Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zacznij new game+, nie bedzie tak latwo.

 

this. prawdziwa zabawa zaczyna się na ng+

 

To jest chyba trochę mit. Za drugim razem przecież się zna grę i to dość dobrze, a w Demonie najtrudniejsze jest zapoznanie właśnie, potem to już z górki. 

 

@20inchDT Ja farmiłem tego ukrytego szkieleta.  Zajęło mi to z 6-7h - pamiętam, że miałem już wychodzić i wpadło. 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

walczyłeś przeciwko dwóm maneaterom, flamelurkerowi i przedostatniemu bossowi na ng+ bez używania najmocniejszych czarów i broni dystansowej? dla osób preferujących broń białą i close combat różnica jest znaczna

Czary i łuk używałem tylko na pajączka. Z tych bossów co wymieniłeś, największy problem mi sprawił Maneater, ale nie na 2, a 4 przejściu. I nie napisałem, że gra nie sprawiała żadnych problemów, tylko, że za 2 razem było mi łatwiej niż za 1, bo wiedziałem już co i jak. Jedyny wyjątek, to ten Maneater na 4 przejściu, nie wiem skąd taki boost u niego nastąpił.

 

Za 1 razem za to najbardziej mnie denerwował świat 5-2 i te wielkie giganty na bagnach.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

No i gram sobie, 37 lvl magik, troche nudno z trzema czarami biegać ciągle, dodatkowo żadnego z kamieni użyć nie mogę, ale gra jest świetna.

Jestem w 4-2 (ten świat ze szkieletami) i póki co wymiękam, wrócę do 3-1, którego nienawidzę i tam spróbuję. 

Ponoć jakaś wiedzma do odratowania tu jest, co czary pokaże?

Ten Sage przyjmuje dusze bossów, ale nie wszystkich?

 

 

edit:

skoro 3 to jest więzeinie, to valley of cośtam to ?

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

No i gram sobie, 37 lvl magik, troche nudno z trzema czarami biegać ciągle, dodatkowo żadnego z kamieni użyć nie mogę, ale gra jest świetna.

Jestem w 4-2 (ten świat ze szkieletami) i póki co wymiękam, wrócę do 3-1, którego nienawidzę i tam spróbuję. 

Ponoć jakaś wiedzma do odratowania tu jest, co czary pokaże?

Ten Sage przyjmuje dusze bossów, ale nie wszystkich?

 

 

edit:

skoro 3 to jest więzeinie, to valley of cośtam to ?

Wiedzma do odratowania jest w 1-3.

 

3-1 to wiezenie a Valley of Defilement to 5-1 ale tobie pewnie chodzi o bagna w 5-2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Maneater za 5tym razem pokonany, old monk zaraz po nim za pierwszym.

Z maneaterem zawsze spadałem w przepaść :P

Świetne walki bossowe.

 

 

Tak sie zastanawiam ,czy grać czysto magiem, czy moze dać mu jakiś miecz - czasem amm ochotę pokroić kogoś. Ma to sens?

STR 10 DEX 9. Myślałem nad moon great swordem, ciężko go zdobyć?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dobra zbroja = ciezka zbroja = brak rolowania = duzo vitality. Najlepsza zbroja w sensie najrozsadniejsza to chyba ta po Yurcie co go z klatki wypuszczasz w 3-2 (mozesz go kilim od razu bo i tak bedziesz musial). Mieczyk to sobie musisz sam wykuc w zaleznosci pod jakie statsy grasz. Ale jak chcesz jakies dobre machadlo to idz do 4-1 i zabij czerwonego szkieleta (z katana) po lewej stronie pierwszych schodow.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegos takiego jak dobra zbroja - jedna, bo kazda jest dobra, zalezy jakie funkcje ma spelniac. Miecze to samo, ale dodam, ze z tych rzeczy co szukasz to w trzecim swiecie bedzie trudno, bo to mapa dla magow i skrytobujcow bardziej.

 

EDIT: Mejm jaki spojler z Yurtem :o :o :o

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...