Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tymi aktualizacjami...

 

Jakiś tydzień temu pobrało mi automatycznie aktualizacje, dzisiaj sprawdziłem ręcznie i kolejna czekała :blink: .

Rozumiem, że to tylko aktualizacje przeciwko piratom? Nic nie wnoszące?

 

Przyłączam się do pytania.

 

Mam zainstalowaną 3.56 i do pobrania ręcznie też jest 3.56.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Spróbuj przewinąć 2h set na 90 minutę, powodzenia.

Do czatu pomiędzy grami ta konsola jest za słaba. Podczas najbardziej mocożernego procesu czyli słuchania muzyki można jedynie poruszać się po XMB, przeglądać zdjęcia (nie za pomocą aplikacji), używać czatu tekstowego i buszować po necie.

Natomiast przy takich trywialnych operacjach jak granie, mamy o wiele większe możliwości.

Może przy FW 5.0 doczekamy się czegoś większego, ale wtedy będą już nowe konsole na rynku.

Odnośnik do komentarza

Pindole te sejwy w chmurze skoro po pół roku i tak je wywalą. Po to je wrzucam na neta by np po roku czy dwóch mieć sejwy do np Metala czy Demon Soulsa jak zechcę wrócić do game +. Nikt nie segreguje i specjalnie do sejwów nie zagląda więc pamiętać, by przed tym półtora rocznym okresem je zaktualizować, będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ale przeciez te savy moga byc w chmurze do konca Sony ;D

Wystyarczy ze utrzymujesz PSN+

Jesli zrezygnujesz z psn + to wtedy dopiero pol roku odliczaja.

Ale w kazdej chwili potem mozesz znow wykupic PSN+ i znow dostaniesz czas psn + 6 miesiecy

Odnośnik do komentarza

No właśnie o to się chciałem spytać.

 

Przykładowo dzisiaj kupuję PSS na 3 miechy, wrzucam sajvy do chmurki ;p. Po 3 miesiącach kończy mi się PSS, nie przedłużam go i co z moimi sajvami?

Przepadają, będą tam na stałe ale będę mógł tylko z nich korzystać gdy będę miał PSS?

 

Btw co jak co ale taka usługa powinna być standardem dla wszystkich a nie przywilejem. Tym bardziej, że cyrki z sajvami to norma w dzisiejszych grach ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość szpic
f your PlayStation Plus subscription expires then you will no longer be able to access Online Storage until you renew your subscription. However, any game saves stored will be kept for six months and you will be able to access them as before when you renew the subscription, as long as you do so within that six month period.]

 

czyli jak skonczy sie ps+ to masz 6 miesiecy aby znow wykupic ps+ inaczej po 6 miechach stracisz je.

I bedzie mozna kopiowac tez te savy * protected

tylko ze po wgraniu an chmure trzeba bedzie poczekac 24h zanim bedzie je mozna zgrac na inne ps3

 

ps. Nie mowcie ze nie dodali nic nowego!

teraz mozna ustawic po jakim czasie nie uzywania pad sie sam wylaczy :)

Edytowane przez szpic
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale teraz mozna ustawic po 20 albo 30 :D

 

Co do sejwow w chmurze to fajna sprawa, od razu zgralem sobie co wazniejsze i juz jestem spokojny jak cos stanie sie z konsola. Jasne mozna na pena, ale jakos ostatnia aktualizacje mialem z rok temu ;P A tutaj jedno klikniecie i smiga.

Odnośnik do komentarza

ale przeciez te savy moga byc w chmurze do konca Sony ;D

Wystyarczy ze utrzymujesz PSN+

Jesli zrezygnujesz z psn + to wtedy dopiero pol roku odliczaja.

Ale w kazdej chwili potem mozesz znow wykupic PSN+ i znow dostaniesz czas psn + 6 miesiecy

 

Aaaaa takie buty... dzięki za sprostowanie :)

 

 

Jak ściągam cotygodniowe filmiki z US store to aż mnie skręca z zazdrości, co rusz to nowe aplikacje, movie cos tam, music coś tam a u nas kur.wa zje.bana ipla i nędzny axn będące jedynie nakładkami na przeglądarkę...

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...