Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mam i gram :) wypas szpila jest . jedynie co to pada chyba zaraz rozpier.dole o ściane . ostatnia walka w story(raiden tragedia chopek) . sa jakieś pady ala te z ps co można podłączyć do xO ? wiem że jest onza i jakieś przejściówki na pady własnie z ps . ale jakoś nie jestem przekonany do tej onzy . donsterydo chyba nawet mówił że pad z ps3 jednak lepszy od onzy . pozatym za stary jestem żeby wydać 200 zł na dżojstik do moich gierek , a posiadam już dwa oryginalne

Odnośnik do komentarza

kurde ale i tak nie mam teraz kasy na "gierki" .w tym okresie wolę sobie te 200 zł zostawić i do wakacji dołożyć które planuję .

 

możę kiedyś kupię używkę nie "wyruchaną" . w ogóle przeszedłem story i w sumie się nudzę w tej grze . chellenge tower na 50 coś jestem , jakoś ten pad mnie mocno odpycha od tej gry

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

hehe domyślam się właśnie . no nic jak będzie okazja to kupię tego onze . a są może jakieś inne marki co wypuściły pady do xO z dpadem "4-ro guzikowym" ? mortal mocno mi się podoba . Tylko właśnie przez te zakichane pady nie mogę się w nią wgłebić hardcorowo bardziej że tak to powiem :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na d-padzie nie jest tak zle. Gra nie ma wcale skosow, a ten wylapuje glowne kierunki w 95 peocent wypadkow. Ciezej jest na analogu. Choc szkoda, ze MadCatz nie wypuscil dedykowanego kontrolera, jak to bylo w przypadku Street Fightera IV.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Told ya :P

 

Jak odpaliłem grę z Onzą to rozpływałem się nad tym jak to już nie ma randomowych skoków :P

 

PS. A jak tam multi ? Dalej są takie tragiczne lagi i gra muli czy coś poprawili ?

Odnośnik do komentarza

Czasem laguje, ale dzisiaj gralem 5 walk rano i kazda byla ok. Ale widac, ze po tym jak znika napis FIGHT jest zawsze opoznienie - trzymaj blok, zaskoczy dopiero po chwili - nie ma szans na zaskoczenie goscia jakims teleportem.

Odnośnik do komentarza

hehe domyślam się właśnie . no nic jak będzie okazja to kupię tego onze . a są może jakieś inne marki co wypuściły pady do xO z dpadem "4-ro guzikowym" ? mortal mocno mi się podoba . Tylko właśnie przez te zakichane pady nie mogę się w nią wgłebić hardcorowo bardziej że tak to powiem :/

Wyszedł chyba taki specjalnie do PESa chyba.

o http://spong.com/article/16066/New-Improved-Xbox-360-PES-Pad-Confirmed

ale tylko confirmed nie wiem czy wyszedł na sto pro.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy ja jestem jakiś średnio zdolny czy jaki? Nie mogę przejść tutoriala bo zatrzymuje się na combosach, niby prostych, ale które po prostu nie mogą wejść, męcze się parę minut nad jednym ruchem i nie wchodzi, WTF? Konkretnie to power combo Cage'a.

Odnośnik do komentarza

Kto mi ładne wytłumaczy jak działa ten pasek na dole. Tzn wiem że jak się zapełni to można odpalić x-raya i tylko tyle :D nie wiem w jaki sposób się go zapełnia oraz o co chodzi z tymi jakimiś pośrednimi stanami np. enhanced czy inne takie które wyskakują na dole ale nie ogarniam ich.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

1 cześć to special atak, 2 breaker a 3 to x-ray jak mnie nie myli. Pasek chyba nabija się głownie przy obrywaniu. Ataki niektórych postaci mają specjalne właściwości Shang Tsung(albo noob) ma chyba niemożliwość blokowania. Enchanced to właśnie ten atak za 1 kawałek paska.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyjaśnienie. Teraz przelazłem tutoriala i wszystko stało się jasne ;] Teraz mi tylko powiedzcie jak zablokować xraya?

 

I jak jest z multi, warto wpisywać ten kod? Czy są lagi i czy na necie panują jakieś typy z kosmosu którzy walą flawless? Grałem po multi w SC IV to ostry wpjerdol dostawałem, ale z drugiej strony MK jest łatwiejszą grą więc może będzie lepiej?

Odnośnik do komentarza

proszę cie... mortal ma najlepsze multi. spamerzy? wszystko jest do obejścia jest blok i kontra.gram tydzień na multi i raz grałem przeciwko shewie.jedyno co wurwia jak burgery wychodzą gdy masz im zasadzić fatala:) ale to pewnie przez ich wielkie ego:) tak czy siak i tak się wygrywa ale muszą wyjść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...