Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

A tak na poprawę humoru, miałem właśnie okazje porównać obie wersje BC2.Na PS3 prezentuje się najgorzej, pikseloza i drastyczna AA, animacja przy kill-ach została mocno ukrócona przez to wygląda nie naturalnie widać to od razu gołym okiem, tak jak i powierzchnia wody gdzie na PS3 wygląda tragicznie a na X360 prezentuje się naprawdę ślicznie :good:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy niektórzy to zauważyli, ale za równo w becie na PC, ale też w demie na konsolach występuje bardzo irytujący bug/błąd/glitch, nie wiem jak to nazwać.

 

Otóż... połowa magazynku to ślepe naboje.

 

Przetestowałem to dokładnie, okazuje się że SMG, assault rifle ale też ckm ma ten błąd. Magazynek pozostawia po sobie 15 kul na ścianach przy walenie full auto. ZAWSZE.

 

Kiedy natomiast walimi pojedynczymi pociskiami wszystko jest w porządku.

 

Nie wiem jak to się dzieje, ale podczas naciskania triggera lekko, z magazynka wylatuję jeden pocisk (tak przynajmniej pokazuje hud w prawym dolnym rogu) pozostawiający JEDNĄ dziurę w ścianie. Kiedy przycisnę troszkę mocnej tego triggera to też wylatuje jeden przycisk, pozostawiający JEDNĄ dziurę w ścianie, ale według huda nabojów ubyło sztuk DWIE...

 

Z tego względu podczas nieprzerwanej serii co drugi nabój po prostu magicznie wyparowuje.

 

Nie wiem jak DICE mogło do tego doprowadzić, nie rzuca się to w oczy tak bardzo, ale jak się przyjrzeć i przetestować to zauważy to każdy.

 

Tutaj filmy na potwierdzenie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=umpgRBm-MSY&

http://www.youtube.com/watch?v=qakx8rkHFr0

 

Do poprawki koniecznie!!

Odnośnik do komentarza

Hmm... może to jest taki myk graficzny, zeby nie obciążać procka itp konsoli, aczkolwiek nie wiem. A kule po innych zostaja w ścianach czy tylko gracza widac, bo to też może być odpowiedzią na pytanie, ponieważ gdy widzisz kule innych, to może ograniczenie, by gra lepiej chodziła, ale z drugiej strony, 15x24 kul w tą czy we wtą, to robi roznice?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dokładnie. Wiem że pojedyńcze strzały z smg/assaulta zostawiają30 dziur, z full auto dokładnie 15.

 

Czy to myk graficzny czy nie to trzeba by było sprawdzić na jakimś innym, graczu i stestować, czy full auto zabija szybciej/wolniej niż krótkie serie.

 

Mam pytanie czy gra będzie TYLKO po polsku? Bo odkąd zapowiedzieli te "super" polonizację to mam wątpliwości. Żeby nie wyru.chali nas jak z Mass Effect 2 :/

Odnośnik do komentarza

Też zauważyłem myk z tymi nabojami, ale tłumaczyłem to sobie tak, że za każdym naciśnięciem wylatuja dwa pociski (oczywiście trafiające prawie dokładnie w to samo miejsce).

Mam dylemat: chcę kupić preordera, ale nie wiem, czy wziąc wersję polską, czy angielską. Rozumiem, że problemów z dołączeniem się do serwerów jak i DLC w pierwszym przypadku nie będzie, co?

Odnośnik do komentarza

Nie byłoby problemu gdyby można było wybrać język z poziomu gry, no ale po żenadzie związanej z Mass Effect 2 nie wiadomo czego się spodziewać. A to ten sam wydawca.

 

Ja już wysłałem info do ultimy i sklepu psx z zapytaniem jak to jest z wersją X360.

Odnośnik do komentarza

8.0> Presentation -The team at DICE went for a more cinematic and epic feel with Bad Company 2 and almost nailed it.

9.0> Graphics -Those backdrops sure are gorgeous. The destructible environments add to the chaos quite nicely.

9.0> Sound -Some fantastic audio samples and above average voice acting.

9.0> Gameplay -Solid shooting mechanics and an excellent approach to multiplayer combat.

9.0> Lasting Appeal -This is the kind of multiplayer game you can go back to for months and months

 

~8.9 od IGN

 

http://xbox360.ign.com/articles/107/1072632p1.html

 

 

 

Do każdej wersji będzie dodawany kod VIP ?

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tych filmików, z kanału tego gościa, musze uderzyć się w pierś, i oficjalnie chciałem "Przeprosić", za swoją nietolerancje we wcześniejszych wypowiedział dotyczących BF BC2 :* Kupuje jak tylko stanieje! :D

PS. Ide dalej męczyć prestiże w Codzie, bo daje sobie miesiąc zanim, kupie BC2 ;]

PS2. Prolog za(pipi)ongo! Szkoda, ze nie zrobili z 2 plansz na multi takich, w tamtych realiach ;] Ale tak szczerze, to wlasnie tak powinno wygladac BC1943 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...