Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa 3 też ma nową stylistykę, chyba tydzień temu ją widziałem na jednym parkingu i na żywo wygląda świetnie.

Design Kodo jaki Mazda wprowadziła wraz z nowym liftingiem swoich aut wyszedł im na duży plus. Choć poprzednie wersje też złe nie były.

Następne autko to chciałbym właśnie Mazde 3,fakt blachy w tych autach nie są jakieś super i ludzie mający auta tej marki się śmieją, że są z papieru (nie wiem jak w nowszych modelach) ale jako całość bardzo mi się podobają. A cenowo takie pierwsze modele trójki chodzą jeszcze za taką kasę, że byłoby mnie stać.

No chyba, że do czasu zakupu nowych czterech kółek potanieje Honda Civic 9generacji ale to pewnie będzie w zasięgu moich finansów za jakieś 10lat. Chyba, że w totka do tego czasu wygram bądź znajdę pracę za jakieś porządne wynagrodzenie XD

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kurczę, to już rok minął? Tak a'propos tych Mazd.

 

Mi się zaczęło ostatnio marzyć Audi R8. Ogólnie, do 35 roku życia chciałbym sobie kupić jakiś fajny, w miarę nowy (klasyki mnie niespecjalnie kręcą, choć miło popatrzeć), sportowy samochód. Ot tak, jako drugą furę, do pucowania w garażu i pojeżdżenia czasami. Bardzo podoba mi się GTR, Camaro, ostatnio mocno R8. 

Odnośnik do komentarza

Kurczę, to już rok minął? Tak a'propos tych Mazd.

 

Mi się zaczęło ostatnio marzyć Audi R8. Ogólnie, do 35 roku życia chciałbym sobie kupić jakiś fajny, w miarę nowy (klasyki mnie niespecjalnie kręcą, choć miło popatrzeć), sportowy samochód. Ot tak, jako drugą furę, do pucowania w garażu i pojeżdżenia czasami. Bardzo podoba mi się GTR, Camaro, ostatnio mocno R8.

 

Tego domu to ty chyba szybko, a na pewno do 35 roku nie postawisz :)

Odnośnik do komentarza

No jak masz jedno auto nie spłacone, a chcesz do 35 roku dodatkowo kupić coś pokroju R8 czyli ze 150 tys (no chyba że R8 to jednak nie jest przyziemny cel/marzenie), a dom swoje kosztuje. Jak to się mówi albo rybki albo akwarium. Ja w sumie jestem w ciut podobnej sytuacji, z tym, że obecałem sobie kupić coś sportowego dopiero jak dom spłacę, więc u mnie wpierw akwarium.

Odnośnik do komentarza

 

40056_Front_3-4_Web.jpg

 

40056_Rear_3-4_Web.jpg

 

 

Porsche 944 z 1983

Mi by wystarczyła taka "zabawka" : )

 

ten model to awaryjny fatal error, uważaj na niego jeśli będziesz kupować

 

 

Hmm, a czemu? Liczę się z tym, że to auto do nieustannej pielęgnacji i jazdy tylko w sezonie.

Czytam forum polskie 924.pl i jeśli kiedyś stać będzie mnie na takie coś, to pewnie odkupię od jakiegoś pasjonata. Ogolnie 944 > 924, ale i 924 nie pogardziłbym :)

Ale zanim to będzie, to minie trochę czasu, a to pozwoli mi tez zgłębić się bardziej w temat nie tylko prosiaków, ale ogólnie samochodów (bom laik)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...