Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 Tipa zagazowane od 1500 zł chodzą ogólnie, mam w ch.uj części do niego, więc było by git. Ale lanczia jest lepsza, o ta:

 

 

 

 

http://otomoto.pl/la...-C10220781.html

 

 

 

 

Dzwoniłem do typa, mówi, że ma 5 lanczi ogólnie w tym z czterech wszystko szło do tej - tamte kupował na części. Więc świrek i pewnie nawet zadbana jest, widać, że zmienił grilla i ogólnie mącił przy niej, pojadę i obejrzę z bliska.

 

 

 

 

Ogólnie szukam auta do 2000 zł, zagazowanego :)

 

 

 

 

Takie peżo znalazłem, też polece tam:

 

 

 

 

http://otomoto.pl/pe...-C10124637.html

 

 

 

 

Oczywiście szukam na dolnym śląsku, bo nie chce mi się pół polski zapi.erdalać na marne, ale jakby coś naprawdę kul było to wiadomka, że bym pojechał.

 

 

 

 

A wracając do tipo to właśnie on jest takim najrozsądniejszym za tą kasę autem (mały silnik, plus ocynk no i fakt, że mam tipo na kołkach pod oknem + kilka innych już w garażu rozebranych).

 

 

 

 

edit: w ogóle można by jakiś dresowozik dorwać za tą kasę, ale 2.0 co najmniej. A OC wyniosło by mnie we ch.uj. Więc podziękował, szukam autek małolitrażowych :)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

 Chyba kupie Temprę 1.6 zagazowaną, która jest 20 km odemnie :D Zobaczymy czy typ ma, już w nocy nie będę dzwonił. A jak nie to Renówke Cliówkę 1.2 ale niegazowaną, wpi.erdole jej gaz potem za groszę (za robociznę nie płacę tylko za klamoty). Ale wolałbym temprę bo to jedzie już jakoś.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Albert Wesker

No, ale w jakim sensie warto? Użytkowym? Oczywiście, że nie. Do jazdy codziennej? Jak potrafisz zrobic podstawowe rzeczy sam, typu wymiana zawieszenia, hamulców i tego typu to czemu nie, będziesz jeździł autem wyjątkowym i przyciągającym wzrok. Jak się nastawiasz na "leję i jeżdżę" to zapomnij. Samochód piękny, ale dla entuzjasty.

Edytowane przez Albert Wesker
Odnośnik do komentarza

Posiadałem już dwa W201, i te samochody są porządne, wiec dużych problemów nie będzie z W124, jak znajdzie dobry model to mu będzie starczył na wiele lat

 

Ja mam ochotę na dwu drzwiowego Mercedesa, SL w R107 albo nawet W126 w SEC

ale tez ostatnio myślałem zeby wrócić do Mitsubishi Eclipse (kiedys posiadialem ´97 wersje RS, jedynie 140KM ale wystarczało jak miało się 18 lat)

wiec teraz bym chciał GSX z ´97 wyglądem, kolorek bialy, czerwony albo czarny (innych nie lubię) wyciągnąć z 350KM (komputer, walbro pompa, 16g turbina)

Ale teraz nie planuje nad zmianom samochodu wiec zobaczymy który plan wypali za 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jak już z wspominałem walczymy od ok 3tyg. z mercedesem 126 Coupe z 87r. Autko zjechało ze szwajcarii podziurawione jak ser. Ale jego dużą zaletą było to, że od pierwszego rantu w góre było we fabrycznym lakierze. Autko w takim stanie można wyrwać za ok 10tys. co jest raczej ceną osiągalną dla większości osób. Dzwięk silnika V8 masakruje, samochód w środku wygląda jakby wyjechał dopiero z fabryki, zero oznak zużycia. Myśle, że jak sie zestarzeje i dorobie jakiś oszczędności to kupie sobie taką krowe i bedę nią jeździł w niedziele do kościoła.

 

zdjęcia po polerce, edytuje posta jak go skończymy i wrzuce zdjęcia efektu końcowego.

 

22112010977.th.jpg

 

22112010982.th.jpg

 

22112010985.th.jpg

 

niestety zdjęcia nie oddaja nawet połowy wrażenia jakie robi ten potwór.

Odnośnik do komentarza

No mietek ukończony, zdjęcia słabe bo z tel.

Przebieg symboliczny - 430 tys. (większość ludzi z tdi pod maską ma większe mimo, że licznik wskazuje ok 180tys.)

wyposażenie - tapczany w roli foteli, 4 el szyby, el. fotele, el. lusterka i antena, abs i jakieś zbędne duperele typu wycieraczki lamp, el. wysuwane pasy.

Brakuje jeszcze jednego chromu na zderzak i jednej listewki w środku, no i koła nie robią ale właściciel ma podobno nowy komplet który założy już we własnym zakresie.

 

31122010987.th.jpg

31122010988.th.jpg

31122010991.th.jpg

31122010992.th.jpg

31122010994.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...