Skocz do zawartości

Pierwsza gra


Psykoman 187

Rekomendowane odpowiedzi

Gość el becetol

Temat pozwalajacy odkryć swoją nerdowska strone :)

 

Battle Squadron na Amige dostana na komunie bylo pierwsza gra ktora odpalilem na domowym, swoim sprzecie. Lotus2, Vroom, Moon Stone oraz Body Blows poszly jeszcze tego samego wieczora. Ale Battle Squadron był pierwszy :wub:

 

edit: w gruncie rzeczy do dziwne, bo gra wyglada do dzis swiezo

, podczas gdy na niektóre gry z psone dzis nie moge patrzec. Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
Temat pozwalajacy odkryć swoją nerdowska strone :)

 

Battle Squadron na Amige dostana na komunie bylo pierwsza gra ktora odpalilem na domowym, swoim sprzecie. Lotus2, Vroom, Moon Stone oraz Body Blows poszly jeszcze tego samego wieczora. Ale Battle Squadron był pierwszy :wub:

Body Blows to chyba nawet dwie części. Dwójka taka kosmiczna zdaję się ,że była.

 

Moja pierwsza gra to chyba Mario Bros na pegaza. Pamiętam ,że wkręcałem sobie ,że skoro zaczynamy grę jako hydraulik a możemy się zamienić np. w lekarza (jak Mario był duży to tak na biało był) to myślałem ,że w dalszej części gry nowe zawody będzie miał O_o

Odnośnik do komentarza

Seria gier na mega stary sprzęt, który ojciec przywiózł mi Niemiec. Nie pamiętam jak nazywała się sama konsola, gry były prymitywne(boks, czołgi, pong,kowboje:P), składały się z kilku polygonów(wszystko kwadratowe hehe), dżojstiki były z jedną gałką i przyciskiem chyba :) Miałem wtedy może z 5-6 lat. Ahh te czasy, z których mało co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
Seria gier na mega stary sprzęt, który ojciec przywiózł mi Niemiec. Nie pamiętam jak nazywała się sama konsola, gry były prymitywne(boks, czołgi, pong,kowboje:P), składały się z kilku polygonów(wszystko kwadratowe hehe), dżojstiki były z jedną gałką i przyciskiem chyba Miałem wtedy może z 5-6 lat. Ahh te czasy, z których mało co pamiętam.

 

Moj kumpel mial. Na to był River Raid :)

Odnośnik do komentarza

U mnie granie zaczęło się od przenośnej konsolki 7in1, gdzie był m.in. tetris, snake itp. Miałem 5 lat, gdy ją dostałem. Na ósme urodziny rodzice kupili mi pegasusa, na którym początkowo grałem w gry na kartridżu 9999999in1 (najbardziej lubiłem SMB). W wieku 12 lat miałem swojego pierwszego kompa. Moją pierwszą grą na niego były wyścigi Stunt GP, w którego grałem wówczas całymi dniami. Na konsolę (PS2) moją pierwszą grą było PES2.

Edytowane przez amarok
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz to chyba kaczki na pegasusa lat miałem coś około 5, pamiętam te wyprawy po gry do kolegów którzy sępili gier albo jazdy z ojcem na giełdę. :D Po dwóch latach brat kupił PC, chwalił się że ma taka grę gdzie się kradnie samochody i są skrzynki z bronią :D no i wtedy się zaczęło GTA1, zawsze po powrocie do domu myślałem sobie w łóżku jak zrobić w gta największy korek na ulicy, blokada ulicy limuzyną itd. :D. Do dziś najlepsza dla mnie serią gier na świecie jest GTA reszta to średniaki żadne inne gry tak mnie nie wciągnęły.

Edytowane przez ATG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...