Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to chodzi o przyjaciół z listy, friend to nie teammate. Natomiast rzeczywiście, ktoś może go źle zrozumieć, ale wtedy tak jak napisał ALI i tak nie da się zabijać swoich.

 

Masz rację i mnie uspokoiłeś, ale przyznaj, że aczievement może być mylący i ogólnie zbędny? A teamkille są możliwe, wystarczy zawalić budynek z teammatem i masz -15 :P

Odnośnik do komentarza

Achiev za drzewa i ściany wpadał szybciej niż mi się to wydawało imo gorszy jest za respawn 20 ziomków na Tobie a już naj naj to zapewne I am Bad Comnpany - każdy zainteresowany wie o co kaman :teehee:

 

ludzie online powoli zaczęli kumać i stawiają opór, już nie idzie tak łatwo wparować na skrzynie i napieprzać z czołgu.

Odnośnik do komentarza

no (pipi)a mać. początkowo zamówiłem preordera w sklepie gram.pl, okazało się ze tam sprzedają polską wersje, anulowałem i wziąłem w ultimie, teraz okazuje się że tam też po polsku... czy ktoś wie w jakim sklepie można zamówić gre aby mieć 100% pewności że będzie w angielskiej wersji językowej?

Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza

prawdopodobnie w UK ; ]

to nie gra Ubi, że problemy z DLC są pewne, stąd sklepy zaopatrują się również w wersję angielską.

poza tym na Polygamii pisali, że z tego co wiedzą, to ma być możliwość wyboru języka w grze.

 

czyli jeśli kupie jednak polską wersje to nie będzie późniejszych problemów z dlc?

Odnośnik do komentarza

Na 99% nie będzie miała co-op'a.

 

Gdyby miała go mieć, to już producenci by o tym wspomnieli. Choć singiel wydaje się być bardziej dopracowany niż w jedynce, to jednak w dalszym ciągu BF, to BF i niech lepiej trzyma się multi. :P

 

 

Ja też nie spotkałem się z żadnymi problemami odnośnie DLC, a posiadam polskie Mirrors Edge oraz BFBC.

Odnośnik do komentarza

ludzie online powoli zaczęli kumać i stawiają opór, już nie idzie tak łatwo wparować na skrzynie i napieprzać z czołgu.

 

I tak większość tych ludzi z dema, nawet nie kupi pełniaka, z jednej strony fajnie bo będzie więcej normalnych graczy, ale z drugiej strony zabijanie nożem 5 snajperów siedzących obok siebie też jest fajne. :turned:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...