Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Marudzicie, jak zwykle. Gra jest bardzo dobra*, tylko mnie cholera bierze jak widzę występowanie niedoróbek i bugów z taką częstotliwością, że konkretnie nie pamiętam w historii w całym swoim długim życiu drugiej tak zabugowanej gry, że nie wspomnę o konieczności własnoręcznegu ustawiania deadzone w sterowaniu, żeby można było całkiem konkretnie powalczyć na torze, latającej trawie w Spa, babce zacinajacej się we wnętrzu fury, winylach które nie chcą zmieniać kolorów, wkur wiającego podskakiwania fur, występującym czasem braku dźwięku silników, lusterek wstecznych. I czemu do jasnej cholery NIE MA MUZYKI W GŁÓWNYM MENU GRY!?!?!?! To co leci w tle jest katalogowane w Audio Settings jako efekty specjalne, nie muzyka!

Ja *#$%(@ mogli to wydać pod koniec roku, albo najlepiej w 2010, a tak na siłę chcieli zdążyć przed Forzą 3 i GT5. DAWAĆ PATCHA EA DO H*@@ PANA!

 

*od GT3 nie jarało mnie walczenie z przeciwnikami na torze i pokonywanie tras na czas - jak się skonfiguruje sterowanie model jazdy to czysty miód.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Bzdura z tym porównaniem do Pro Street'a. Jedynie podobieństwa to to że gra traktuje o wyścigach na torach a nie o street racing'u. Cała reszta jest zupełnie inna na plus Shift'a. Począwszy od modelu jazdy poprzez ścieżkę kariery i sposób jej przedstawienia oraz online, a kończąc na grafice.

 

Ta gra to kawał dobrej ścigałki, która ociera się o symulację. Owszem są błędy i minusy, ale i tak znacząca większość dobrych stron gry przyćmiewa niedociągnięcia. Jeżeli ktoś jest fanem wyścigów to obowiązkowo powinien ten tytuł sprawdzić.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

W końcu się dorwałem do swoich zdjęć na needforspeed.com :D

http://needforspeed.com/SpeedAPI/ws/game/1.0/nfsps2-ps3/photomode/37535199/image

ta gra na prawdę tak paskudnie wygląda?

 

w sumie to się spodziewałem że nie będzie za dobrze - grę obadałem przez kilka minut na standzie z media markt - pierwsze co zrobiłem to wyszedłem do xmb żeby zmienić grafę na 720p bo stwierdziłem że obsługa zapomniała, ale okazało się że jest już ustawione 720p ;) z tym że nie wczuwałem się w grę bo pad był rozwalony i lewy analog nie trzymał pionu, więc nie obczajałem za bardzo grafiki - wydała mi się przeciętna ale nie aż tak tragiczna !

Odnośnik do komentarza

W końcu się dorwałem do swoich zdjęć na needforspeed.com :D

http://needforspeed.com/SpeedAPI/ws/game/1.0/nfsps2-ps3/photomode/37535199/image

ta gra na prawdę tak paskudnie wygląda?

 

w sumie to się spodziewałem że nie będzie za dobrze - grę obadałem przez kilka minut na standzie z media markt - pierwsze co zrobiłem to wyszedłem do xmb żeby zmienić grafę na 720p bo stwierdziłem że obsługa zapomniała, ale okazało się że jest już ustawione 720p ;) z tym że nie wczuwałem się w grę bo pad był rozwalony i lewy analog nie trzymał pionu, więc nie obczajałem za bardzo grafiki - wydała mi się przeciętna ale nie aż tak tragiczna !

Akurat udało mi się ukazać tą grę z najbrzydszej strony. Bug w postaci lewitujacej trawy nad asfaltem po lewej, brzydula po prawej ;) Gra bynajmniej brzydka nie jest.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

W końcu się dorwałem do swoich zdjęć na needforspeed.com :D

http://needforspeed.com/SpeedAPI/ws/game/1.0/nfsps2-ps3/photomode/37535199/image

ta gra na prawdę tak paskudnie wygląda?

 

w sumie to się spodziewałem że nie będzie za dobrze - grę obadałem przez kilka minut na standzie z media markt - pierwsze co zrobiłem to wyszedłem do xmb żeby zmienić grafę na 720p bo stwierdziłem że obsługa zapomniała, ale okazało się że jest już ustawione 720p ;) z tym że nie wczuwałem się w grę bo pad był rozwalony i lewy analog nie trzymał pionu, więc nie obczajałem za bardzo grafiki - wydała mi się przeciętna ale nie aż tak tragiczna !

Akurat udało mi się ukazać tą grę z najbrzydszej strony. Bug w postaci lewitujacej trawy nad asfaltem po lewej, brzydula po prawej ;) Gra bynajmniej brzydka nie jest.

 

shot niezachęcający. grafika jak na ps2 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Podobnie wyglądają zdjęcia przykładowo zrobione w FIFA 09 gdzie się ogląda na eafootball.com. Tam to wygląda również jak na PS2. Kompresja dziwna i jakość spada okropnie. SHIFT jest śliczny. A narzekacze, krzykacze mają o nie tyle pojęcie co nic. Najpierw zagraj jeden z drugim a nie opieraj suchych faktów - "bo to zwykły ProStreet" - dobre sobie.

Odnośnik do komentarza

(...) SHIFT jest śliczny. A narzekacze, krzykacze mają o nie tyle pojęcie co nic. Najpierw zagraj jeden z drugim a nie opieraj suchych faktów - "bo to zwykły ProStreet" - dobre sobie.

 

Do kogo pijesz ?? Bo akurat Ci narzekacze to są osoby, które graja w Shifta od kilku dnii mamy pojęcie ja np od środy czyli przed premiera i jak narzekam to wiem co robię i nie przesadzam. Ty natomiast nic ciekawego nie napisałeś dlaczego ta gra jest bardzo dobra.

 

Dziwna gra bo jak gram na singlu to trafiają się takie wyścigi że mam ochotę tą grę wyrzucić przez okno, tak mnie denerwują błędy czy fizyka np. Porshe GT na torze SPA gdzie nie idzie tym samochodem podjechać pod pierwszy zakręt - odlatuje na bariery. Ale natomiast jak włączę online to bawię się bardzo dobrze.

Właśnie mam nowy numer PSX Extreme i widze ocene NfS - o wiele za wysoka i wersja X0 i PS3 ma tą samą a wiadome że tak nie powinno byc ze względu na brak uszkodzeń, nawet nie wiem czy o tym wiedzą :) bo jeszcze nie przeczytałem.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Jedyne co w recenzji Hiv wspomina o błędach w zachowaniu fur to na samym początku. Gra jest świetna, zasługuje na uznanie, ale brak jakiejkolwiek informacji o masie błędów, niedoróbek to poważne uchybienie. Gra powinna przez to dostać co najmniej 8 czy 7, nigdy 9. Chyba, że recenzent miał jakąś spatchowaną wersję, w co wątpię. Dziś na torze Spa mój wyścig wyglądał tak: fruuuu przyśpiesz, bump, bump, bump, zwolnij, przyśpiesz fruuuuu bump, bump, bump. W niektórych miejscach toru w ogóle nie przyśpieszałem bo groziłoby to włączeniem hydraulicznego podwozia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...