Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Berion jak Ty chcesz alfabetyczne segregowanie gier skoro od któregoś tam updajtu. Nie można nawet "kumpli" alfabetycznie "poukładać" tylko samowolka jest heh.

 

Już nie? Nie wiem co oni piją tam w tych resercz centerach ich. :|

 

Mnie wnerwiały te kolorowe belki. Jezusie niebieski! Jedna z moich koleżanek ustawiła sobie różowy. Nijak nie docierały prośby o nie kalanie mojej listy. Usunąć nie wypada bo się obrazi. To są te super ficzery w nowych fw. Ja mogę się zlitować i im za darmo, jak z rękawa wysypać, dwa tuziny nowych *potrzebnych* opcji... jak każdy kto ma PS3...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poprawcie mnie jeżeli się mylę ale jaki ostatnio (od dłuższego czasu) update przyniósł jakieś zmiany? Coś konkretnego, namacalnego, przydatnego bo mi się wydaje, że żaden. Sony chyba już olało "dodawanie funkcji" osobiście oprócz wspominanego do znudzenia czatu głosowego. Chętnie zobaczyłbym taką pierdołę z X360 jak usuwanie gier z listy trophy w których ma się 0%, nie zdobyło się żadnego osiągnięcia.

 

O alfabetycznej liście friendsów nie wspominając ;/ czy przerzucaniu materiałów do innych zakładek (np. plik muzyczny do video).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja na temat żenującego i niewytłumaczalnego braku niektórych opcji w XMB już nie raz się wypowiadałem:

 

-debilne sortowanie znajomych

-brak szybszego przewijania filmów i muzyki(ma to psp)

-zbyt długie czekanie na porównywanie trofeów

-brak automatycznego synchronizowania trofeów

-brak wsparcia do napisów w filmach(trzeba je wklejać) i kilku formatów pomimo licencji Divx

-kompletnie zwalona przeglądarka internetowa

-brak możliwości kopiowania na raz kilku save'ów

 

itp itd

Odnośnik do komentarza

winny braku cross game chat jest sam XMB (czyli notabene winnym jest samo Sony bo sami zrobili ten interface). Po prostu menu konsoli jest za bardzo pamięciożerne przez co z trudem im przychodzi wepchanie w niego nowych funkcji które potrzebują ramu do działania. Vita ma całkowicie nowe menu budowane od podstaw w oparciu o doświadczenia z PS3/PSP stąd ma tą funkcję od razu.

Odnośnik do komentarza

Co ma wspólnego wygląd menu z Cross Game Chatem? Sony nie wprowadziło tej funkcji ponieważ nie chce tego zrobić, z jakich przyczyn nie wiadomo, na pewno nie dlatego że "XMB jest pamięciożerny" (na VSH i tak jest zarezerwowana stała ilość ramu).

 

BTW: uważam, że te kulki w PSV to jakieś nieporozumienie. Ten GUI wygląda jak z chińskich bazarowych MP4. Jarmarczne, kolorowe i kompletnie niepasujące do designu konsoli. XMB wyglądem było neutralne i wg. mnie jest to najlepszy interface użytkownika jaki kiedykolwiek świat widział na konsolach (ten z PSP/PS3, nie z PSX (DESR) ofkoz). A skoro już jesteśmy przy interface'ach to tak samo uważam, że porzucenie blade'ów w X360 też było dużym błędem. XNE jest zwyczajnym klonem wszystkich menu w VODach, playerach DVD/BD itp. I jeszcze te debilne ludki...

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...