Skocz do zawartości

Pierwsza gra


Psykoman 187

Rekomendowane odpowiedzi

PS2 - Medal of Honor Frontlines jak pamietam

GC - Luigi Mansion

X - Halo GERMAN Version :}

X360 - PGR3 (jak wiekszosc ;))

DS - Super Mario 64

PSP - Ridge Racer

PC - trudno mi wymienic 1 - stawiam na Rybke - James Pond

GBA - remake Mario z Nesa

GBC - jakis Mario

GB - Tetris/Super Mario

Ngage - THPS

SNES - Donkey Kong lub SMW1

 

z posiadanych konsol a nie u znajomego 1 raz zagralem w ...

Odnośnik do komentarza

Pierwszą grą ever byli dla mnie Flintstone'owie na Atari, nie wiem nawet która część (jeżeli było kilka). Wryło mi się w pamięć, że zawsze pożerała mnie roślina mięsożerna. Miałem z 3 latka.

Potem, u kolegi zobaczyłem The Duck Tales 2 na Pegasusa.

Po otrzymaniu Pegasusa na Gwiazdkę, poleciało po sznurku: Super Mario Bros., Contra, Tanks, Teenage Mutant Ninja Turtles, Adventure Island itd.

 

Na komputerze, pierwsza gra z jaką miałem styczność (nie licząc epizodu z Atari), była Mamba, albo jakoś tak. Pająkiem trzeba było odgradzać pole. I oczywiście Abe's Oddysee, albo sequel.

Na PSXa- chyba któraś część Crasha, prawdopodobnie 3.

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

Ja mialem wczesniej stycznasc z dziesiatkami padajacych pegasusów moim hitem była Contra

jednak w swiat gier wciagnał mnie crash 2 :D a juz kompletnie zaczarowany bylem kiedy jako gnojek przyszedlem do domu i moim oczom ukazal sie devil may cry na ps 2 ahhh co to była za podnieta i nieprzespane noce z wrc 2 tekkenem 4 i NBA Street. Najleprze czasy z graniem w moim życiu. Teraz chodz gry sa leprze techniczne to nie dzialaja juz na mnie to magia co kiedys... ta fascynacja przeminela z czasem... ALE I TAK GRAM KIEDY TYLKO MOGE :D

Odnośnik do komentarza

Street Fighter I Uber gra normalnie Shoryuken bral wszystko od 1/4 paska po 3/4 chyba wtedy Counter Hity liczylo ale ogolnie nie bylo na to reguly normalnie gra wymiatala 20 lat temu jak w to pierwszy raz zagralem cale szczescie ze sie dlugo meczyc nie musialem i pojawil sie Street Fighter II ale to juz byly lepsze czasy

 

Z prechistori pamietam jeszcze Automaty Ponga i Galaxiana czy tam Space Invaders urocze do dzisiaj darze te gry ogromnym sentymentem

Odnośnik do komentarza

Pierwsza gra w jaką dane mi było zagrać to Pong. Później zobaczyłem u kuzyna gry na ZX Spectrum i byłem w szoku. Moją pierwszą własną maszynką do grania były ruskie jaja. A prawdziwa miłość do gier przyszła jak zobaczyłem Pole Position na Commodore C64. I do dzisiaj mi nie przeszło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...