Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Moim zdaniem, patrząc po cenach to nie opłaca się kupować tych używek (400-600zł), jeszcze do tego takiej która była katowana na piratach 24/7, pierwsza usterka i już trzeba bulić za naprawę. Nowy Elite 1050zł i 2/3 lata gwarancji i święty spokój :-)

 

Pewne sposoby oszczędzania mają krótkie nóżki i w tym wypadku właśnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, patrząc po cenach to nie opłaca się kupować tych używek (400-600zł), jeszcze do tego takiej która była katowana na piratach 24/7, pierwsza usterka i już trzeba bulić za naprawę. Nowy Elite 1050zł i 2/3 lata gwarancji i święty spokój :-)

 

Pewne sposoby oszczędzania mają krótkie nóżki i w tym wypadku właśnie tak jest.

 

Moim skromnym zdaniem, konsola po banie nie jest warta więcej jak 200-300 zł.

Sprzęt taki nie ma możliwości zgrywania gier na HDD (pewnie większość ofert tego typu dysku w zestawie nie posiada), a ja sobie nie wyobrażam gry z samego napędu. W dodatku jeśli ktoś wcześniej jechał na kopiach to taki napęd długo nie pociągnie. Jaka płyta DVD+R DL by nie była, to jakością nigdy nie dorówna płycie tłoczonej.

Odnośnik do komentarza

Hmm, zgrywanie gier na HDD jest chyba możliwe o ile nie miałeś podpiętego dysku podczas bana. Bo przecież konsola nie podłączona do internetu nie wie o tym, że jest zbanowana, czyż nie? Ja w sumie nie sprawdzałem, boję się, że mi się sejwy zrypią czy co.

 

tu nie chodzi o dysk a o konsole, zostala zbanowana to juz na niej nie bedziesz mogl instalowac, odlaczenie hdd nie nie da

 

bad religion, a od kiedy ms blokuje dyski? po prostu blokuje na xboxie mozliwosc instalacji

Odnośnik do komentarza

Nad moją konsolą ban też na pewno wisi (iX 1.6, z LIVE łączyłem się po raz ostatni jeszcze przed falą banów), choć pirata na niej nigdy nie odpaliłem.

Zastanawiam się teraz co by było, gdybym wymienił napęd na nowy, niesflashowany? Bana pewnie i tak bym wyłapał (bo ponoć taka konsola jest już oflagowana, czy coś w ten deseń), ale jak macie info na ten temat to zapodajcie.

 

Gdybym wcześniej wiedział, że banują za samą przeróbkę napędu, a nie za granie na kopiach, to bym się na te parę zeta nie połaszczył i kupiłbym konsolę tak jak Pan Bóg przykazał w jakimś MM lub jemu podobnym. A tak wziąłem sprzęt od jakiegoś kręta co to ma tylko przerobione sztuki, bo jak sam twierdził, konsole nieprzerobione się w Polsce nie sprzedają.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Wszystko co zrobisz na konsoli od zbanowania na niezbanowanej konsoli zniknie lub będzie corrupted (sejwy np.). Achievementów nie będzie widać, ponieważ jedynym sposobem jest odzyskanie GT na innej konsoli, z dysku raz podłączonego do zbanowanej konsoli nic nie odczytasz. Trzeba go sformatować.

 

e: a ten sposób z xbox.com nie działa, przynajmniej u mnie. Mam konto na UK i mogę spokojnie dać Request Repair, nie ma żadnego błędu.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Z mojego punktu widzenia ten temat jest co najmniej śmieszny(dzięki wypowiadającym się w nim userach).Kiedy ci wszyscy moralizatorzy próbują wmówić piratom, że są "be", bo postępują niezgodnie z prawem, to nie sposób nie czytać tego z politowaniem.Korzystanie z Live na kontach z USA/UK i granie na nich przez sieć jest w Polsce legalne? Nie, ale przecież "wszyscy tak robią".Nie wierzę, że wypowiedział się w tym temacie chociaż jeden użytkownik, który nigdy w życiu niczego nie spiracił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...