Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

U nas ma typek wlasnie merca wygladajacego jak te beczunie ale jakby wieksza, ladniejsza, ciezsza. Nie wiem czy wtedy byly ale wyglada jak jakas stara s klasa. Nie wiem czy to on dodawal troche chromu, szyby, renowacje lakieru, felgi, Ale fura wyglada poprostu oblednie.

 

A niby stary dziad.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ale w USA to zawsze europejskie auta były synonimem luksusu i dobrego smaku. Alfy czy BMW nie mają się czego wstydzić. Tego Mercedesa porównaj z kolei z czymś takim:

1973_Cadillac_Sedan_Deville.jpg

 

Natomiast fascynujące jest istotnie jak tanie były i są tam mocne samochody, zarówno w zakupie jak i w utrzymaniu. Parzy czym jest to nieco paradoks zważywszy na drakońskie ograniczenia prędkości i surowe kary za łamanie przepisów.

Odnośnik do komentarza

Ale w USA to zawsze europejskie auta były synonimem luksusu i dobrego smaku.

 

A paradoks też jest taki, że jeszcze te 10-15 lat temu europejskie auta na rynek amerykański nie były te samo, co u nas. Zazwyczaj wnętrza były wykonywane z gorszych materiałów, blachy to samo. Wychodzono z założenia, że tam jednym autem i tak nikt długo nie jeździ, więc nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Jak u nas byl w miescie zlot klasykow i zobaczylem na zywo stingraya o takiego

 

mNAe77V1VX6H1WLlClFwKUw.jpg

 

To utwierdzilem sie ze nawet dzisiejsze supersamochodu nie maja ani kszty polotu do tego dziela sztuki. Jeszcze mial takie fajne opony daytona i felgi chyba wieksze. Wygladal jakby demon dopiero co wyjechal z pieca szatana :pawel:

 

Niesamowite wrazenie robil, ta linia, ksztalt. Mega

Odnośnik do komentarza

tak sobie przeglądam stare posty:

 

 

co do tematu: za ok. dwa lata Celica 2000/2002 [chyba że mi się odwidzi]

 

 

i że udało się zrealizować (Celica 03 od maja 2011) to sobie wpisze kolejne:

 

za ok. dwa lata Subaru BRZ [chyba że mi się odwidzi]

i że udało się zrealizować (BRZ 14, modelowo 15: konkretnie niebieska edycja "series blue") to sobie wpisze kolejne:

 

za ok 10-13 lat* jakieś amerykańskie V8 mustang/challenger

 

* - zakladając że: starczy ropy na świecie , unia europejska nie zakaże V8, brz się do tego czasu nie rozleci.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To chyba nie wózek do codziennej jazdy?   :P

 

gratulacje!

 

Dlaczego nie :P ? Celica dała radę to to też pociągnie. Największy minus Celica vs BRZ to klapa bagażnika. W Toyocie unosi się razem z szybą co jest bardziej praktyczne ; z rowerem nie miałem problemu się zapakować, ale widzę, że w BRZ/GT86 po jakieś większej gimnastyce też da radę:

http://www.ft86club.com/forums/showthread.php?s=9d862f89ce3bf709098e7ca4aa97957a&t=6539

Odnośnik do komentarza

 

To chyba nie wózek do codziennej jazdy? :P

 

gratulacje!

Dlaczego nie :P ? Celica dała radę to to też pociągnie. Największy minus Celica vs BRZ to klapa bagażnika. W Toyocie unosi się razem z szybą co jest bardziej praktyczne ; z rowerem nie miałem problemu się zapakować, ale widzę, że w BRZ/GT86 po jakieś większej gimnastyce też da radę:

http://www.ft86club.com/forums/showthread.php?t=6539

Kup uchwyt na rower.
Odnośnik do komentarza

Ten konkretny 13,000PLN. Najważniejsze, że zdrowa blacha, bez żadnej korozji. Jedyny problem to coś bylo robione przy prawym kole, malowany błotnik, problem z czujnikiem obrotu koła, za duży kąt pochylenia koła. Coś było grzebane.

 

Zdrowa blacha to podstawa w drugiej generacji, bardzo podatne są na rudą. To jest 1.8 z torsenem? Jeśli tak to warto by było, na jakie aso skurczybyka weźmiesz, obadasz dokładnie, wiadomo że w używany samochód trzeba do podstawowej ceny na start włożyć minimum tysiaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...