Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co tam lepszego  zauważyłeś ???  bo ja nic ....   zmiany kosmetyczne   zwykły  myk marketingowy  co by ludzi zobaczyli   tylko nowy układ  = możliwość  dobrania  HBO itp .A cenowo  wychodzi to samo co poprzednio .

Dalej pakiety  tragicznie  złożone   drugi falstart .

Jednak się cieszę ze wypowiedzenie wysłałem 

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, ze mozna cofnac migracje i pozostac na warunkach jakie sie wczesniej mialo. Czyli w moim przypadku za 109zl mialbym platyne, hbo, cinemax i filmbox O_o Dodzwonic sie nie moge, zeby to potwierdzic, ale chyba i tak zostane przy Universe. Tak czy inaczej dobra opcja.

 

PS. Czy NC+ GO mozna dokupic do Universe ? W ogole dziala to juz i wiadomo ile kosztuje ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

:D  własnie miałem tel. z NC+   babka się przedstawiła i  zaproponowała mi  ofertę  PROMOCYJNĄ  jak się zdecyduję na wycofanie  wypowiedzenia .

No to odpowiadam proszę przedstawić tą  ofertę a ja się zastanowię ....

Pakiet  Silver za 69zl + do wyboru HBO lub  FilmBoX za 16zl miesięcznie(wramach wycofania  wypowiedzenia )  :D :D :D  = 85zl miesięcznie /12 miesięcy .

 

Zaśmiałem się i odpowiedziałem  czy panie ma mnie za idiotę ?     3 kwietnia miałem oferę na  Silver za 69zl   ,a  obecnie mamy nową ofertę .

I interesuje mnie max Universe +  w cenie 49zl /12 miesięcy .... to kobitka na to przykro mi ale  to nie możliwe  . Przedstawiona  oferta  (Silver za 69zl + HBO/Filmbox 16zl)   jest jedyną  oferta  dla pana  i jest bardzo korzystna  .... :D

 

Nie pozostało mi nic innego  podziękowałem i odłożyłem słuchawkę ..... nie było z kim i o czym gadać  :D

Odnośnik do komentarza

darknight, a masz od nich dekoder?? sadze po cenie, ze bez HBO.

 

Najgorsze jest to, ze nie sa gwarantowane Eurosporty.... to mnie najabdziej martwi... ESPN America raczej znika z naszego rynku, wiec bedzie ten kanal do wakacji najpewniej i tyle...

Migrowalem z N-ki wiec mam nadal te dekodery , ktore mialem.

 

Tak bez HBO , ale majac ten kanal bardzo dlugo ,kompletnie mi on nie potrzebny.

 

Wazne ze wszystkie meczyki bede mial.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było, przyklejone z fejsa Anty NC+

 

"

- platforma nc+ rezygnuje z procesu automatycznej migracji abonentów C+ i "n" do nowej oferty. Każdy może zostać do końca trwania obecnej umowy na obecnych warunkach;
- klienci C+ i "n", którzy wcześniej mieli dostęp do Canal+ oraz nPremium otrzymują (już powinni mieć) dostęp do całej rodziny 6 programów Canal+: Canal+ HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family2 HD, Canal+ Film HD i Canal+ Film2 HD do końca obecnej umowy;
- klienci C+ otrzymują kanał nSport do końca obecnej umowy;
- klienci "n" otrzymują kanały MiniMini+ HD, Ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, TeleTOON+ HD/Hyper+ HD do nie krócej niż 30 czerwca;
- dodatkowe opcje takie jak HBO, Cinemax, FIlmbox czy Multiroom, nc+ GO oraz usługi VOD możne zamówić każdy do każdego pakietu za dodatkową opłatą;
- w maju ukaże się pakiet Ekstraklasa;
- okres wypowiedzenia umowy (jeżeli zdecyduje się ktoś na dotrwanie do końca umowy) w N to 3 miesiące a w C+ 1 miesiąc;
- osoby, które już zdały wypowiedzenie mają czas do końca maja na jego anulowanie (więcej informacji mają uzyskać od konsultantów na infolinii)."
Odnośnik do komentarza

 

 

109 za full pakiet? Też tak chcem  :sweat:

Ja mam to samo za 89 tylko bez cinemax, a sa ludzie ktorzy maja to za 68
Fulla nie dalo sie chyba dostac ponizej 90zl. Chyba, ze masz na mysli bez vod, seriali i pictureboxow.

Dokladnie zapomnialem o serialach :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...