Skocz do zawartości

Call of Juarez: Więzy Krwi


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

pojedynek 1v1 jest genialny :P

Na pierwsze 3 pojedynki w pelnej wersji, potem juz tylko denweruje zwlaszcza gdy gramy na Very Hard (duzo powtorek), z reszta co to za trudnosc trzymac reke przy gunie, obracac sie jak przeciwnik i gdy gong przesunac reke blizej i strzelic. Gre przechodzilem 3x wiec pojedynki uznaje za wade bo prostu mecza i nudza, do reszty nie mam zastrzen.

 

W takiej ilości własnie nie nudzą . Gdyby było tego sporo więcej , to fakt ,było by to męczące .A tak jest gicior .

Odnośnik do komentarza

Demo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Ładna grafika, fajny klimat, niestety pare wad też jest - nie mozna zastrzelić zwykłych ludzi i koni, i raz jak wpakowałem w jednego kolesia serie z obu rewolwerów to zniknoł zanim zdążył upaść na ziemię. No i powinny być polskie napisy. Czekam tylko aż skończe Killzone'a 2 i lece do sklepu bo CoJ ( i Batmana w przyszły tygodniu ).

Odnośnik do komentarza

Multi jest fajne , chociaż muszę wspomniec o braku obiektywizmu - jestem wypaczony przez COD 4 i 5 (ponad 400 godzin w multi) .

COJ 2 posiada fajne tryby rozgrywki ,wciągające (napad na bank, polowanie na "poszukiwanych") .

 

PS co do czasu rozgrywki : mnie przejście tytułu zajęło z 10 dni (po 2 godzinki dziennie fajnego , spokojnego grania ).

Edytowane przez SORROW
Odnośnik do komentarza
no troche krotka ta rozgrywka. mimo to kupie, wspieram polskie produkcje. spodziewalem sie rozgrywki o dlugosci podobnej do CoD:WaW.

 

jak panowie stoi multi w tej grze? jaki prezentuje poziom?

 

mało ludzi - głównie dlatego sprzedałem już grę. Mi bardzo podeszło - fajny klimat. Są różne tryby i naprawdę sporo klas postaci. Bardzo ciekawe są motywy - cały czas po odrodzeniu się biegałem jak głupi w środek akcji i w końcu coś mnie natchneło żeby nie biec od razu tylko na chwilę przystopować. Siedzę sobie spokojnie cicho, a w krzakach indianiec naparza do mojej ekipy z dystansu :D

 

jest nawet trochę ciekawych trybów i nie ma lagów. Jedyne co mi przeszkadza to design ma - trochę projektanci pokpili sprawę i po ograniu znasz wszystkie zakamarki i masz najlepsze strategie. Wystarczy że na 6-u graczy w teamie jest dwóch wyjadaczy i sprawa przesądzona

 

co do single'a - ja piknąłem w 9h z misjami pobocznymi

Odnośnik do komentarza
no troche krotka ta rozgrywka. mimo to kupie, wspieram polskie produkcje. spodziewalem sie rozgrywki o dlugosci podobnej do CoD:WaW.

 

jak panowie stoi multi w tej grze? jaki prezentuje poziom?

 

 

Gwoli scislosci, wydawca nie jest polski :P Wiec nie wspierasz polakow jako takich ;)

 

Niemniej rozumiem co masz na mysli, jednak nawet to nie usprawiedliwia tego w moich oczach.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiesz co mialem na mysli :)

 

Wiadomo ze MOZESZ grac ile chcesz... Mozesz sobie nawet beigac po stepach przez 100 godzin, ale tutaj chodzilo o rozgrywke wlasciwa. To nawet nie byl speed run. Speed run ktory trwa 4h... to gra wlasciwa musialaby byc chyba za 100 godzin :P

 

Niemniej jednak osoba ta pisala na forum w dziale PC :

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...p;#entry1920884

 

Opinie byly bardzo pochlebne, ale 4:43 mocno razi w oczy.

Odnośnik do komentarza

Musze przyznać ze ponownie demo mnie pozytywnie zaskoczylo [1szy byl infamous] juz chyba 4 razy dzisiaj przechodzilem po sciągnięciu. Ładna grafika (choc czasami troche.. pctowa ;) ) a sam rozgrywka przyjemna, jest klimat, niezly voiceacting. W sumie starsze westerny tez dobrze wspominam [red dead, gun]. Cieszy fakt ze przeciwnicy padają juz po 1 strzale nie przyjmują strzałów z shotguna na klate, co w strzelankach czesto sie zdarza, za to ode mnie duzy plus. Chetnie przyciąłbym online. Qrde, spodobalo mi sie, jakby ktos mial ochotę odsprzedać... :P

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do czasu grania to jest on chyba w jakiś pokrętny sposób podliczany. Po przejściu gry na liczniku mam niecałe 7h... z tym, że wczoraj i dzisiaj przechodziłem już ostatni z czterech Aktów, a grałem co najmniej 3 godziny. Chyba faktycznie pod uwagę nie są brane zgony i cutscenki. Gra ma tak na prawdę bardzo standardową długość (10-12h), no chyba że ktoś ani razu nie zginie i przewija wszystkie cutscenki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

No właśnie na PC jest w całości zlokalizowana na PS3 wyszła tylko po angielsku jakiś czas później dodali możliwość dociągnięcia napisów tylko nie wiem czy do wszystkich wersji. Z tego co mi Tarken przed chwilą napisał to napisy PL można dociągnąć do każdej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...