Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero zaczynam swoją przygodę z DS i zaliczony mam 1-1, 1-2, 2-1 i w 2-2 nie mogę sobie poradzić z flamelurkerem kiedy to gdy ma mniej życia robi się coraz bardziej bezwzględny, mam tę tarczę co niweluje płomienie i nawalam go dragon swordem +4 bo daje największy damage ze wszystkich broni jakie mam, może jakieś podpowiedzi jak go łatwo okiełznać?

Odnośnik do komentarza

ubiłem go w koncu quality long swordem +2 :) - bez zadnych glitchy :dance2:

pytanie - lepiej przechodzic swiaty po kolei, mianowicie 2-1 -> 2-2 -> 2-3, czy raczej 2-1 -> 3-1 -> 4-1 ...

dawno zadna gra nie dala mi tyle satysfakcji - pomimo tak malej ilosci godzin z niaspedzonych dla mnie to juz jest najlepsza gra tej generacji :)

Edytowane przez xmortex
Odnośnik do komentarza

Ha! Ale się dziś rozkręciłem! 3-1 i 4-1 skończone. Jutro zrobię 5-1 i dzięki temu zakończe wszystkie pierwsze światy. Postanowiłem przyjąć kolejność 1-1, 2-1... 1-2, 2-2, 3-2.... itd.

 

Mówiąc szczerze zawiodłem się na bossach. Najpierw jak wpadłem do 4-1 i dostałem z jęzora to oczywiście zawaliło się pode mną piętro i od razu umarłem. Nie uważam, żeby to był mój błąd tylko zła decyzja twórców. Skoro nie mam zielonego pojęcia co za boss tam będzie siedział to nie mam żadnych szans przewidzieć jak mam się przygotować. Dostanie jednego hita i od razu śmierć to po prostu chamstwo.

 

W każdym razie zawiodłem się na nich nie ze względu na ich upierdliwość tylko na niski poziom trudności. Praktycznie cały czas robię tylko strafe'y i rzucam Flame Tossa. Ale za to walczyłem w 3-1 z tym czarnym fantomem na schodach i tu się miło zaskoczyłem. I powalczyliśmy na odległość, i trochę w zwarciu. Fajne starcie.

 

Powoli się przekonuję do tej gry. W sumie to już chyba z rok jak ją mam, a na razie wygrane jakieś 10h ;) Idzie mi to jak krew z nosa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dsc02894z.jpg

 

Jeszcze pozostaje mi zakup azjatyckiej wersji i zrobienie w niej 100% - tym razem superszybkim ninja z dwiema katanami (a jakżeby inaczej). Osoba, która wymyśliła zależności panujące w świecie Demon's Souls ma łeb na karku.

Jest przy tym okrutnie bezlitosna. Jeden błąd i przechodzisz grę raz jeszcze.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

łoo jejku ta gra jest dobrze pokrecona:D

powiedzcie mi czy da sie wykonczyc jakoś te latające płaszczki ktore latają wokól zamku w planszy ze szkieletami(chyba 4-1) bo bardzo dzialaja mi na nerwy:/.

 

aaa i jeszcze jakis sposob na te szczury w 2-1 są badzo uciazliwe i dotego zarazają plagą

Edytowane przez maydayPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...