Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zwykłe 1.6 110km bez torsena.

 

Byłem już na przeglądzie.

 

Ogólnie samochodem jeździ koleżanka, której ojciec to w zeszłym roku sprowadził z Niemiec. W samochodzie był zrobiony remont silnika, bo był walnięty korbowód. Rok temu dokładnie był remont, wymieniony rozrząd itp, więc wiem, że naprawa była zrobiona solidnie. Największe zmartwienie mam z tym kołem i tym kątem pochylenia. Mam nadzieję, że może to wina np. wahacza i wystarczy jego wymiana.

 

A no i do wymiany jest sonda lambda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

A możliwe, że się zmieni, to opcje na dzień dzisiejszy. Suvy jakoś zawsze mi się podobały, lubię wysoką pozycję za kierownicą i dużo miejsca w środku. No teraz u siebie to ja nawet nie muszę mieć fotela do końca odsuniętego, chyba jedyne auto jakim jeździłem. W Fiacie Panda mógłbym wywalić fotel i z tyłu usiąść.

 

Ogólnie, lubię duże auta, czy to suvy, czy limuzyny. Wiadomo, że suvy krowy, większe opory, większe spalanie, no i cena wyższa, ale jest frajda jak można się wszędzie wje.bać, żaden krawężnik niestraszny, czy tam zaspa zimą.

Odnośnik do komentarza

Ogóglnie, to najlepiej byłoby mieć 2 auta, suva i jakiegoś pomykacza w hatchu. To byłoby idealne rozwiązanie.

Krupcio to może zainteresujesz się jakimiś wersjami aut typu all road np A6 albo Passareti. Miejsca jak w Suv albo nawet więcej, siedzi się cout wyżej, krawężniki niestraszne, prowadzi się niebo lepiej niż suv, a do tego mocne silniki, które fajnie przyspieszają, nie spalając jakiegoś Cosmosu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Ogóglnie, to najlepiej byłoby mieć 2 auta, suva i jakiegoś pomykacza w hatchu. To byłoby idealne rozwiązanie.

Krupcio to może zainteresujesz się jakimiś wersjami aut typu all road np A6 albo Passareti. Miejsca jak w Suv albo nawet więcej, siedzi się cout wyżej, krawężniki niestraszne, prowadzi się niebo lepiej niż suv, a do tego mocne silniki, które fajnie przyspieszają, nie spalając jakiegoś Cosmosu.

 

 

No A6 Allroad, czy nawet Subaru Outback, albo Levorg to kozakckie fury, bardzo mi się podobają. Jak kiedyś u mnie dojdzie do zmiany auta to ciężki wybór będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...