Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Poszło. Opowiadanie dotyczy mojego Cursed Clanu znienawidzonego przez Community USA Demon's Souls swego czasu oraz Abyss Raiders czyli Polskiego Klanu z PL Community Dark Souls, bo były kiedys dramy itd, wiec ludzie prawdziwi plus NPC, ale wydarzenia z Latrii nie sa w 100% na faktach :P Chociaż legendy głoszą, że ów pamietnik przedstawia w 100% prawdziwe wydarzenia...

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu po jakiś 14h farmienia szkieleta wypadło "wiadomo co". Jest platynka i można kończyć grę:D.

 

W sumie jedyne co w grze wydało mi się naprawdę słabsze to lokacje, a dokładniej ich liczba. Po tym ile tego jest w pierwszym darku (nawet nie wliczając dlc) i w jakiej formie to przedstawili, ten cały nexus z 5 lokacjami (+ 1 zepsuty jakby nie mieli za bardzo na niego pomysłu) wydaje się taki trochę smutny:P.

 

Dlatego imo DaS > DeS.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzieki :) Przy opowiadaniu DkS2 bardziej sie postaram. 

 

mugen nie daje juz nikomu, bo nie ma sensu - dlatego, ze duzo smaczkow Cie ominie, bo nie grales w ds, ani w dks i nie uczestniczyles w PL community pvp, zatem sporo nie zaczaisz. Napisalem ot tak dla siebie i kilku ludzi, bo lubie pisac jakies historyjki czasami jak mam czas :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem trochę i oczywiście nie muszę chyba pisać, że często obrywałem ale spodobało mi się to. Pytanie do wymiataczy: jaką klasę polecacie na początek? Wziąłem złodzieja bo zależało mi na szybkości ale jest lipa z odpowiednim zasięgiem broni. Z wytrzymałością też średnio ale jest dość szybko się walczy. I myli mi się blok z kontrowaniem bo chcę ciągle kontrować wrogów xD

Odnośnik do komentarza

Też ujdą, ale są trochę słabsi jednak. Tutaj wybór klasy nie ma za wielkiego znaczenia, chyba, że planujesz konkretny build na dany level. Za Royalty przemawia to, że ma czary na start co pozwala na koszenie z dystansu. TK (mój faworyt) ma armor, heal i broń z dobrym zasięgiem co daje odrobinę przewagi na samym początku gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...