Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc :) jeszcze jedno pytanie czy zabijanie NPC którzy coś sprzedają w poszczególnych światach oprócz obniżania CT obniża też WT?

Nie, obnizy ci tylko CT, na WT zabijanie sprzedawcow nie ma wplywu.

 

 

Da się okraść smoki kamikadze style, gdy pokonało się już Blooba w 1-1? 

Da sie nawet przed bloobem. Ale i tu i tu jest trudno, ja zawsze wracalem do leza po itemy po zabiciu czerwonego. A przy PWWT smoki znikaja (chociaz nie jest to regula).

Odnośnik do komentarza

W Bloodborne bronią dla nooba trofkarza grającego tylko po to żeby wygrać był miecz Leoryka. Co tak prostego i łatwego jest do ogarnięcia w DS? Na chwilę obecną wszystkie bronie jakie mam kompletnie mi nie leżą. Zdobyłem w jakiś lamerski, sposób  niezły mieczyk w 4-1, ale i tak mi jakoś słabo nim idzie. Podobno łuk jest kozak, ale kompletnie go nie czuje. Dajcie jakieś namiary na najbardziej OP broń, plus info o tym w co pakować staty, aby owa broń była jeszcze lepsza. Bez tarczy chyba nie idzie tutaj długo pożyć, c'nie? Oczywiście zakładając, że ktoś jest lama. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie wiem czy w 4-1 podniosłeś uchigatanę, czy crescent falchion, ale ten drugi to taka OP broń. Przynajmniej w pierwszej połowie gry. Generalnie najmocniejsza w tej grze jest magia, najmocniejszy czar to zdaje się homing soul arrow czy jakoś tak. Tarcza nie jest jakoś bardzo potrzebna, ewentualnie w miejscach gdzie jest dużo mobków jak 5-1.

Odnośnik do komentarza

W Bloodborne bronią dla nooba trofkarza grającego tylko po to żeby wygrać był miecz Leoryka. Co tak prostego i łatwego jest do ogarnięcia w DS? Na chwilę obecną wszystkie bronie jakie mam kompletnie mi nie leżą. Zdobyłem w jakiś lamerski, sposób  niezły mieczyk w 4-1, ale i tak mi jakoś słabo nim idzie. Podobno łuk jest kozak, ale kompletnie go nie czuje. Dajcie jakieś namiary na najbardziej OP broń, plus info o tym w co pakować staty, aby owa broń była jeszcze lepsza. Bez tarczy chyba nie idzie tutaj długo pożyć, c'nie? Oczywiście zakładając, że ktoś jest lama. 

 

W Demon's Souls dla nooba trofikarza jest boss souls dup.ing w trybie offline.

Edytowane przez shinian
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W Bloodborne bronią dla nooba trofkarza grającego tylko po to żeby wygrać był miecz Leoryka. Co tak prostego i łatwego jest do ogarnięcia w DS? Na chwilę obecną wszystkie bronie jakie mam kompletnie mi nie leżą. Zdobyłem w jakiś lamerski, sposób  niezły mieczyk w 4-1, ale i tak mi jakoś słabo nim idzie. Podobno łuk jest kozak, ale kompletnie go nie czuje. Dajcie jakieś namiary na najbardziej OP broń, plus info o tym w co pakować staty, aby owa broń była jeszcze lepsza. Bez tarczy chyba nie idzie tutaj długo pożyć, c'nie? Oczywiście zakładając, że ktoś jest lama. 

 

W Demon's Souls dla nooba trofikarza jest boss souls dup.ing w trybie offline.

 

no przecież wiem, ale najpierw trzea przynajmniej jeden typ kamyka znaleźć :P pierwsze przejście zrobię w miarę uczciwie. Na drugim zglit(pipi)e dziFkę, że aż spuchnie torebka z kamykami :D

Odnośnik do komentarza

Jesli zrobisz pierwsze przejscie na szybkensa z najlepsza bronia zamiast uczyc sie mechaniki a zaczniesz gliczowac dopiero w NG+ to za duzo ci to nie da. Nawet jak sobie podniesiesz soul level do 300 to beda cie lali bo NG+ malo wybacza a ty sie bedziesz musial dopiero uczyc.

 

Serio, jesli grasz dla platyny a nie zglebiania mechaniki czy lore to gliczuj juz teraz bo szkoda zebys sie potem meczyl i pisal, ze gra zje.bana bo cie zabijaja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli zrobisz pierwsze przejscie na szybkensa z najlepsza bronia zamiast uczyc sie mechaniki a zaczniesz gliczowac dopiero w NG+ to za duzo ci to nie da. Nawet jak sobie podniesiesz soul level do 300 to beda cie lali bo NG+ malo wybacza a ty sie bedziesz musial dopiero uczyc.

 

Serio, jesli grasz dla platyny a nie zglebiania mechaniki czy lore to gliczuj juz teraz bo szkoda zebys sie potem meczyl i pisal, ze gra zje.bana bo cie zabijaja.

O jejciu, jejciu, Wy mnie chyba nie doceniacie, a do trofkarzy-(pipi)rzy, to już w ogóle macie odruch wymiotny :) Te gry są wszystkie identyczne - wystarczy poświęcić trochę czasu na farmę i poziom trudności spada bardzo szybko. Chcę sobie raz przejść normalnie, a  potem ogarnę jakiś poradnik wykorzystujący klonowanie, coby nie siedzieć setek godzinami nad farmieniem jakiś kamyczków, bo nie ma na to czasu, gdyż trzea jeszcze ograć Dark Soulsy. Tendencje świata ii bohatera, to imo bardzo chybiony pomysł i nie dziwię się, że to wywalili w kolejnych grach. W teorii może i było to fajne, ale w praktyce wymusza granie nieustannie offline i do teog jako duch, coby nie popsuć sobie gry, droppów, eventów, czy co tam jeszcze jest. Mnie to stresuje, bo lubię mieć totalną kontrolę nad grą, a tendencje potrafią konkretnie namieszać. I znów - pasuje to do wrednego klimatu gry, ale na dłuższą mete przeszkadza mi w graniu, a w graniu pod platynę, to już w ogóle. Jednak nie można rozpatrywać nigdy fajności gry na podstawie trofek, bo większość wtedy jest wkurzająca :P

 

 

btw: da się grać offline, ale będąc wpisanym do PSNu, coby widzieć ziomków i powiadomienia? 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

btw: da się grać offline, ale będąc wpisanym do PSNu, coby widzieć ziomków i powiadomienia?

 Nie da rady - offline to offline, a napisy, duchy i plamy krwi to część online'owej zawartości serii Souls - też mi tego brakowało, kiedy celowałem w platynę w Demonach. No i wiesz chyba, że ja żartem pisałem, bo akurat Cię znam, i mimo że masz pier.dolca na punkcie pucharków, to jednak potrafisz docenić dobrą grę, a i od wyzwań nie stronisz. Akurat Ciebie z tych wszystkich szajbusów z liczbą platyn 100+ to szanuję najbardziej, bo w gówna nie grasz specjalnie pod trofki - to się chwali - ponad 200 platek w samych porządnych tytułach to rzadkość.

 

Panowie, a co jest z tym Jerome'm? Jakiś ból dupska czy jak? Bo każdemu wali minusy w tematach z Soulsami? Jaki jest jego problem, ktoś wie? :P

Odnośnik do komentarza

Robię już drugie podejście i faktycznie z tym Pure Bladestone przesadzili. Pure Darkmoonstone udało się w miarę szybko zdobyć na PBWT w 4-3, chociaż dwie jaszczurki w 4-3 też komplikuje sprawę bo nie wiadomo, która wyrzuci kamień a dwie naraz zabić to też trochę kłopotliwa sprawa :). Z Pure Bladestone przerzuciłem się z tego szkieletora w przejściu na tego black phantom może będzie szybciej :).

Odnośnik do komentarza

Panowie, a co jest z tym Jerome'm? Jakiś ból dupska czy jak? Bo każdemu wali minusy w tematach z Soulsami? Jaki jest jego problem, ktoś wie? :P

Mialem bana i jak czytalem nie ktore podpowiedzi jak Rayosa i kilku innych to sie za glowe lapalem. Chodzi o to, ze odpowiadali na pytania blednie i wprowadzali w blad pytajacego. I tak za malo minusow bylo do rozdania.

Odnośnik do komentarza

Robię już drugie podejście i faktycznie z tym Pure Bladestone przesadzili.(....). Z Pure Bladestone przerzuciłem się z tego szkieletora w przejściu na tego black phantom może będzie szybciej :).

Pełna losowość. Ja w jednej wersji DS farmiłem go .... kilka godzin. Dziesiątki prób. W drugiej wpadło w przeciągu 40 min. Przy trzeciej platynie, też kilkadziesiąt tych czarnych szkieletów padło, zanim go zdobyłem.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania odnosnie bossow:

Da się walczyc z powodzeniem ze smokami w poczatkowej fazie?NIe chodzi mnie o pizganie z luku przez pol godziny,tylko o walke bezposrednia.

Do tej pory widzialem,tylko jeden moment kiedy sa na ziemi,tylko taki problem ze smoki sa dwa obok siebie i jakos nie wyobrazam sobie,ze mozna cos tutaj zdzialac.

 

Tower Knight prawidlowo powinnien byc drugim bossem czy lepiej wrocic do niego duzo pozniej?Zadaje mu bardzo male obrazenia a  tarcza praktycznie bezuzyteczna.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania odnosnie bossow:

Da się walczyc z powodzeniem ze smokami w poczatkowej fazie?NIe chodzi mnie o pizganie z luku przez pol godziny,tylko o walke bezposrednia.

Do tej pory widzialem,tylko jeden moment kiedy sa na ziemi,tylko taki problem ze smoki sa dwa obok siebie i jakos nie wyobrazam sobie,ze mozna cos tutaj zdzialac.

 

Tower Knight prawidlowo powinnien byc drugim bossem czy lepiej wrocic do niego duzo pozniej?Zadaje mu bardzo male obrazenia a  tarcza praktycznie bezuzyteczna.

 

Ad 1  Łuk i  nawalanie póki nie odlecą

Ad 2 . Tak   powinien być drugim  Bossem(choć wszystko zależy kim grasz) nawalaj  go po goleniach   a potem w czerep . Może musisz ciut podpakować, bo parafrazując najpierw-masa-potem-rzeznia.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Robię już drugie podejście i faktycznie z tym Pure Bladestone przesadzili.(....). Z Pure Bladestone przerzuciłem się z tego szkieletora w przejściu na tego black phantom może będzie szybciej :).

Pełna losowość. Ja w jednej wersji DS farmiłem go .... kilka godzin. Dziesiątki prób. W drugiej wpadło w przeciągu 40 min. Przy trzeciej platynie, też kilkadziesiąt tych czarnych szkieletów padło, zanim go zdobyłem.

 

Wczoraj po około 50 takich kółkach, kamień 4-3 -> szklieletor black phantom -> skok w przepaść :) -> odrodzenie w 4-2 -> szkieletor w przejściu -> nexus, kamień wypadł z tego w przejściu :) trochę to zajęło ale chyba niektórzy mieli mniej szczęścia niż ja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...