kontrakt tylko na 3 lata. Busi to moglby grac do 40, ale wydaje mi sie, ze sam cos wspominal, ze nie bedzie gral az tak dlugo. Mimo wszystko ciezko mi uwierzyc, ze to o niego chodzi. 

 

Moze po prostu Frenkie boi sie rywalizacji, ale jego przejscie do PSG to bylby podwojny cios. Juz zabrali Neymara, jeszcze jakby teraz podebrali De Jonga, a do Barcy trafil upokorzany przez nich Rabiot, to to by bylo cos strasznego. Najgorszy mozliwy scenariusz.

Odnośnik do komentarza

No i w sumie byloby nieladnie ze strony Bartomeu, gdyby mowil tak o kims, kto dopiero przyszedl, a Busquets mogl mu tam kiedys cos szepnac na temat tego, jak dlugo planuje jeszcze grac.

 

Edit; Bez sensu ten moj post. Przeciez nie musial (i na pewno tego nie zrobil) podawac nazwisk. W kazdym razie wszystko zalezy od tego jak ktos interpretuje role startera. Moze po prostu chodzilo o kogos, kto moze blokowac ewentualna gre.  

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...