Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

jak grac, to jedna klasa, by zdobyc bronie i specjalizacje. Zmienianie co chwile klasy wojaka dla mnie jest smieszne.

 

Widać, że nie grywasz z znajomymi w składzie, którzy radośnie informują cię np. "resp się ze mną naprawiaczką, mam T90 i walczę z Abramsem" :potter: I taki respown ratuje koledze życie, drużynie czołg i powoduje straty w ludziach i sprzęcie przeciwników + obronę flagi, skrzynki, babci whatever. :teehee: Generalnie w tej grze - teamowe myślenie > indywidualne umiejętności i samotne bieganie...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj około 18:30 znów poumierały serwery, rangi i staty są normalnie. Jeśli tak ma się dziać co wieczór...

 

@edit

 

Czy w skład wersji "limitowanej" powinien wchodzić motyw xbl, który jest widoczny w sklepiku ? Pytam bo nie wiem czy mnie w jakiś sposób wydymano i go nie mam, czy mnie ziomek z xbl wkręcił.

Edytowane przez Cr@sh
Odnośnik do komentarza

Generalnie w tej grze - teamowe myślenie > indywidualne umiejętności i samotne bieganie...

Potwierdzam i popieram, tak więc jeśli znajdzie się ktoś chętny na uskutecznianie przemyślanych sesji online (z naciskiem na komunikację), proszę atakować na mój gamertag.

Odnośnik do komentarza

EA przeprasza za problemy z serwerami na PS3 i PCtach w Battlefield: Bad Company 2 i obiecuje, że problem został naprawiony. Popularność przerosła oczekiwania, gdyż w Bad Company 2 gra więcej osób niż w kultowe Battlefield 2...

 

źródło Neogo

 

więcej info w poniższym linku

 

 

http://neogo.pl/newsy/battlefield-2-przegral-z-popularnoscia-bad-company-2/

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

pierwsza reakcja na polski dubbing to odruch wymiotny, zapracowali na to nasi inteligentni wydawcy

a z każdą godziną grania miałem coraz większego banana na ryju, Pazura jako Sweetwater to imo strzał w 10

jeśli mają robić lokalizacje na takim poziomie to ja jestem za, a nie kiszka z ME2

 

a w online nie grałem, i nie będę grał, bojkot;p

Odnośnik do komentarza

Zgodnie ze wszystkimi znakami na niebie, stało się tak jak miało się stać. Battlefield Bad Company 2 stał się najlepiej sprzedającą grą na wszystkie platformy w obrębie wysp brytyjskich.

 

Xbox360 zanotował największą sprzedaż, bo aż 53 %, następnie Playstation 3 (31 %) a na końcu PC ? 16 %. Lista może być okazalsza, gdyż podliczając sprzedaż nie wzięto pod uwagę cyfrowej dystrybucji. Także jest grubo!.

 

 

Odnośnik do komentarza

mhm, codzienne potyczki o złote kalesony przy średniej uczestników na poziomie 15lat, hooraaaaah!!!!

 

nie no serio, giera za(pipi)ista, multi klasycznie najlepsze z możliwych ale mnie to ryra, szkoda mi kasy na golda i czasu na to bieganie z kapiszoniakiem, jak gram godzinę/dwie dziennie to wolę je spożytkować no coś innego niż "kolejny raz ta sama mapa"

poczekam do BF3;]

Odnośnik do komentarza

dość nubowe pytanie, ale... da się ustawić polski dubbing mając angielskiego dasha ?

wczoraj ustawiając w opcjach dźwięku zarówno 'localized' jak i 'original' dla singla, miałem jedynie angielski język w grze.

Z pewnością tak .E-kolega z Anglii ,kupił tam grę i ma ...polski dubbing .Zupełnie jak z grami Microsoftu w innych krajach też jest spolszczona gra do wyboru ,więc język Dasha jest najmniejszym problemem .

Odnośnik do komentarza

Kolejna sprawa, która mnie zdenerwowała, to sytuacja w

ostatniej misji na samolocie

gdzie wbiegasz uzbrojony po zęby, a po loadingu pojawiasz się jedynie z nożem oraz brakiem możliwości zmiany broni

Na początku trzeba było zdobyć broń z tłumikiem (AK74U) na strażnikach. Później jest dialog, coś mniej więcej "już nie musimy być cicho"

Odnośnik do komentarza
Z pewnością tak .E-kolega z Anglii ,kupił tam grę i ma ...polski dubbing .Zupełnie jak z grami Microsoftu w innych krajach też jest spolszczona gra do wyboru ,więc język Dasha jest najmniejszym problemem .

 

Nie był bym tego taki pewien ja miałem podobny probem i musiałem zmienić język dasha, chyba że czegos nie wiem :)

 

 

Użytkownik KIELiCH dnia 07 March 2010 - 13:40 PM napisał

Generalnie w tej grze - teamowe myślenie > indywidualne umiejętności i samotne bieganie...

 

Potwierdzam i popieram, tak więc jeśli znajdzie się ktoś chętny na uskutecznianie przemyślanych sesji online (z naciskiem na komunikację), proszę atakować na mój ga

 

Generalnie ja szukam chętnych do przemyślnej rozwałki, preferuję grę w zdobywanie flag, mój gt jak obok więc wysyłać invy.

Tylko grać będę mógł dopiero od czwartku nocy, może w środę jak się spręże, niestety praca.

 

Co do wywalania z serwerów to zauważyłem że tak od ok. 23.00 do 3-4 rano wszystko śmiga bez problemów, bo wcześniej to lekka kaszana, przynajmniej do wczoraj tak było.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra to najwiekszy hit, jaki sie pojawil w przeciagu kilku ostatnich lat. A polski dubbing to juz wisienka na torcie. Jak tak maja polonizowac gry, to wszystkie moge byc po polsku :). Ocena 10/10. Nie moze byc inaczej. Czy jest druga taka gra warta swoich pieniedzy w takim stopniu, jak Bad Company 2 ?. Wg. mnie nie. A teraz czas na multi :). Jak ktos chetny na wspolnie granie, to niech pisze !

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Na początku trzeba było zdobyć broń z tłumikiem (AK74U) na strażnikach. Później jest dialog, coś mniej więcej "już nie musimy być cicho"

Mu nie o to chodziło. Chodzi mu pewnie o sam moment, w którym ma pełne uzbrojenie, a kilka sekund później sam nóż. Może i dla niektórych bezsens, ale po mnie to spłynęło i bawet nie zwróciłem na to uwagi. Wspomniany dialog jest ze dwa pomieszczenia dalej.

Odnośnik do komentarza
Blazenada pazury jest niedowytrzymania poprostu. Singiel taki sobie monotonny strasznie,multi po demie mnie odepchnelo wiec i tu bez rewelacji,bardzo dobra grafika i dzwiek czasami mozna sie naprawde zawiesic na widoczkach. No i do mw2 to niestety daleko.

 

Zwykle jestem przeciwny dubbingowaniu gier. Ale do Pazury miałem przeczucie, że będzie ok. No i jest, ja jestem zadowolony :P. Nie mam zamiaru z Tobą polemizowac, ale nie zgadzam sie wogole. Dla mnie BF: BC2 to gra tej generacji jak na dzis dzien :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...