Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

W ferworze walki ubiłem Filthy Woman myląc ją z przeciwnikiem i nici z platyny :(. Zabicie 5 BP w NG+ nie dało mi Pure White Character Tendency i jedyne trofeum, którego mi brakuje to te za wszystkie pierścienie. Muszę odpocząć, może za jakiś czas spróbuję raz jeszcze.

Przeriabiałem to. Z tą różnicą, że ja przed przejściem na NG++++  zabiłem wszystkich NPC nie wiedziawszy, że bardzo mroczna tendencja przejdzie na kolejne NG i się podłamałem, ale ubiłem wszystkie black phantomy postacią melee na NG++++ co było prawdziwym hardkorem, do dziś mam te wszystkie starcia przed oczami. Jednak nie udało się wbić Pure White Tendency i odpuściłem bo na kolejnym NG chyba bym dostał zawału z black phantomami.

 

Żeby zdobyć te trofeum z ringami zrobiłem nową postać, tym razem maga i bezstresowo wbiłem Pure White i zebrałem wszystkie pierścienie, zajeło mi to około 12 godzin. Polecam ci tą ścieżkę jak nie chcesz przerebiać kolejny raz black phantomów na NG++

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

 

BTW przeszedłem już w dwóch sesjach większość gry w coopie z nobodylikeyou (część dwukrotnie ofc, w moim i jego świecie) i cholera, całkiem inne doświadczenie. Oczywiście prostsze, ale mimo to całkiem ciekawe. Walka z maneaterami była chyba tą, która najmniej straciła ze swojej trudności w coopie, no i 5-2 przeszliśmy za chyba 5 razem. Dobrze że serwerów nie zamknęli.

 

no mnie po pierwszej sesji poziom trudności w 1.3 i 1.4 oraz V świecie pozytywnie zaskoczył. musimy jeszcze rozyebać SK i FK i zmusić do pokojowego poddania MA.  :sorcerer:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

SK pójdzie gładko, ale jak pokonamy FK jak przez niebieskiego smoka nie możemy przebiec, stone'y do body form się nam skończą. :sorcerer:

 

Dziwi mnie, że taki mieliśmy z nim problem, bo z tego co pamiętam wystarczyło biec ot tak i mi się udawało. Szkoda, że niemożliwe jest w coopie walczenie z old king doranem.

Odnośnik do komentarza

Kupisz dwie anty ogniowe zbroje od tej staruchy którą przypadkiem zaatakowałem w 5.2, skopiujesz mi w 2.1 tarczę antyogniową i założysz ten ring. Przyda się też czar pokrywający postać wodą. Już się go nauczyłem, tylko potrzebuje podlewelować poziom wiary. Na arenie SK zejdzie to szybko. 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Kupisz dwie anty ogniowe zbroje od tej staruchy którą przypadkiem zaatakowałem w 5.2, skopiujesz mi w 2.1 tarczę antyogniową i założysz ten ring. Przyda się też czar pokrywający postać wodą. Już się go nauczyłem, tylko potrzebuje podlewelować poziom wiary. Na arenie SK zejdzie to szybko.

 

Oki, to piąteczek w boletarii? :ogor:

Odnośnik do komentarza

Robiłem runa według opisu na szybką platynę, dbając o world tendency, błędem było zabicie Filthy Women. Zarówno na pierwszym, jak i na drugim przejściu zabiłem wszystkich BP, nie wiem dlaczego coś nadal było nie tak. Gram offline.

 

Obczaj to:

 

http://demonssouls.wikidot.com/character-tendency

 

Generalnie zabicie NPCa obniża CT o 1, a zabicie BP podwyższa CT o 1. Poziom CT przechodzi na kolejne NG więc może wystarczy, że zabijesz 1-2 BP i masz pierścień.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

 

Robiłem runa według opisu na szybką platynę, dbając o world tendency, błędem było zabicie Filthy Women. Zarówno na pierwszym, jak i na drugim przejściu zabiłem wszystkich BP, nie wiem dlaczego coś nadal było nie tak. Gram offline.

 

Obczaj to:

 

http://demonssouls.wikidot.com/character-tendency

 

Generalnie zabicie NPCa obniża CT o 1, a zabicie BP podwyższa CT o 1. Poziom CT przechodzi na kolejne NG więc może wystarczy, że zabijesz 1-2 BP i masz pierścień.

 

NG ++ już nie zdzierżę, zrobię kiedyś nową postać i zagram od nowa.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Skoro w ogóle pojawił ci się Black Phantom Scirvir to znaczy, że miałeś pure black world tendency, a to znaczy, że pewnie zginąłeś kilka razy w body form w drugim archstonie. Jak zdobyć Dragon Bone Smasher (bo domyślam się, że o tą broń Ci chodzi):

 

1. Odpalasz ng

2. Grasz tylko offline

3. Grasz tylko w soul form - nie używasz kamieni zmieniających w body form, a po każdym bossie popełniasz samobójstwo W NEXUSIE.

Odnośnik do komentarza

Nie, robie wszystko według opisu

 

http://demonssouls.wikidot.com/platinum-trophy-guide

 

Pure Black trzeba mieć, aby BP się pojawiło. Jedynym błędem, który zrobiłem na tym przejściu jest to, że on spadł, a warunkiem jest zabicie wszystkich 5 BP "normalną drogą".

 

Cała reszta jest zrobiona zgodnie z planem, o soul form nie trzeba mi mówić :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Aaah, nie doczytałem że ty chciałeś pure white CHARACTER tendency. :(

 

 

Nieźle się musiałeś z nim nagimnastykować w takim razie, że ci spadł, jak ja z nim walczyłem to raczej siedział w głębi i tylko rzucał czary.

Odnośnik do komentarza

No, w końcu jest i ona - platyna w Demon's Souls.

 

Nie umiałem odpuścić i podjąłem ostatnią próbuję. Przejście skupione tylko i wyłącznie na zdobyciu pierścieni z wykorzystaniem dupowania zrobione na jednym posiedzeniu. Nie ukrywam, że przyjemnie było wybić wszystkich w Nexusie na zlecenie Mefisto. Idealne zakończenie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...