Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

ZAZDROSZCZĘ mu, że siedzi w domu, a ja muszę w pracy kwitnąć! ale w przyszłym tygodniu 2 wolne dni się trafią to pójdę do przodu :diablo:

 

gratuluję; ile godzin Ci zeszło?

aha (znów pytanie od PePe :D) - ilość rozegranych godzin w grze pokazuje ten licznik przy wczytywaniu gry, tak? tam z tego co widziałem jest chyba soul lvl i właśnie czas;

szkoda, że nie ma licznika zgonów :]

Odnośnik do komentarza

no to teraz, bedziesz mial calkiem przyzwoity poziom trudnosci ;) Nawet warding malo pomaga, i tak potrafia zdjac na 1-2 ciosy ;) powodzenia (najgorszy dla mnie fragmnet to byl chyba 4-1 na tej wąskiej trasie)

Zgadza się, ale w początkowym etamie można pominąć Vanguarda i całą masę szkieletów. Kiedy wejdzie się na pierwszy mur z łucznikami można zeskoczyć (BEZ ZBROI!!) znajdując się rzut beretem od pierwszego bossa. Należy się rozpędzić na końcu muru i wciskając kółko spaść już zań.

 

Ja nie wiem ile mam godzin, ale połowę z tego spędziłem na farmieniu. Nuda niestety choć fajnie zachodziło się maszkary od tyłu.

Odnośnik do komentarza

na waskim etapie przecie wystarczylo zwabiac szkielety na pewniejszy grunt albo zabijac z odleglosci z luku, co w tym trudnego? : P tylko raz tam padlem bo przez nieuwage spadlem (zalockowalem sie na szkielecie, postapilem pare krokow i nagle spadlem <.<)

 

EDIT

 

1-2 cleared... ani przez chwile w walce z Tower Knightem nie bylo niebezpiecznie, wytepilem bez problemu kusznikow, zalaczylem wardinga, podlazlem do niego, pare hitow na nogi, jak sie przewrocil to doslownie 2 (slownie: dwa) hity na czerep i padl :P teraz zrobie 1-3 bo jak sie okazuje, nie trzeba drugi raz miec duszy arcydemona z innego worlda zeby tamta mgla znikla, a potem jade po kolei ;) najpierw oczywiscie world 2... ciekawe jak mi pojdzie z flamelurkerem :P (nie musze chyba przypominam ze zabilem znowu czerwonego smoka a i ani razu przez caly level nie padlem? :P)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

nie, tak jak mowilem, bede lecial po kolei worldami :P mantasy wiem ze sa cholernie wnerwiajace, ale mozna je z bezpiecznego miejsca z luku zabic wiec nie bedzie chyba problemu :) sie okaze ;)

 

EDIT

 

1-3 cleared... tym razem mnie nauczono pokory :P padlem pare razy podczas przechodzenia levelu przez to ze mniemalem sobie ze jestem nie do pokonania >.< gra mi dobitnie pokazala zebym nie byl tego taki peny :D tak czy inaczej, Penetrator okazal sie jeszcze prostszy niz na 1 przejsciu, po paru ciosach zdechl, nawet mnie nie zdazyl ani razu zaatakowac... Oczywiscie, skupil sie na Biorze, ale nie zmienia to faktu ze szybciutko padl, nie wiem czy minelo nawet 10s :P teraz jednak zrobie 4-1 zebym mial szybki dostep do tanich strzal w 4-2 a i przy okazji obacze ile mi teraz soula daje reaper + bs :)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

kupuj i nawet sie nie zastanawiaj :P ja wlasnie zabilem pajaczka i flamelurkera :) malpiszon raz mnie zabil, za drugim podejsciem juz mu nie dalem tej satysfakcji :P

 

EDIT

 

no i Dragon God rowniez polegl, spopielil mnie jednak za 1 razem :P mialo byc duzo trudniej na NG+ a jest tylko troche trudniej ; /

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Mmmmmm...w końcu po kilku tygodniach farmienia kamyków, dusz i ogólnej napince zdobyłem platynowe trofeum Demon's Souls. Nie powiem, satysfakcja jest duża. Dawno tak się dobrze nie czułem kończąc przygodę z grą. A kończę dlatego, że mam jeszcze z 12 gier w obwodzie. Za miesiąc Gears of War 3 wychodzi. Zostawiam jednak DS na półce. Nie ucieknie, a kiedyś może będę chciał sobie polatać magiem ;) .

Odnośnik do komentarza

World 3 skonczony :) fool's idol za drugim, maneatery za pierwszym, old monk za... 6 bodaj razem :P najwiecej mi problemow przed old monkiem sprawialy cholerne BP wardenow <.< ale w koncu dalem rade zabic wszystko :) rowniez poszczescilo mi sie, pierwsza jaszczurka i od razu wypadl pure moonlightstone :D tak wiec, wszystkie trofea z ulepszaniem broni zrobione :) mysle ze jutro/pojutrze skoncze NG+ ;)

Odnośnik do komentarza

Idziesz jak burza chłopie. Moje ostatnie (dziewiąte czy dziesiąte) playthrough to był już prawdziwy speed run. Oczywiście nie tak jak tych świrów z YT gdzie rozwalają grę poniżej 50ciu minut, ale i tak była dynamika. Dokładnie wiedziałem co na kogo używać i nim się obejrzałem ostatni boss kwiczał w agonii.

Odnośnik do komentarza

Ok noob pytanie jakie staty potrzebuje zeby nosic Purple Flame Shield ??

I czy przedmioty takie jak XXX Soul moge urzywac i zamieniac na "kase" Czy sa one doczegos potrzebne przegladajac temat wiem ze Colorless Demon's Soul musze zostawiac na upgrade tak samo jak dusze Bossow

Odnośnik do komentarza

No mam tarcze ale nie widze jakich statow mi brakuje retard T_T

 

 

wejdź w ekwipunek (wciśnij start, pierwsza zakładka), podświetl sprzęt, którego wymagania chcesz sprawdzić, wciśnij kwadrat raz (albo dwa razy) a pojawią się informacje o parametrach przedmiotu, a poniżej wymagania; w ds staty masz przyporządkowane do konkretnych ikonek, w przypadku tarczy pierwsza to będzie siła (strenght), druga to zręczność (dexterity); teraz wciskając R2 przejdz do zakładki postaci (popiersie na górnym pasku) i po lewej stronie masz staty; porównaj siłę i zręczność z tej tabeli z tym, co miałeś w opisie przedmiotu; w karci postaci masz własnie rozpisane wszystkei staty i te ikonki przypisane do nich; trochę czasu może Ci zejść, zanim zapamiętasz, że taka ikonka to akurat siła, a taka to zręczność; moim zdaniem skopali to, że przy statach przedmiotu nie piszą: wmagania: siła 16, zręczność 12, a jest ikonka i wartość wymagana; potrzeba czasu, by to opanować :/

 

(nie jestem pewien, czy o tak dokładne wyjaśnienie Ci chodziło, czy masz problem w czymś innym; jeśli wytłumaczyłem jak upośledzonemu niepotrzebnie, to przepraszam ;))

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...