Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Samemu marzy mi się ogromnie surowa i ostra jak brzytwa DC2. DC5 jest śliczny, K20 również mi pasuje, ale to auto jest według mnie mocno zhamburgeryzowane przez co traci swój charakter. Co jakiś czas zgryzota mnie ogarnia i wyhamowywuje stopniowo swoje ambicje, bo mam ogromną ochotę zainwestować w ITR, ale rozum mi na to nie pozwala. Sam się zastanawiam czy nie poczekać i nie kupić CTR 7gen. Sam na siebie wywołuję ogromną presję, a im dalej zwlekam z decyzją, tym jest coraz większa ochota.

 

 

 

 

 

 

Zresztą kupno takiego DC2 to jak podpisanie na siebie wyroku śmierci, chyba nie jestem jeszcze na to gotowy...

 

Odnośnik do komentarza

Sam się zastanawiam czy nie poczekać i nie kupić CTR 7gen.

 

 

 

 

 

 

Zresztą kupno takiego DC2 to jak podpisanie na siebie wyroku śmierci, chyba nie jestem jeszcze na to gotowy...

 

 

ep3 to auto bez charakteru. zawieszenie takie se. skrzynia bez szpery, silniki nie trzymają mocy itd itp. dc2 to prawdziwie sportowy wózek. odnośnie twojego "spojlera" to nie żaden potwór żeby się go bać. prowadzi się bardzo dobrze. w zakrętach auto jest bardzo neutralne a w dodatku pod noga jest lsd więc łatwo można sterować autem za pomocą prawej nogi. trochę słabo hamuje ale to temat łatwy do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza

przesadzasz , może b18 ma nieco agresywny dzwięk ale mimo to integra to nie rakieta. ostatnio gościłem w dośc przegiętym aucie - mustang svt cobra czyli V8 z kompresorem na przelotowych wydechach. ponad półtysiąca koni i jeszcze więcej Nm. integra jawi się przy tym niczym niewinna owieczka. moze i integra jest szybka ale ja jak widzisz mam dośc zboczone punkty odniesienia.

Odnośnik do komentarza

akurat poczynaniami hondy kieruje strategia ukierunkowana na ekologie. z japonskich firm juz tylko nissan produkuje coupe z jajem i supercar. reszta po wzlocie lat 90 ubiegłego wieku postawiła na księgowosc i ochrone srodowiska. euro producenci sie nie (pipi)a , salonowa wersja moze spełniac norme euro x ale mozna zamoowic przy zakupie zmiane oprogramowania ecu i mozna sie bawic (np wybrane modele audi). choc nie wiem jak jest z tym w polskich salonach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ostatnio zaje.biscie mi sie podobaja accordy vi generacji. z koncowki produkcji max cena to 25 kola, ale sporo modeli widzialem juz za 15-18.

 

http://motoallegro.pl/accord-1-8-vtec-136ps-czerwona-skora-i1940988807.html

 

ten wyglada fajnie, wiadomo, ze podejrzany i nie skusilbym sie na niego, ale robi wrazenie :)

 

z tym, ze wolalbym chyba wersje 2.0 vtec blisko 150 koni :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ostatnio zaje.biscie mi sie podobaja accordy vi generacji. z koncowki produkcji max cena to 25 kola, ale sporo modeli widzialem juz za 15-18.

 

http://motoallegro.p...1940988807.html

 

ten wyglada fajnie, wiadomo, ze podejrzany i nie skusilbym sie na niego, ale robi wrazenie :)

 

z tym, ze wolalbym chyba wersje 2.0 vtec blisko 150 koni :)

 

Mój kolega kupił takiego Accorda, 2.0 VTEC, skóra, navi za około 18tys zł bezpośrednio od pierwszego Niemca. Super auto, spalanie troche wysokie no i 3 miesiące temu wyskoczyła mu sarna... Zrobił przód i sprzedał ją w tydzień za 22tyś.

Odnośnik do komentarza

Accord o pojemnosci 1.8 tyle zjada? Na autocentrum pisza ze 8-10 w miescie zaleznosci od stylu jazdy, tak samo ma sie w przypadku Accorda VII generacji ( 2.0i ).

Mazda 6 ( 1.8 16v 120km ) spala mniej o litr jezeli wierzyc opiniom.

Kup RX8 i miej wyj.ebane w spalanie :D

 

Accord VII > Mazda 6 I generacji. Chociaz cena tez jest o kilka tys wieksza. Generalnie Mazdy 6 sa brzydkie. Oczywiscie mowa o pierwszym modelu, bo nowy gniecie moje jajka.

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

U mnie wygląda to mniej więcej tak:

 

1. Miasto - 9,5-11l max przy większym ruchu.

2. Trasa - u nas w górach to około 7-7,5 przy delikatnej i komfortowej jeździe. Jak go bardziej bujam to wychodzi koło 8,5l i raczej na trasie tej wartości nie przekraczam (kiedyś wracałem się z Kołobrzegu i wyszło mi 7,2l na dystansie 900km. W wakacje jechałem do Holandii to komputer wykazał 9l, średnia prędkość praktycznie cały czas 150-160km/h.

3. W cyklu mieszanym średnio komputerek wskazuje na 9l (jak się poruszam na niewielkich dystansach trochę w trasie i trochę w mieście.

 

IMO jest to jeden z najoszczędniejszych silników jakie kiedykolwiek widziałem. SUPERUDANA konstrukcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...