Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

fajny, ja tez szukam Kadzia ale GSI 16V i bez "tjuningow" :/ co jest trudne <_<

 

 

ale ten naprawde niezle wyglada, chociaz wiadomo z wierzchu moze byc ok a podloga i mocowanie wahaczy juz prawie sie urywac, jak ktos kupuje kadzia to musi sie z tym liczyc ze trzeba to sprawdzic jak cos to zrobic i zabezpieczyc aby miec spokoj na pare lat..

 

PS szkoda ze to tylko 1.6 75KM :P

Odnośnik do komentarza

No, to już jest oficjalnie mój. Roboty przy nim jest masa, ale nic takiego bardzo poważnego. Z rzeczy, które muszę zrobić jak najszybciej, to opony. Przynajmniej dwie, bo tylna prawa jest przebita. Progi wiadomo, ale mam wujasa, który spawa tam różne pierdoły. Przegub jeszcze nie jest najgorszy. Dzisiaj wymieniliśmy uszczelkę pod klawiaturą. 8,50!!! Ręczny nie zaciąga. Ch.uj wie co jest. Zderzak przedni i grill trzeba lepiej przymocować. Światła potrzebują nowych zaczepów. Ważne, że technicznie jest sprawny. W sensie, że silnik. Klocki też by się przydało wymienić w ciągu paru tygodni/miesięcy. A, muszę jeszcze kupić gaśnicę, trójkąt, apteczkę, lewarek, klucz do kół. No a poza tym, to jeździ xD. Wiedziałem co kupuję i wiedziałem, że trochę trzeba będzie włożyć. Ale powoli, powoli i będzie zaje.bisty.

Odnośnik do komentarza
Ręczny nie zaciąga. Ch.uj wie co jest.

Pewnie linka zerwana/nie naciągnięta.

 

A co do OC to by mnie chyba poje.bało, gdybym miał płacić połowę wartości wozu. Weź sobie znajdź w rodzinie kogoś kto ma zniżki, chociaż te 20-30 %, i ładnie poproś o współwłascicielstwo. I tak Cię to ratuje w porównaniu z Twoimi zwyżkami.

 

Sprzęt typu gaśnica, trójkąt itp. kupisz w Tesco po 15-20 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza

Śmieszne pieniądze. Tyle co mnie oc wyniesie. Chociaż nie mogę powiedzieć, że przepłaciłem.

A z tym ręcznym to jest tak, że w ogóle z miejsca nie chce ruszyć. Wajcha nie chce się podnieść. Trza będzie rozebrać, poszperać. Jak na razie to oponki plus sprzęt typu gaśnica i jazda. Trójkąt chyba nawet gdzieś mam, apteczkę być może też.

Pojeździłem trochę i silnik jest cacy. Pszczółka.

Odnośnik do komentarza

Ja tyle dałem za Golfa II z dziurawą podłoga ale z gazem. No i składak, '96 ma wbite w dowód więc w niektórych firmach te 10% za wiek mi nie doliczą do oc. Poza tym huczą mi łożyska i licznik nie działa (nie chce mi się go wyciągać :D).

 

Ogólnie to chce go sprzedać za tyle samo i nie mieć auta wcale. Bo wkur.wia mnie to bardzo, a w lato rower wystarczy mi.

 

ps. A nie, sorry ja dałem 1150 zł, ale akumulator za 50 zł kupiłem nówke prawie (na gwarancji jeszcze ! :)) także doliczam to do ceny i sprzedam za 1200 zł, weźcie kupcie. Oc ma do 14 kwietnia a przegląd do 21 maja, weźcie kupcie, no weźcie no!

 

edit: w ogóle na następną zime to sobie kupie chyba Audi b3 1.6 z gazem. Fajne nawet są, mało pali, a nawet fajnie jedzie jak na 75 koni i gaźnik :)

 

Może w lato sobie go kupie jak pójde do roboty bo to wydatek rzędu dwa i pół kafla.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Ja tyle dałem za Golfa II z dziurawą podłoga ale z gazem. No i składak, '96 ma wbite w dowód więc w niektórych firmach te 10% za wiek mi nie doliczą do oc. Poza tym huczą mi łożyska i licznik nie działa (nie chce mi się go wyciągać :D).

 

Ogólnie to chce go sprzedać za tyle samo i nie mieć auta wcale. Bo wkur.wia mnie to bardzo, a w lato rower wystarczy mi.

 

ps. A nie, sorry ja dałem 1150 zł, ale akumulator za 50 zł kupiłem nówke prawie (na gwarancji jeszcze ! :)) także doliczam to do ceny i sprzedam za 1200 zł, weźcie kupcie. Oc ma do 14 kwietnia a przegląd do 21 maja, weźcie kupcie, no weźcie no!

 

edit: w ogóle na następną zime to sobie kupie chyba Audi b3 1.6 z gazem. Fajne nawet są, mało pali, a nawet fajnie jedzie jak na 75 koni i gaźnik :)

 

Może w lato sobie go kupie jak pójde do roboty bo to wydatek rzędu dwa i pół kafla.

Bierz kadetta, mam części jak coś xD.

 

1200

 

eee to za ta cene naprawde warto, fakt smiesznie pieniadze :) pierwszy twoj własny samochod?

Jo jo jo, włożę w niego drugie tyle i będzie jak ta lala. Irmscher za dwa i pół koła to jak za darmo. Oponkę dzisiaj jedną wyrwałem, prawie taki sam bieżnik ;]. Się wymieni i będzie już bardziej na legalu.

 

A jeszcze pytanie mam - jeśli auto nabyłem poniżej tysiąca, to czy muszę się zgłaszać w ogóle do urzędu skarbowego, czy od razu rura na ubezpieczalnię i wydział komunikacji?

Odnośnik do komentarza

No jedzie tak jak na 75 km przystało, czyli fajnie. Ale o biciu rekordów szybkości nie ma mowy, c'nie.

 

A kadetta w sumie mógłbym kupić bo u mnie na podwórku trzy zostały pocięte i części leży sporo w garażu do nich. Ale nie wiem, kasy nie mam tak czy siak więc zobaczymy jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...