Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jestem noobem w fps-y, ale jeśli dostaję po tyłku, a i tak chce mi się grać - znak to, że pozycja jest kozacka. Denerwują mnie w zasadzie tylko trzy rzeczy - respawnowanie się w wybranym miejscu bez wiedzy, że obok czyha wróg (zaleciało Resistance 2), zgarnianie kulek znikąd oraz skakanie. To żołnierze, na wojnie się nie skacze :) Po małym stresie związanym ze skasowaniem statystyk w weekend (na szczęście wrócili) każdego dnia zachwycam się coraz bardziej grą. Kozak.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przed chwilą go dostałem, a osiągnąłem właśnie poziom 15ty. Nie wiem dlaczego tak późno, ale ważne że jest ;p Graj dalej, to Ci wpadnie.

Fakt, wpadło już. Okazuje się, że skilsy te dostajemu nie po osiągnięciu wymaganego lvl, a po jego przekroczeniu.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy grał ktoś w singla, w jedynce denerwowało mnie znikanie trupów na oczach drzew które upadły ,gruzu. Ogólnie można było zrobić z daleka rozpierdziel ,wjeżdżałeś do wiochy a tam sterylnie wszystko wyparowało. Strasznie mi to rozpierdziela klimat w strzelaninach.

Multi po becie raczej mnie odrzuciło, a jak singiel jest taki jak poprzednik to szkoda mi kasy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zszokowała mnie dzisiaj akcja przelotu nad moją głową stojącego za mną snajpera trafionego granatem.Efekt wraz z dźwiękiem okrzyku przebiegającego z tylnych głośników przechodzących naprzód i upadającego przede mną jak szmata. Widok nie do opisania plus z wrażenia dzwiekowe odebrane z rozdziawioną japą :woot: należących do niecodziennych

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

To ja też się pochwalę :P

1. 2 heady jednym strzałem ze snajpy - 2gi przypadkowy, koleś musiał się akurat zrespić za snajperem

2. 2 heady z shota 870 - 1 strzałem trafione 2 typkom którzy chcieli mnie rozjechać quadem

3. siedzę w miejscu, nic nie robię jest spokój na bazie, za chwilę wpada mi 380 punktów za rozwalenie pojazdu z 2 gośćmi w środku granatem ręcznym rzuconym ponad minutę wcześniej - WTF?

4. 36 gości jako pasażer w helikopterze na Port Valdez, latał hamburger random i bardzo dobrze latał :P Gorączka 12 vs 12 u nich wysokie rangi :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też HC jest bez sensu w tej grze, bo spora część graczy to zwykle snajperzy z niskim levelem cieszący się z zabijania jednym strzałem w korpus. Przez to ginie się często nie wiadomo skąd, a natarcie traci na impecie przez kamperów licznych po obu stronach. Z kolei pojazdy szybko się niszczą i ich rola znacznie się zmniejsza.

 

Kielich, nie nudzi ci się takie ciągłe granie? Ja mam dwa dni w grze i gram już mniej niż na początku, ty prawie cztery :)

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Grę miałem w wtorek 2.03 po południu i od razu grałem :P Czekałem na nią bardzo i teraz muszę się nacieszyć ;) Generalnie mam chwilowo więcej wolnego czasu niż bym chciał, więc poświęcam go na to co bardzo lubię :) A że mam z kim, to też wpływa na czas grania. I nie - nie jestem no lifem, wolę turystykę od gier, ale to nie jest dla mnie dobry czas na nią - tyle...

 

A żeby całkiem nie offtopować, to zawiodła mnie trochę kampania. Taka na sztukę zrobiona. W COD4 bardziej mi się podobała. W MW2 nie grałem, ale multi w BC2 to IMO PRAWIE mistrzostwo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...