Skocz do zawartości

Mortal Kombat


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

up - no na pewno

 

pograłem pare godzin w MK więc tak:

 

+

system walki

stary dobry MK, najlepszy od czasów MK DA

ilość aren

tryby, bonusy, krypta, wieża wyzwań

wygląd aren

brutalność

story mode i ok.5godzin gry

grywalność

 

-

ani jednej nowej postaci w świecie MK, jedynie cyber sub-zero ale to nie jest całkowicie nowa postać

brak grywalnego goro, shau kana, kintaro i motaro

brak brutality/friendship

biedna muzyka, trochę skopany voice acting

na cut-scenkach niektóre twarze wyglądają jak karykatury, Sonya Blade Halina Kiepska, Liu Kang i Quan Chi komedia

kilka strasznie bzdurnych momentów w story

 

grafika 8

audio 6

grywalność 9

żywotność 8

 

mocne 8/10

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Ja (pipi)e co za gra :woot: palce mnie bolą ( wina pada od x360 ) ale panowie no stress to nie Tekken i wszystkie ciosy i fatale wchodzą gładko jak nie powiem co i gdzie :biggrin:

Ja mam w nosie brak animality, kratosa, nowych postaci itp. To jest Mortal Kombat bez żadnych dopisków i numerków, na nowe postaci będzie czas przy dwójce.

 

Spodziewalem sie lepszego trybu story. Irytujace jest co,ze przez caly "mortal kombat" nie mozna zrobic zadnego fatality!

 

szczerze mówiąc włączyłem z głupa i momentalnie mnie wciągną ten tryb, przypomina mi on pierwszą część filmu. Tam są KO bo przecież fatalami szatkujesz przeciwnika więc on nie mógłby się pojawić w dalszej części opowieści. Proste :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W Story najlepszy jest Baraka, od wszystkich dostaje w(pipi) :P

 

Co do multi - wczoraj z Daddy pograłem i lagi zabijają ten tryb. Do tego jeszcze dochodzi fakt, że w multi postacie poruszają się ewidentnie ze 2x wolniej.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gralem na analogu w SC na pierwszym Xie i bylo ok. Jak tu sprawuje sie galka?

 

Don lagi to pewnie wina twojego dziadowskiego lacza.

 

Nie, mam już otwarte porty nat. Nie mam lagów w żadnych grach (Reach, Gears 3), SFIV odpaliłem dla porównania i było o wiele lepiej niż w MK.

 

Co do gałki to na pewno lepiej niż na tym dziadowskim krzyżaku, ale gra jest ewidentnie krojona pod krzyżaka. Na PS3 nawet gały nie dotykałem, na X360 nie ma innego wyjścia za bardzo. Radzę dokupić pada z normalnym krzyżakiem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak będziesz miał pada z dobrym krzyżakiem w ręku to będziesz wiedział o co chodzi :) W MK gała to nie jest ten sam poziom kontroli co przy grze na precyzyjnym krzyżaku.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jak będziesz miał pada z dobrym krzyżakiem w ręku to będziesz wiedział o co chodzi :) W MK gała to nie jest ten sam poziom kontroli co przy grze na precyzyjnym krzyżaku.

co? Człowieku do lewo lewo dół B potrzebujesz dobrego krzyżaka? Mi wchodzi 90% fatali ( swoją drogą jest wystarczająco dużo czasu na poprawę błędu) i ciosy też gładko. To nie Tekken z masą kombinacji, timmingu, skosów itp.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...