Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej beczki.. Ponad 2 miesiace temu zapowiedzieli TVN Player na PS3.. i od tej pory nic na ten temat nie słychać (ponoć miał się pojawić "niedługo"). Wiadomo coś nowego? Rezygnacja? Czy po prostu spokojnie czekać? ;)

to chyba byla plotka przy testach telewizorów bo tam ten tvn player wlasnie dodali

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak z innej beczki.. Ponad 2 miesiace temu zapowiedzieli TVN Player na PS3.. i od tej pory nic na ten temat nie słychać (ponoć miał się pojawić "niedługo"). Wiadomo coś nowego? Rezygnacja? Czy po prostu spokojnie czekać? ;)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10733541,Programy_TVN_u_juz_na_PlayStation_3__Androidzie_i.html

z tego co pisza na roznych serwisach to mialbyc od wczoraj, ale wychodzi na to ze jeszcze "chwileczke" trzeba poczekac ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
New PSN privacy settings for filtering friend requests and messages

 

A już miałem nadzieję na dodanie możliwości wyboru powiadomień o wiadomościach i dostępności w osobnych jako dwie osobne opcje a tu taką popierdułę dali... .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może to ktoś z posiadaczy potwierdzić?

http://www.ps3crunch.net/forum/threads/2044-Sony-removes-yet-another-feature-from-their-PS3

 

It has been revealed that Sony has quietly removed the feature of being able to transfer certain purchased PSN titles from your PS3 to your PSP system, before firmware v4.00 was released you could buy certain titles that worked on both PS3 and PSP and copy them onto your PSP after using it on your PS3, now you can't unless you choose NOT to ever install the game on your PS3 in the first place so if you want the game on both then you have to connect online with your PSP (pretty hard on the new PSP 1000e which has no WiFi) to download onto that system.

 

Shacknews test a number of different system including even the 'PSP Go' unit, and the 'copy' function has been removed totally from the XMB, unless the game is still wrapped in 'bubble form' (not been installed)!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No ale to raczej oczywiste jest, jak masz instalke to w opcjach masz "wysil na PSP". Podobnie jak na windowsa, masz instalkę i masz zainstalowaną grę, jak chcesz mieć grę na innym kompie to nie kopiujesz tej zainstalowanej tylko bierzesz instalkę (płyte).

 

 

UPDATE

 

Upsss pomyłka, to ja nie wiedziałem że można było kopiować już zainstalowane gry... to dla mnie dziwne. Od samego początku byłem pewien że tylko instalki można kopiować.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co w tym dziwnego. ;) Ale mam pewną teorię, której nie mam jak sprawdzić. Mianowicie, że przy rozpakowywaniu tych paczek PKG tylko wymagane pliki są kopiowane, a nie wszystkie adekwatnie do platformy.

 

No chyba, że zrobili takie jaja, że jak już skopiujesz z PS3 grę na PSP to po ponownym pobraniu z PSS już nie będzie dało się jej "zainstalować" na PS3...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy ja wiem...Filmy na necie dalej mi nie działają, YT i facebook dalej (pipi)owe, przy próbie wejścia na normalnego fb wiesza mi się przeglądarka. Jakoś innych zmian nie zauważyłem.

Bardziej rozbawił mnie komunikat jaki mi wyskoczył gdy nie chciało mnie po długim czasie zalogować do psnu "Przekroczono czas logowania do Sony Entertainment Network" (czy coś w tym stylu), a w menu konsoli dalej widnieje to jako Playstation Network ;D

Odnośnik do komentarza

Ja w ciągu pięciu minut używania "ulepszonej" przeglądarki zaliczyłem już dwie zwiechy konsoli i za każdym razem musiałem odbudowywać system plików. :confused: Żeby było ciekawiej, piszę tego posta z PS3 i jak chciałem edytować tekst, nie mogłem tego zrobić bo zamiast tego co napisałem wyskoczyły mi w edytorze konsoli jakieś durnoty, nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co. (Nie wiem czy to wina konsoli, czy forum) Swoją drogą po co ta aktualizacja, jeśli na dobrą sprawę nic się nie zmieniło? Liczyłem po cichu że dodadzą TVN player, ale ani go widu, ani go słychu.

Edytowane przez TAILOR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...