Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w moim odczuciu dziala duzo szybciej niz poprzednia wersja, no i niektore strony co sie wczesniej kaszanily teraz wyswietlaja sie prawidlowo (np. ppe, google). fejsbuka nie uzywam na ps3 to nie wiem co tam dolega a yt to zostaje tylko odpalic w wersji xl bo normalna to faktycznie tandeta

ps. moze nawet spoilera sie bedzie dalo podejrzec na forumku hehe moze ktos od razu sprawdzic

spoiler

 

Edytowane przez vip77
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby ulepszona.. ale jednak lipnie. Z jednej strony jest kompatybilna z większą liczbą stron i te wczytują się szybciej. Z drugiej jeszcze częściej łapie "przymuły" na kilkanaście sekund, podczas których nie da się przewijać strony itp. Ogólnie nadal jest to dla mnie niezrozumiałe, że przeglądarki na telefony z Androidem chodzą szybciej i obsługują strony lepiej niż to, co mamy na PS3...

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ja nie mogę z japoncami :/ robią update softu, który ma zreanimować trupa czyli przeglądarkę w PS3 ( która jest na poziomie internet explorera z 2006 roku)

 

no i zadziałało, teraz chodzi jak IE z 2007 roku. Żenua :/

Odnośnik do komentarza

Ja też uzywam ps3youtube od dawna i mimo kilku niedociągnięć jest całkiem nieźle. Czasem gorzej sprawuje się wyszukiwarka, nie działają w normalnej jakości filmy, które mają jaieś blokady na yt (np wiekowe) i nie da się przewijać poza poziom bufora.

 

@ up: Da się też ściągać filmy 1080p, tylko że oczywiście nie ma takich zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

Hmm, przeglądarka nie zawiesiła mi się od czasu aktualizacji ani razu. Przed aktualizacją zawieszała się nawet kilka razy na dzień. To duży postęp ;) Jednakże nie ma róży bez kolców - teraz czasem nie wczytają się wszystkie obrazki na stronie, co denerwuje przy przeglądaniu stron z duża ilością obrazków (fuskator:D). Dodatkowo przeglądarka łapie czasem 10-20s freezy, podczas których nic nie można zrobić.

 

Ogółem, jak dla mnie to update zdecydowanie na plus. Chociaż oczywiście wolałbym chrome'a :)

Odnośnik do komentarza

Działa na 100% jeszcze w MGO. W Singlu MGS4 chyba też (dokładnie nie pamiętam - wieki temu to było).

Z tym że już nie pamiętam czy przypadkiem Snake'a / kierowaną postać trzeba było wyposażyć w kamerę - taki smaczek ^^.

Lub jeśli ktoś nie ma klawiatury można było podpiąć drugiego pada i i nacisnąć R1 ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość slavssn

Panowie, mam pytanie. Brat ma PS3 z CFW 3.55 i od pewnego czasu namawiam go na powrót na jasną stronę mocy. Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście w grę wchodzi kasacja całego syfu z dysku, z profilami i trofeami włącznie. Czy można jeszcze odzyskać pełną funkcjonalność konsoli (najnowszy soft, gra przez sieć itd.)? Dla informacji dodam, że mowa o PS3 Slim 250 GB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...