Skocz do zawartości

Co Cię ostatnio wyje.bało z kapci?


wiki1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znajoma mnie ostatnio zmeczyla Cardiacsami (ze niby nagrali najlepsza plyte post-punkowa i ogolnie najlepsza plyte w historii oraz inne bzdury hehe), co ostatecznie skonczylo sie checia odpalenia muzyki z bardziej i mniej podobnych nurtow. W kazdym razie przy okazji przypomnialem sobie o Rip Rig+Panic i ich swietnym albumie "God" oraz ich slabym albumie "I am cold", z tym, ze na tym drugim jest jedna perelka, ktora przedwczoraj znalazlem we flacu, a co sie bede ograniczal (w dodatku pelna 7 minutowa wersja):

 

 

http://www.mediafire.com/?sharekey=891f916...96da1d2296c7e68

Odnośnik do komentarza
W kazdym razie przy okazji przypomnialem sobie o Rip Rig+Panic i ich swietnym albumie "God" oraz ich slabym albumie "I am cold"

Masz gdzieś pod ręką? Jedno i drugie? Jedno, albo drugie?

Mógłbyś zapodać między kolejnymi randkami i godzinami nauki.

 

 

Dobra, już mam.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

dopiero teraz odkrywam ISIS i to chyba jest to czego długo szukałam,

próbowałam z thema11 i Neurosis, ale cos nie łapie

 

wysadziło mnie z korów The Other Side of the Sky polecone kiedyś przez Milana

i na razie jest w czołówce u mnie, Tool też mnie kiedyś zmiażdżył, ale miałam jeszcze wtedy mtv

miazge zrobił obraz i dźwięk

 

Odnośnik do komentarza

ostatnio intensywnie katuje plyty zespolu Woven Hand, głównie zachęcony takim oto zdjęciem z last.fm:

Woven%20Hand.jpg

 

Grają coś, co jest nazywane alt. country czy americana. W kazdym badz razie - glownie akustyczne plumkanie i mega charakterystycznym glosem wokalisty. Ciężko polecić którąś płytę konkretnie bo wszystkie 3 które narazie przesłuchałem są strasznie równe, mało tu hitów przy których szczena opada, ale płyty w całości robią bardzo dobrze. Na zachętę, dwa, chyba najlepsze, utwory

 

"White Bird" z soundtracku do filmu/przedstawienia pt. "Blush"

"To Make A Ring" z albumu "Consider The Birds"

 

Ciężko znależć jakieś ich nagrania na żywo w dobrej jakości, ale coś się udało:

Odnośnik do komentarza

Converge - wszystko (szczególnie Jane Doe i Unloved And Weeded Out)

 

Kur.wa, idę założyć temat w innym dziale jak tylko skończę budowę kącika sakralnego gdzie będę im oddawał pokłon. Dawno nic nie wciągnęło mnie tak, żebym przerobił 6 płyt za jednym zamachem. Czas przestać kraść i udać się do empiku.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...