Skocz do zawartości

Poker


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no mam te 50 dolarow co dostalem z pokerstrategy i se cwicze. nie licze na zaden zysk, chce po prostu pograc za nie moja kasiore.

 

jestem 10 dolarow do tylu, wczoraj w nocy gralem kompletnie mi nie szlo. dzisiaj odrobilem juz 2 dolary ;p i gralem w turnieju sit'n'go i zajalem 3 miejsce. zarobilem na tym na czysto 0,60 dolara xD

 

moze kiedys bedzie lepiej, chociaz mozliwe tez, ze na pokera jestem zbyt glupi :-)

Odnośnik do komentarza

drugi sit'n'go i znow trzecie miejsce. szkoda, bo na koncu wszedlem allin razem z drugim typem i mialem bad beat, oboje mielismy fulle, ale on lepszy ;/ no ale przynajmniej praktyka jakas jest.

 

aha ziomy mam pytanie, bo czegos nie czaje.

 

82558708.png

85152200.png

 

 

typ mial pare dam i pare waletow. ja mialem karete dam. czemu on zgarnal ponad dwa razy wiecej?

Odnośnik do komentarza

Bo włożył dwa/trzy razy więcej do puli niż Ty.

 

Nie możesz wygrać 10 000 żetonów, jeśli do rozdania włożysz tylko 500. Od każdego gracza możesz wygrać tylko tyle, ile sam włożyłeś. To byłoby troszkę niesprawiedliwe, gdyby na stół wszedł koleś z 2$, a Ty byś miał 100$ i on by ufarcił, wygrywając całe twoje pieniądze, prawda?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja prze(pipi)ałem prawie 10 dolarów już :(

 

 

 

 

Prowadzę całą grę, 5/30 miejsc płatnych, 6/30 zostało i (pipi)a ja out... Szybko z 16 tysi stacka, gdzie inni mieli po 2-7, zrobiło mi się zero, ja pi.erdole, już więcej nie gram tak późno chyba, bo to wszystko przez to, że mi się karty poj.ebały... Myslałem, że mam kolor, a to było czerwo i karo <pro>

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja prze(pipi)ałem prawie 10 dolarów już :(

 

 

 

 

Prowadzę całą grę, 5/30 miejsc płatnych, 6/30 zostało i (pipi)a ja out... Szybko z 16 tysi stacka, gdzie inni mieli po 2-7, zrobiło mi się zero, ja pi.erdole, już więcej nie gram tak późno chyba, bo to wszystko przez to, że mi się karty poj.ebały... Myslałem, że mam kolor, a to było czerwo i karo <pro>

 

 

 

Ustaw sobie czterokolorową talię. Kumple już tak się do tego przyzwyczaił, że grając live, co chwilę kolor widzi na stole, a to leżą np. 2 kiery i karo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...