Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Jego auto,jego kalkulacje, sam nigdy nie sprawdzalem. Wydaje mi sie to jednak w miare wiarygodne ( no dobra, dolozylbym po litrze ).

 

to teraz lepiej, przy takiej w miarę okej jeździe po mieści 8,5l to jest w porządku, może po prostu tata mało depta, bo to były bardzo oszczędny i fajny silniczek. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio rajcuję się nowym Clio. Świetne jest. Gdybym miał odpowiednio dużo piniondzuf to bym zakupił. Gustuje w mniejszych autach (którymi również zwyczajnie mi się lepiej jeździ niż tymi większymi), więc suvy mnie nie jarają tak jak panów wyżej  :P No i wolałbym dopakowane pod względem silnika i wyposażenia Clio niż jakiegoś większego sedana albo hatchbacka w tej samej cenie.

 

Renault-Clio-2013-images-widescreen-27.j

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

mazda_rx8_po_liftingu_14.jpg

 

to ma jakieś coś super pod kątem silnika i osiągów? Bo wygląda jak typowy, tani japoński resorak z kiosku, czyli plastik fantastik. Myślę, że jakby zmienili znaczek na Hyundai czy inny SangYong to nikt by się nie kapnął :D

Edytowane przez waldusthecyc
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatnio rajcuję się nowym Clio. Świetne jest. Gdybym miał odpowiednio dużo piniondzuf to bym zakupił. Gustuje w mniejszych autach (którymi również zwyczajnie mi się lepiej jeździ niż tymi większymi), więc suvy mnie nie jarają tak jak panów wyżej  :P No i wolałbym dopakowane pod względem silnika i wyposażenia Clio niż jakiegoś większego sedana albo hatchbacka w tej samej cenie.

Też bardzo mi się podoba jego design, a przy tym ten samochód naprawdę fajnie jeździ. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, zegary - choć nieco dziwne - okazują się być praktyczne i niebrzydkie, ale najważniejsze, że układ jezdny i kierowniczy są naprawdę fajnie zestrojone. Kierownica stawia przyjemny opór, zawieszenie nie przechyla się na zakrętach i jazda daje tym samym sporą frajdę. Tylko narzuca się wybór jednego z mocniejszych silników.

Ogólnie nowe Clio mnie przekonało, ale ciekaw jestem jak jeździ się Fiestą i Polo dla porównania.

A, z kolei nie podoba mi się informacja, że wersja RS nie występuje z manualem, trochę lipa.

 

GT86 na pewno chciałbym się kiedyś przejechać i moim zdaniem jest to ładniejsze auto niż RX-8. Ale czy chciałbym mieć jako jedyny samochód? Nie, jednak kupiłbym Golfa GTI.

 

Jeszcze co do Clio - zawsze mnie zaskakuje jak tanie są w Polsce Renault w porównaniu z Francją. W Polsce najtańsza wersja 41k, we Francji prawie 57k, topowa z najmocniejszym dieslem odpowiednio 62k i 82,5k.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...