Skocz do zawartości

Fallout 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam save'a tuz z przed konca gry w Fallout 3. Gdy wyszedl nowy update z trofeami myslalem ze spoko i mi sie to wszystko uaktualni. Niestety wyglada na to ze trzeba na nowo przechodzic gre zeby je zdobyc. Czy jest jakis sposob zeby uaktualnic save z gry do trofei ktore trzeba zdobyc czy jest to absolutnie niemozliwe???

Nic nie trzeba od początku tzn. jeżeli masz na 49 otwartych zamków to przy otworzeniu pięćdziesiątek zdobędziesz trofeum, oczywiście jeżeli coś już zdobyłeś np. quest to od początku.

 

Jeśli dobrze zrozumiałem, to grał w F3 kiedy jeszcze nie było obsługi pucharków, i pyta czy wszystko automatycznie się pozalicza. Więc Old Kyo ma rację, skoro masz save z końca gry to raczej musisz ponownie to wszystko zrobić.

 

 

dokładnie męczę się z tym na nowo :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trofea w F3 są banalne do zdobycia, nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności, zatem nie musimy powtarzać danej czynności kilkukrotnie w celu zdobycia któregoś z pucharków. Jednakże mamy dwie strony medalu, ponieważ kompletowanie platyny jest mozolne, nudne, czasochłonne a dzięki bug'om, czasem nawet irytujące. Osobiście żałuję straconego czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja natomiast zabiłem zleceniodawce z PF. Wcześniej zgodziłem się na jego propozycję, jednak po jakimś czasie szukałem nuka koli quantum. Udałem się do PF, właśnie i jako wtargnięcie zostało to odebrane. Już nie było wyjścia, a stare stany gry posłużyły jako miejsce na nowe. Takim sposobem, platyna poszła się kochać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...