Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

cześć, mam pytanko co do fabuły

 

dlaczego De Santa

 

 

zdradził Marstona? razem z tym Espinozą. oglądam wszystkie filmiki itp, ale wiadomo jak to jest, po angielsku czasem można sporo przeoczyć. wiem że De Santa obiecał Marstonowi że pomoże mu schwytać Escuelę (czy tam Williamsona, nie pamiętam), a w pewnym momencie, (pipi), powalił Marstona i jakby nie Reyes mogłoby się to źle skończyć. 

 

 

 

 

i jeszcze jedno pytanko, skąd w grze pojawił się McDougal i kim on dla Marstona był, tzn jak go poznał :D

Odnośnik do komentarza

 

Nigdy do powodów się nie przyznał, ale prawdopodobnie chodziło o to, że Reyes nie chciał mieć konkurencji obok Allende, a do tego Reyes wyczuwał w Marstonie opór wobec dyktatury (spierali się w rozmowach przed misją o to), więc miał powód by go usunąć (może nawet za przyzwoleniem Allende). Poza tym równie dobrze oboje mogli się dowiedzieć o tym, że Marston pomógł uwolnić Reyesa w El Presidio (to chyba najbardziej realne), a także o jego współpracy z Luizą Fortuna.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

W misjach gdzie łapiemy bandytów 'dead or alive' jak ich schwytać aby byli żywi? Lasso? Bo dopiero co je dostałem. Przy okazji łapania dzikich koni, można to robić dla pieniędzy?

 

Strzał w nogę -> lasso, tak najlepiej.

 

Nie można robić kasy z łapania koni, ale warto to robić bo odblokowuje ci to możliwość zakupów "lepszych" wierzchowców.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...