Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam oj tam, nie martwcie sie, dzisiaj koncze przygode z Demon's Souls ;) zdobywam dzisiaj platyne i sprzedaje ta gre, niech ktos inny sie nia cieszy, a ja bede czekal na dark soulsa (oczywiscie jak zejdzie do ceny demon's sulsa) poza tym, czemu mam sie obawiac "kampanii wrzesniownej"? ja dopiero studia zaczynam :P

Odnośnik do komentarza

ehhh... jak widać, pierwsza myśl najlepsza; tak przeczuwałem, że po maturze; pójdziesz na studia, to zobaczysz co dobre; pada zamienisz na szkło ;):D

 

student pierwszego roku, nałogowy gracz, masochista, wyznawca ojtamojtamizmu; wiemy o Tobie więcej, niż Twoja matka :D

 

(kończysz z demon souls? to tak się da? :D)

Odnośnik do komentarza

łeeee... czyli co, między bajki mam wsadzić te wszystkie historie o tym, że do platyny trzeba ponad 100h? :D

50h to ja szukałem ostatniego sharda w inFamous! ;)

 

a może mi ktoś wytłumaczyć jaki jest sens tasowania tymi lvlami, które przechodzicie? dlaczego nie lecieć po kolei? z tego co widziałem, niektórzy uważają nawet, że flamelurkera trzeba zostawić "na potem" a zająć się łatwiejszymi; po dragon god powinienem iść całe 3-x czy poskakać trochę w przyszlość?

Odnośnik do komentarza

ja zawsze robilem wszystkie levele po kolei :) to znaczy, 1-4 sobie zawsze na koniec zostawialem, przechodzilem do 1-3, a potem juz leciaelm po kolei wordlami :) teraz juz tak skoczylem od razu do world 3 i world 5, bo tylko stamtad potrzebuje dusze do 2 ostatnich cudow, nie ma sensu przechodzic wiecej :)

Odnośnik do komentarza

łeeee... czyli co, między bajki mam wsadzić te wszystkie historie o tym, że do platyny trzeba ponad 100h? :D

Zależy, jeśli grałeś w wersję azjatycką i za cholerę nie ogarniałeś tendencji (nie był jeszcze faq'ów) to zanim to wszystko rozkminiłeś, mogło spokojnie stuknąć 100h...

 

Z drugiej strony - jeśli wiesz co robić, znacznie skrócisz wymagany czas do ukończenia gry (platyna w wersji NTSC zajęła mi lekko ponad 20h - wbite na przestrzeni 11 dni).

 

a może mi ktoś wytłumaczyć jaki jest sens tasowania tymi lvlami, które przechodzicie?

Taki, że twórcy gry sprytnie porozrzucali pewne przydatne item'y po wszystkich światach (np. Crescent Falchion +1 z 4-1, który znacznie ułatwi przechadzkę po Stonefang Tunnels).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

no drugi totem świeci mi się jak psu pisanki na wielkanoc, więc wnoszę, że to już PWWT; porównywałem z światełkiem na totemie za boletaria, a tam klapnąłem 2 razy w formie ciała, to świeciło mi się dużo słabiej, nawet po zabiciu bossów;

teraz w 2-x ani razu w ciele się nie rozbiłem, utłukłem wszystkich bossów to i chyba PWWT osiągnięte;

przechodzę pierwszy raz (przecież ciągle trąbię, żem jest newbie! :D) , gram tylko i wyłącznie offline;

no chyba że jestem w błędzie i to nie pwwt :D

Odnośnik do komentarza

w pierwszym dałem ciała przeokrutnie, bo nie wiedziałem, że trzeba robić bungee bez liny w nexusie, zanim się pójdzie klepać niewiernych; zgon zaliczyłem na starcie, potem po ubiciu phalanxa i wystarczyło, by nabruździć tyle, by pwwt było nieosiągalne; no ale spoko; jak by co, to metodą samobójstw zrobię pbwt, ubiję kogo trzeba i będzie pwwt;

 

hmmm... najlepsze jest to, że wiem, że tak trzeba, ale po co to nie mam jeszcze pojęcia :D

za godzinę koniec pracy, do domu i world 3 czeka otworem na oklepanie kilku gęb :]

Odnośnik do komentarza

jak Narazie to trzeci świat jest najohydniejsza miejscowka jaką miałem okazję odwiedzić w grach; o ile 3-1 był brzydki i wg mnie kiepsko zrobiony, tak 3-2 to połączenie bardzo niepokojących i przygnebiajacych miejsc w najpaskudniejszej oprawie. zmeczylo mnie to epatowanie brzydota. nic to... trzeba szybko przejść i z głowy;

ale ci azjaci to zdrowo mają w głowach poprzestawiane, no nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.