Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Z innego forum

 

 

When I was drunk and stoned, I rescued a woman. She thanked me kindly for saving her life and started to walk away. I then lassoed her and put her on my horse. We rode around together until I found a nice little secluded underground room in an abandoned town.

 

I lifted her off the horse and carried her down into the room, which was lit by a small oil lamp, it was nice. I then shot her in the legs while she was still tied up on the floor and she screamed. Wondering what else to do, I looked at the lamp remembering that they ignite when shot. I shot the lamp which exploded and set her on fire, her screams echoed in the room and when she was almost done I shot her in the head.

 

5/5 for this game lol. Most fucked up thing I have ever done in a game.

 

 

 

 

xD

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Chcę również ogarnąć multi, ale na razie wątek główny zabiera mi większość czasu. Już wiem jaka jest najsłabsza strona RDR - system save'ów. Zbierałem dziś przez 20 minut red sage by zostać zabitym znienacka przez kuguara. Nie rozumiem dlaczego challenge zostają nietknięte, a stuff który zbieram znika. Strasznie to denerwujące kiedy muszę powtarzać dany kawałek. Mogli jednak dodać opcję save'ów z poziomu menu. W tej grze powtarzanie czegoś po 5 razy nie jest frajdą.

Odnośnik do komentarza

Chcę również ogarnąć multi, ale na razie wątek główny zabiera mi większość czasu. Już wiem jaka jest najsłabsza strona RDR - system save'ów. Zbierałem dziś przez 20 minut red sage by zostać zabitym znienacka przez kuguara. Nie rozumiem dlaczego challenge zostają nietknięte, a stuff który zbieram znika. Strasznie to denerwujące kiedy muszę powtarzać dany kawałek. Mogli jednak dodać opcję save'ów z poziomu menu. W tej grze powtarzanie czegoś po 5 razy nie jest frajdą.

 

Sejwować można w każdym momencie, rozbijając obóz gdy jesteś poza miastem (wybieramy z inventory), można tam też szybko poruszać się po wioskach lub do zaznaczonego waypointa co skraca czas podróży. Przechodzę 2 raz RDR po długiej przerwie (PS+) i samą fabułę czaskam, plus zaległe trofea no i multi chcę ogarnąć bo poprzednio tak mi się RDR po singlu przejadł, że mnie odrzucilło ;]

 

Jeśli jest ktoś chętny pomóc przy 2 trofeach w multi proszę o cynk ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Fort Mercer w free roam... ok 3700 XP w ok 5-7 min

 

ja tam nabilem wszystko :) weselej gralo sie z ekipa ale wtedy ilosc zdobytych XP drastycznie zmalala...

ja nabiłem 4 legendy w kanionie niedaleko początkowej farmy, jakos tam mi sie najlepiej robilo

 

a na kilku graczy exp maleje ale za to mozna o wiele szybciej wykonac zadanie, i w ogolnym rozrachunku tez dobrze wyjsc na tym

ale to w sumie zalezy od gracza, kilka jest dobrych miejsc i lepiej wybrac takie ktore sprawia troche przyjemnosci, bo jak sie je bedzie powtarzac setki razy to mozna sie wkurzyć ;p

Odnośnik do komentarza

Ale się trafiło, własnie nabijam 50lvl ostatni do platyny i się bardzo przyda te x3. A co do miejscówki do expienia to nie najszybciej na Twin Rocks leci? Tam samemu przy normalnym mnożniku 550-600, a max 670expa w srednio 1,5 minuty można naczaskać, a we dwóch trzech to rekordowo i w 39sekund wczoraj 500expa wpadło. Nie bez znaczenia jest fakt, że wszyscy gangole są ładnie w kupie zebrani, także polecam. (bolt action i na dystans lub high power i full contact)

 

Podziękowania Farmer87 za trofea.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ja sam nabijalem ten 50 lvl w RDR na poczatku tego roku jak nie bylo zadnego triple xp czy innych bonusow i expilem w meksyku, na samym dole troche na lewo od srodka :P nie pamietam niestety miejscowki, ale tam wyrobilem sobie technike i w bodaj 3 minuty wpadalo wpadalo dosyc sporo expa, niestety, nie pamietam ile :ph34r: ale twin rocks mi nie podszedl, fakt, mozna tam szybko nabijac ale przed updatami tylko, to tam tempo bylo ogromne ponoc (polecam obczaic filmy na YT)

Odnośnik do komentarza

Wbity 50lvl jest platyna z x3 na Twin Rocks po 1500-2000expa w minutę, półtorej, zależnie czy z kimś czy samemu. Jeszcze takie pytanie, po przejściu na legendę znikają wszystkie bronie, a jak miałbym jakąś złotą wersję to jest ona później od początku dostępna czy dopiero po odblokowaniu na odpowiednim poziomie?

 

E: Dobra już mam, jeśli przejdę na legendę, wcześniej ozłocone bronie będą dostępne, np. gdy dany model podniesiemy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...